Ankety na FW

Uživatelský avatar
Příspěvky: 27
Registrován: 06 led 2008 12:05
Bydliště: Loučky

Ankety na FW

Příspěvekod Jikor » 22 bře 2008 22:22

Prosím vás zajímalo by mě co si myslíte o anketách na FW? moc děkuji za odpověď :?

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Ankety na FW

Příspěvekod jirka » 22 bře 2008 23:19

Opravdu nechápu, proč je tohle tématem tvých myšlenek. Ankety dávají admini, aby zjistili to, co potřebují vědět.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 27
Registrován: 06 led 2008 12:05
Bydliště: Loučky

Re: Ankety na FW

Příspěvekod Jikor » 22 bře 2008 23:44

Hele vím jestli se ti to nějak nelíbí smažu ale hodně lidí co jsem koukal tak by k těm anketám něco napsalo já nejdu proti vám ale už jsem hodněkrát viděl lidi kteří se ptali kam můžou psát nějaké komentáře k Anketám a Martin psal že nic takového nebude no tak jsem to zkusil tady ale jestli to překáží vymažu je mě jedno! :?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 51
Registrován: 29 pro 2006 23:31
Bydliště: okr. Poprad, Slovensko

Re: Ankety na FW

Příspěvekod Rasto » 23 bře 2008 00:23

Ktej aktualnej ankete by som len dodal ci autori mysleli nalepku FW, alebo nalepky predajcov. Najprv som myslel že Martin dostal za ulohu od predajcu zistiť, že kde majú lepiť nálepky. Zisťujem však že sa uvažuje o logu FW. :lol:
... Fendt je Fendt

Site Admin
Uživatelský avatar
Příspěvky: 315
Registrován: 12 lis 2005 00:23
Bydliště: blízko Olomouce

Re: Ankety na FW

Příspěvekod Martin » 25 bře 2008 13:39

Jj uvažuje se o nalepce pro FW a zaměrně sem to tam nenapsal. Jinak k diskuzy nad anketama nevidim jedinej duvod vždy je to otazka na kterou človek odpoví co si myslí z vybrych odpovedí, ne to nekde rozepisovat a nejak komplikovat .
Přečtu ,pochopím hlasuji o nic jineho nejde a do ted všechno funguje dobře i bez komentu jestli je to dobra nebo neni dobra anketa 8)

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků