Čtyřkolky a motorky na polích?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 21
Registrován: 18 bře 2008 20:25

Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod alda » 21 dub 2008 19:55

Zajímalo by mě jestli u vás máte problémy se škodami způsobenými čtyřkolkami a různými motorkami. U nás se začíná tento adrenalin dost rozmáhat.
Lepší je mít vidle v ruce nežli v zádech.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod neznalek » 21 dub 2008 20:01

to víš, že máme taky problemy, neni vyjimka, že si na vylet do lesa zkracuji cestu pres pole i autama :twisted: osvedcilo se mi prkno s hřebiky v mistě nejcastějsich prejezdu, ale zapamatujte si, kam ste ho daly :lol:

Příspěvky: 133
Registrován: 11 zář 2007 10:47
Bydliště: kladensko

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod vsvarc » 21 dub 2008 20:37

jo tak tohle fakt začíná bejt problém :twisted: :twisted: .... před pár lety jsem našel tak jednu - dvě koleje ale teď .... na každým poli tak dvacet no hrůza chtělo by to udělat nějakou domobranu nebo tak něco ...(kuklusklan) :D
zemědělství není práce, ale styl života

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 22 dub 2008 17:24

vsvarc píše:jo tak tohle fakt začíná bejt problém :twisted: :twisted: .... před pár lety jsem našel tak jednu - dvě koleje ale teď .... na každým poli tak dvacet no hrůza chtělo by to udělat nějakou domobranu nebo tak něco ...(kuklusklan) :D

stejný problém na Zlínsku,u nás jsou mostky,takže na mostek vhodně do kaluže umístit desku s hřebíkama.popřípadě lištu z kombajnu.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 80
Registrován: 21 črc 2007 21:42
Bydliště: okr. Tábor

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Zdeněk B. » 22 dub 2008 22:06

V poslední době je to problém asi všude. Jsem taky motorkář, léta jsme u nás pořádali i závody, v družstvu nám vždy vyšli vstříc. Odjel se závod a byl pokoj a kdo přece jel, tak s ohledem na okolí, ty lidi si uvědomovali, že nemůžou jezdit všude. Jenže poslední dobou se to dostává do módy, motorku nebo čtyřkolku si může dovolit každý "blbec". Jenže ti si myslí, že mají motorku, tak můžou všechno :? Vidím to pokaždé, když přijedou "pražáci" na víkend.. Pozemky v okolí rozrytý jak od prasat a když ho člověk náhodou chytí, je akorát arogantní a aby se pomalu bál sám o sebe.. Pak i když sám jsem motorkář tělem i duší, mám chuť takovýmu pitomcovi dát pár facek a někdy přemýšlím i o těch hřebíkách. A myslím, že bude ještě hůř. Jen mě mrzí, že takový pitomci to pak zkazí všem, i té hrstce slušných.. Tak a teď mě ukamenujte

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 23 dub 2008 16:25

Zdeněk B. píše:V poslední době je to problém asi všude. Jsem taky motorkář, léta jsme u nás pořádali i závody, v družstvu nám vždy vyšli vstříc. Odjel se závod a byl pokoj a kdo přece jel, tak s ohledem na okolí, ty lidi si uvědomovali, že nemůžou jezdit všude. Jenže poslední dobou se to dostává do módy, motorku nebo čtyřkolku si může dovolit každý "blbec". Jenže ti si myslí, že mají motorku, tak můžou všechno :? Vidím to pokaždé, když přijedou "pražáci" na víkend.. Pozemky v okolí rozrytý jak od prasat a když ho člověk náhodou chytí, je akorát arogantní a aby se pomalu bál sám o sebe.. Pak i když sám jsem motorkář tělem i duší, mám chuť takovýmu pitomcovi dát pár facek a někdy přemýšlím i o těch hřebíkách. A myslím, že bude ještě hůř. Jen mě mrzí, že takový pitomci to pak zkazí všem, i té hrstce slušných.. Tak a teď mě ukamenujte

v tomhle s tebou souhlasím,taky občas vyvětrám 2 kola (i když v mém věku preferuju kola 4) nedovolím si jezdit někomu po "zahrádce",slušní jedinci používající mozek nejezdí po polích,beru když si nějaký nadšenec profičí po louce bez větších škod,ale čtyřkolku v pšenici nesnesu.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 21
Registrován: 18 bře 2008 20:25

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod alda » 24 dub 2008 07:34

Je pravda, že ti motorkáři jsou strašně arogantní my už jsme volali i poldy a když ho chytneš ještě se dělá blbý.
Lepší je mít vidle v ruce nežli v zádech.

Příspěvky: 48
Registrován: 18 pro 2007 18:47
Bydliště: Vysočina

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod PAJA XX » 08 čer 2008 09:32

tak u nás ja zatím klid a to je dobře ale jak dlouho to vydrží nwm no :o

Uživatelský avatar
Příspěvky: 13
Registrován: 08 kvě 2008 19:49

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Kydla » 16 úno 2009 14:42

Zdary, můžu vám říct že těch motorek a 4kolek na polích vidím víc a víc, už jich mám po krk. Když slyším někde ty jejich "debilní" keci co budou dělat tak bych je nejrači srazil na zem a ukopal.... Už se to řešilo i s policijí ale ta vyřeší houby. Udělaj škody věčí jak po prasatech a na louce sou horší jak krtek. Tady je nejhorší že jim všude ujedou, přejede pole, šup a je na louce a tam už si to peláší jiným směrem. O tech co vím že jezdí tak maj zahrady pomalu 1ha a nemůžou si zaplatit pár korun za profi trat. To co by poškodily tak bych je nechal sít ručně a ještě jim za to usekat packy. To co dělaj je až do nebe volající. Abych nemluvil jen o motorkách tak policie jezdí také po poli a ne zrovna pěkným způsobem!! Tot můj názor.

Příspěvky: 88
Registrován: 02 bře 2008 14:39

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Dalibor » 16 úno 2009 17:43

U nás na severní moravě je to fakt hrůza, motorky, 4-kolky a jezdci na koních!! tady u nás je velká moda aby se všichni stěhovali z měst na venkov, no a každý nový přistěhovalec tu motorku, nebo 4-kolku má. A povětšinou to jsou takoví co s penězami by mohli topit, proti takovým obrana není, kdysi dokonce policajt řekl tatovi že když ho chytne, ať ho v kukle zabije a zakope, že oni s tím nemíni dělat nic. A v dnešní době, když si na tvojim polu píchne kolo o desku s hřebikama, tak tě může i žalovat, no a když by se mu cosi stalo, tak můžeš jít i sedět. nejjednoduší řešení je EMIGROVAT na jinou planetu

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 16 úno 2009 19:12

střela opouští hlaveň rychlostí 750m/s motorka jede max 150 (po poli) doufám že by mohli uzákonit podobné zákony jak v Americe,můj pozemek ty tu nemáš co dělat-střelba- prvních 10 zastřelených blbů a bude klid
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod OŤAS » 16 úno 2009 19:50

Souhlasím s boldem, pro začátek by stačila brokovnice.Časem si zvyknou že na soukromým nemají co dělat.
Každý člověk má právo na můj názor.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 13
Registrován: 08 kvě 2008 19:49

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Kydla » 16 úno 2009 21:17

Tak na plzensku jsou všude možně tratě. Dám příklad z mého okolí, na jedné straně je lom na kaolin už vysloužilý, tam jezdili dříve, a na druhém konci je obecní pozemek na kterém je povolené jezdit al evjíždělo se tam na pole, dokud tam jezdili kluci na Fichtlech a Simsonech tak to bylo OK, jezdili v brázdě, ale co si do vsi natahali ty krosky tak vyskákali 5m od brázdy a to když viděl chlapík co dělá postřiky tak hned letěl do kanclu a řešilose to i s policií. Obě tyto "tratě" se jim už nejspíš nelíbí tak demolují pole a louky, a můžu vám říct že ty louky sou jak po přejetí tanku. No nejvíc mě na....l motorkáž když jel po louce, v době co jsem fotil, a začal na mě mávat. To mě vytočilo nehorázně tak sem si ho vyfotil.

Dokud je opravdu někdo nepostřílí tak nedaj pokoj! Souhlasím s boltem!!

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod neznalek » 16 úno 2009 21:43

Sám jsem si pred nedavnou dobou porodil pracovni 4kolku, pouzivam ji nejen na praci, ale i pro zabavu, pred ní jsem mel celou radu krosovych motorek, ale nikdy by me nenapadlo jezdit po poli, kde je cokoli jineho než strniště, nebo nicit luční porost, sam hospodarim a vim, co prace na tom vsem obnáší....vše je o lidech, ne kazdej 4kolkař a motorkar je hovado...i kdyz je pravdou, že takovych je vetsina, taky mam pojezdene pole a louky, halvne v okolí řeky....mimochodem, taky Plzensko :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 17 úno 2009 16:05

Když mně nějaký místní raubíř řádí na strništi tak prosím-ale když mně přes založený porost profrčí turisti o počtu vyšším než zámecká exkurze tak bych je nejradši postřílel.Obvykle jedou pod plným ať to za náma lítá.To jsou už situace kdy je potřeba mít po ruce sanitku bo se mně pokouší skolit infarkt.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 92
Registrován: 24 led 2008 08:01
Bydliště: plzeňsko

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Lukáš Tříska » 17 úno 2009 22:08

U nás dříve zlobili koníčkáři , ale ty už jsme vycepovali , že už si dávají pozor kde jezdí. čtyřkolka je ve vsi zatim jedna.
síla sílu zmáhá

Příspěvky: 88
Registrován: 02 bře 2008 14:39

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Dalibor » 18 úno 2009 10:38

Souhlasím s tvrzením, že ne každý motorkař je hovado, ale takových slušných je v republice tak málo že na prstech by je šlo spočitat, u nás v okolí snad ani jeden. Moje nejhorší zkušenost s nimi jsem měl, když si dali závod na příč řádků v bramborech. Doopravdy by sme se měli nějak nahlas proti nim ozvat, a nejen na ně nadávat. A střílet na ně?? Neznám nikoho, kdo je takový frajer, aby po nich prásknul ostrou. Chce to něco legalnějšiho.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 18 úno 2009 18:02

Dalibor píše:Souhlasím s tvrzením, že ne každý motorkař je hovado, ale takových slušných je v republice tak málo že na prstech by je šlo spočitat, u nás v okolí snad ani jeden. Moje nejhorší zkušenost s nimi jsem měl, když si dali závod na příč řádků v bramborech. Doopravdy by sme se měli nějak nahlas proti nim ozvat, a nejen na ně nadávat. A střílet na ně?? Neznám nikoho, kdo je takový frajer, aby po nich prásknul ostrou. Chce to něco legalnějšiho.

Legálního a účiného není v této republice nic. Ochraňujeme lumpy a poctivci to všechno platí. Je potřeba najmout grázla co bude hlídat políčko,nejlépe nějakého "jednodužšího" tomu bude jedno jestli se něco raubířům na motorkách stane.
Jsem téhož názoru že ne všichni jsou grázlové ničící úrodu. Většinou jde o zbohatlíky nabo synáčky zbohatlíků-těm je všechno jedno. Řešení by bylo zabavovat stroje ale kdo je chytí?
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 48
Registrován: 18 pro 2007 18:47
Bydliště: Vysočina

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod PAJA XX » 18 úno 2009 19:59

tak bohužel u nás v dědině už jse taky jedna vyskytla :( a má za sebou jeden poničenej plot

Příspěvky: 88
Registrován: 02 bře 2008 14:39

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Dalibor » 21 úno 2009 11:02

Možná sem našel jeden způsob, aby si jeden rozbil hubu, a je to legalní: Vedle jedné naši luky je hluboká příkopa, a v ní je metr dlouhá betonová rula (malý mostek) přes který vede jejich trať a je to u vjezdu na cestu, každý ho přeleí tak 70-kou. Až ten mostek trochu zaroste, tak ho vytahnem (stejně se po mín traktorem nedá jezdit a v mapach není). :|

Příspěvky: 35
Registrován: 20 pro 2008 21:47

Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Ondra Adamčík » 01 bře 2009 10:20

Taky jezdí,ale to ještě není všechno..A co taková auta,no hrůza..Ty si tam jezdí a ještě dělaj smyky...Nejhorší že je to můj xxxx bratranec,řekl bych to ale jaký by to pak byla ostuda... :roll:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 12 kvě 2009 17:20

Už to slaví úspěchy. Do naší diskuze se samozřejmě ozval i nějaký motorkář který mně označil za člověka který jenom ždíme stát o dotace a makat nebude (úvodní oslovení bych raději vynechal neboť tyto řádky čtou i mladší ročníky a nerad bych byl obviněn z mravní výchovy mládeže) a slibuje mně přeorání pole svou novou motorkou.Nejspíš nějaký mladý syneček zbohatlíků kteří mu koupili nějakou čtyřkolku. Je zřejmě mdlého rozumu a podzim svého života bude trávit v náruči statného ošetřovatele :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 2
Registrován: 03 čer 2009 19:20

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod Marek9. » 03 čer 2009 19:46

Tovíš to je problém neskutečnej. Sám vím o čem mluvím a to z obou stran. Jsem velký fanda a majitel několika motorek a zároveň zemědělec. Problém je vůbec v bezohlednosti našeho národa. Každej si myslí, že je mistr světa a tak to i dopadá. Stačí se podívat na silnice co se děje. Mezi lidmy je neskutečná agresivita. Měl jsem výstup z jednym fakanem, kterej se rozhodl, že si udělá závodní dráhu přes oseté pole. Na druhý den má člověk rozřezané folie na balíkach. Z druhé strany si na pohodu vyrazím po polních cestach na motorce aniž bych porušoval zákazy a někomu cokoliv ničil. Přesto jsem se stal trnem v oku jednomu myslivci, který se rozhodl, že mi jí vpálí kulovnicí na komoru. Naštěstí jen mířil, každopádně je to věc velmi nepříjemná. Je to jen o tom jak se budeme k sobě vzájemně ohleduplný.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 04 čer 2009 07:43

Marek9. píše:Tovíš to je problém neskutečnej. Sám vím o čem mluvím a to z obou stran. Jsem velký fanda a majitel několika motorek a zároveň zemědělec. Problém je vůbec v bezohlednosti našeho národa. Každej si myslí, že je mistr světa a tak to i dopadá. Stačí se podívat na silnice co se děje. Mezi lidmy je neskutečná agresivita. Měl jsem výstup z jednym fakanem, kterej se rozhodl, že si udělá závodní dráhu přes oseté pole. Na druhý den má člověk rozřezané folie na balíkach. Z druhé strany si na pohodu vyrazím po polních cestach na motorce aniž bych porušoval zákazy a někomu cokoliv ničil. Přesto jsem se stal trnem v oku jednomu myslivci, který se rozhodl, že mi jí vpálí kulovnicí na komoru. Naštěstí jen mířil, každopádně je to věc velmi nepříjemná. Je to jen o tom jak se budeme k sobě vzájemně ohleduplný.

U nás jsou myslivci bývalí komunisti kteří ač nemají ani půdu v květináči tak mají revír i v mých porostech.Řeší se to už nějakých 10 let a nejsme schopní je dostat z našich polí a udělat si vlastní honidbu.Bohužel tahle banda starých struktur má známé i na úřadech a mezi právníkama.Tudíž opravdu tudy cesta nevede. Dlouho již čekám až na mně nějaký prevít namíří zbraň uprostřed polí-on má jen jednu já jich mám 12-pokud jen namíří tak nebudu váhat ani minutu. To že jsou lidi agresívní a mistři světa tak to máš bohužel pravdu.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 161
Registrován: 28 zář 2007 17:43

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod chose » 13 čer 2009 09:57

Nám asi před dvěma týdny projeli řepkou arem (nejspíš pracovníci katastrálního úřadu).
Jeli k patníku na vyměřování. Nikoho se neptali jestli můžou na pozemek , natřeli tyčku a skruž okolo patníku a zase odjeli. Ani nejeli nejkratší možnou cestou . jeli obloučkem
Zničili totálně pruh řepky 2,2m šířky a kolem 500 m délky. Výnos tý řepky odhaduju kolem 4t. Takže nám zničily porost cca 1100m2.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod neznalek » 13 čer 2009 10:06

to je stejný případ jako pracovníci ČEZu, ti si nelamaji hlavu ani s přetřižením ohradníku a vstupem do prostoru, ve kterem se otevřeně pohybuje dobytek :? :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 193
Registrován: 25 led 2007 22:46
Bydliště: HK

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod jaris » 13 čer 2009 23:59

Jedním slovem jsou to ku..y. to samý jako lidi co coděj se psema ty bych střílel nejdřív člověka a pak psa prptoře ten pes zato nemůže je až podivuhodný co si lidi o sobě myslej. Čtyřkolky tady na krélovehradecku co mám pole zatím ani nejsou( musím to zaklepat). Jinak pokud nechci aby mi někdo jezdíl na pole tak se mi osvědčilo pořádně odvorat kraj pozemku ze všech možných přístupů. Mám radlice nastavený na 45cm a když tu poslední brázdu pustíš 30cm do země tak si to každej rozmyslí tam jet nebo si to kolo urazí.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 14 čer 2009 09:02

To že firmy starající se o blaho národa distribucí elektřiny,plynu a dalších "poživatin" jezdí kde je napadne a jak je napadne, to je celkem známo,není nic jednodužšího než vypočítat škodu a požadovat náhradu. Mám ale zároveň skušenost s výstavbou rychlostní komunikace- to je teprv mazec- pánové kteří to řídí sice mají snahu o domluvu-bohužel si ten zbytek dělá co chce. Nejhorší jsou plynaři kterým je všechno jedno. Zasadil jsem ječmen jedu ho stříkat a co nevidím, přesně uprostřed pole napříč kolejovýma řádkama vykopaný zákop,vedle položené potrubí a poježděné z obou stran-zábor tak cca 10m, nikomu nic neřekli nikoho to nezjímalo prostě komunismus.To že neřeší nějakou ornici a hlušinu je další věc-jak to vykopou tak to zahrnou a nahoře zůstane hlušina. Pánové od cest to aspoň napřed odkryjí pak vykopou. Takže nakonec zůstane ornice nahoře, ale plynaři-děs! A je to jak říkáte proč by něco šli natřít pěšky-přece neponesou 2kg barvy v ruce když mají velkého offrouda. Ale setkal jsem se i s opačným přístupem lidí -kolegovi přistál v pšenici balón, když se to dozvěděl tak tam letěl s hrůzou že má balon uprostřed přenice, po přijetí na místo zjistil že klučina z balónu sedl na polní cestu a do pšenice mu položil jen balón, při samotném balení mu vyšlapali pásek o šířce 1m a délce cca 8m, byly maximálně slušní takže to vzal s mávnutím ruky.( sám jsem smekl pře dovedností chlapíka od balónu sedl vedle příkopy na polní cestu i s příkopou to bylo tak 5metrů). Kdyby dělal u e-onu či podobné společnosti tak by nejspíš zvalchoval půl pole a ještě by si pro ten balón přijel minimálně náklaďákem.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod OŤAS » 14 čer 2009 12:37

Už nám všem vypadává paměť, ale protože tady byla zmínka o komunistech v minulém příspěvku k tomu jak se někteří chovají k cizímu majetku a vůbec k přírodě,tak bych pravil asi toto. Za minulého režimu, přestože zemědělství z 99% fungovalo formou státní a nebo družstevní, tak si nikdo nedovolil bez předběžného ohlášení a nebo v případě nějaké kontroly vstupovat do porostu a způsobit tam takové škody ,jak tady popisujete. Ono na druhou stranu , byli vedoucí a hlavní představitelé vedení podniků většinou ve straně a stačilo se zmínit nebo si postěžovat někde na okresním výboru a bylo sakra zle, protože výživa národa byla prioritou a ne to co se děje dneska, včetně tak velkých záborů půdy ( nový hit- Fotovoltaické elektrárny- mě teda s prominutím s...u). Pokud se plánovala např. výměna sloupů nebo kopání nějakého vedení tak vždycky tím stylem že se pokud možno prvně sklidilo a pak se dělalo další.
Nechápu co se dnes děje, ale s výše jmenovaným prodejem, mnohdy hodně kvalitní půdy na výstavbu EKOlogických zdrojů, zjišťuju že lidi jsou ve většině případů posedlí pouze penězma a neberou ohled na nic, ani na to že třeba 20. ha pozemek s velmi kvalitním porostem ozimé pšenice, která by mohla za měsíc a půl dát i 90q z ha se prostě a jednoduše dá oplotit a zmulčovat, aby se mohlo budovat.
Každý člověk má právo na můj názor.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Čtyřkolky a motorky na polích?

Příspěvekod bold » 15 čer 2009 17:06

Já neřešil komunisty ale komunismus (všechno je všech) Bohužel musím uznat tvé argumenty, je pravda že když byly žně a nestíhal odvoz tak ředitel zvedl telefon zavolal do okolních firem a i v pátek ve 3 hodiny odpoledne dojeli tatry coby výpomoc.
Na druhou stranu pole i firmy byly státní a tak se to dalo uhlídat-já taky nebudu kopat ucpanou drenážku před žněma.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků