Obsah Farmweb eshopu

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod jirka » 23 úno 2009 13:59

Stále čekám, kdy se někdo odhodlá mi sem napsat, co je na nových trikách (čepicích) špatně, aby se Vám mohlo vyjít vstříc a pořád nic. Pár poznámek se objevilo v "Chybách a návrzích!, ale zde je přeci jen větší prostor pro diskuzi. Nuže zakládám toto téma, abyste se mohli vyjádřit. Rád přijmu veškerou kritiku a případně návrhy, co byste chtěli. A samozřejmě se budu snažit vyjít vstříc.

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod OŤAS » 23 úno 2009 22:00

Nevím, možná se ohýbají. Ale to posoudím až budu mít nějaké v ruce. Nic ve zlém , díky za snahu.
Každý člověk má právo na můj názor.

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod jirka » 23 úno 2009 22:50

Pro tebe je OŤAS rád sám extra naškrobím. :D

Příspěvky: 41
Registrován: 29 bře 2008 17:09

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod mladej » 24 úno 2009 18:24

co vsechno planujes na ty tricka napis sem vse co stim vysim planujes do budoucna jinak myslim ze by ty obrazky mohli byt barevne ale toje na tobe me se to hodne libi mohl bys treba uelat i xeriona

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod cocik007 » 25 úno 2009 12:31

Zdravím tě Jirko, rád bych navrhl ještě značku JCB a větší výběr barev - nevím co máte v plánu za barvy a obrázky, ale začátek vypadá celkem solidně....... :wink:

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod jirka » 25 úno 2009 13:32

Tak abych průběžně odpoěděl. Jak už jsem napsal, obrázky jsou moje vlastní tvorba. Vznikají jako ruční skica, pak vyfotit a překreslit v PS. Práce poměrně zdlouhavá a já jsem hrozně líný člověk (bohužel), proto do začátku "vyjel" do světa pouze Fendt a JD. A pro fandy jiných značek prozatím pouze logo FW. S barvou ven. V počítači ,mám hotovo STX, tedy něco rpo Casefan a TG (NH). V ruce nakresleno JCB 8250, Jaguar 980 a Axion. Mohu udělat cokoliv, nevidím v tom vělký problém. Spíše je problém v čase (práce, rodina, jiná práce,..., však to znáte). Samozřejmě tady nejde o stranění tomu či onomu, prostě člověk kreslí co se mu líbí a co mu nějak jde. Na světlo světa vyjdou všechny, ALE (a nyní naprosto otevřeně, jsme jedna větší rodina, takže žádné okolky či tajnosti). Vše je o poptávce ( i barvy). Trika se budou tisknout metodou sítotisku. To znamená pro každý motiv jiné síto. Každé síto stojí nějaký ten peníz a pro každou další várku se musí použít síto nové a narovinu, nechat dělat síto třeba pro 5 trik je kravina. Stejně tak třeba na modré triko nemůžeme dát hnědý obrázek (v hnědé je tato varianta) a tudíž zase další síto s jinou barvou. S tím bychom byli na nepoměrně vyšších nákladech. Toto co vyšlo ven je první nástřel, jaký bude zájem (popravdě extrémě vysoký není, jak by se dalo čekat z předešlých odkazů kdysi v novinkách). Barva trika zvolena jako zlatý střed, ani tmavé, ani světlé, prostě na pole. barva potisku zvolena aby nebyla příliš výrazná, ono zase nechceme na zádech nosit "odrazové plochy" (jako křeček v té písničce :) ),že?

Pro uživatele mladej: Zkus si to po sobě alespoň přečíst. já jsem zvyklí luštit hrozné rukopisy, ale totok dohromady fakt asi nedám.

Příspěvky: 112
Registrován: 28 říj 2008 21:00
Bydliště: Vých. Slowensko

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod Frantík SK » 25 úno 2009 21:56

Jirka, je mi jasne, ze vsetky farebne varianty sa asi neoplatia, ale co by si povedal, keby boli tricka s potlacou vo farbach znacky, napr zelene so zltou- JD, modre s bielou- NH, zlte s ciernou- JCB, cervene s bielou alebo striebornou- Case, Zetor... atd. :wink:
Byť poľnohospodárom nie je povolanie, ale poslanie.

Příspěvky: 592
Registrován: 04 bře 2006 22:09
Bydliště: Jižní Morava- Vysočina

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod OŤAS » 26 úno 2009 00:31

Já si myslím k tomu asi tohle, tričko FarmWeb má mít logo FarmWeb a to tady je . Možná si to Jirka trochu zavařil, že tady dal možnost i jiných motivů a tím tady rozpoutal nekonečnou diskusi o dalších možných variantách a barevných kombinacích.

Pro některé s bujnou fantazií: pokud chcete triko v zelenožluté kombinaci s JD nebo žluté s černou JCB atd, atd... obraťte se na své nejbližší prodejce této techniky a dožadujte se těchto propriet. A taky si uvědomte že žádná z firem by nikdy nemohla nabízet škálu 20. různých triček s různými motivy.Takže trochu s rozumem prosím.

P.S. Jiří prosím já bych chtěl světlé tričko s modrým fekálem IFA :mrgreen:
Každý člověk má právo na můj názor.

Příspěvky: 100
Registrován: 20 lis 2005 19:35

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod Jenda » 26 úno 2009 17:58

hele pánove souhlasím s Otasem a ta diskuze je nesmyslná.vždyt každý má v oblibě jinou značku.tak si triko a podobné věci obědná u svého dodavatele zem.techniky.já myslím že tyto trika budou dobrý a těším se až mi příjde

Příspěvky: 35
Registrován: 20 pro 2008 21:47

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod Ondra Adamčík » 26 úno 2009 21:14

No a co takdle udělat vizitky...?

Jednoduché ale přesto pěkné...

Kde by bylo jméno jak se jmenuje normálně,a pak ještě jak se jmenuje na FW(VŠE NA JEDNÉ..)...

Třeba aji s klíčenkou FW,..

Trička-dobrý nápad,originální a chvalitebný..

Příspěvky: 51
Registrován: 28 říj 2007 16:53

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod cendar » 28 úno 2009 21:04

Jestli mohu, tak i já se připojím do diskuze. Trička, čepice, klíčenky, jistě správná věc, ale dle mého názoru, by se měl FW pokusit prodat to, v čem je nejlepší, tedy fotky. Ať již formou plakátů (i když ty seženete u každého prodejce techniky) nebo třeba puzzle. Alespoň by bylo postaráno o zábavu při dlouhých zimních večerech... :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 91
Registrován: 13 lis 2005 12:35
Bydliště: Metylovice

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod Honza » 28 úno 2009 23:53

¨zdarte chtel bych se zeptat jestli je na te kšiltovce taky polep nebo je to tam našite(teda pokud to neni našite by podle me by bylo lepši to tam nechat našit vic by to vydrželo) taky mi přide že jen na boku je to takove nevyrazne (spiš bych volil dopředu napis ve forme noveho loga farmwebu a dozadu nad sponu do obloučku odkaz na www stranky)

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod jirka » 01 bře 2009 22:58

Nápis na kšiltovce bude samozřejmě vyšitý. Umístění bylo zvoleno záměrně. Není záměrem aby to bylo výrazné-není to reklama, jen oblečneí pro vás na pole. ALe děkuji za nápad.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 91
Registrován: 13 lis 2005 12:35
Bydliště: Metylovice

Re: Obsah Farmweb eshopu

Příspěvekod Honza » 02 bře 2009 13:44

jj jako ja to nemyslel jako reklamu, ale mit na kšiltzovce vepředu to pěkne nove logo krasně barevně :) tak hned na poli poznam že je fanda jako libilo by se mi fakt to nove logo ve předu :)

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků