Obloukové haly

Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2013 13:44

Obloukové haly

Příspěvekod berrynator » 22 lis 2013 14:15

Zdravím, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s obloukovými plachtovými halami. Do budoucna budu muset řešit uskladnění většího množství balíků sena a ponechávání sena venku, tak jak je možno někde vidět, neuznávám. Navíc jsem měl představu, že v zimě by hala sloužila na uskladnění sena a na jaře by posloužila jako závětří pro ovce při bahnění. Zajímala by mě odolnost, životnost, popřípadě na co si dát při umisťování pozor. U toho ustájení zvířat by mě taky docela zajímalo, jaké mohu očekávat vnitřní klima, protože pokud by člověk zvolil halu s uzavřenými boky, tak mám trochu obavu, aby nebylo uvnitř jako v pařníku. Poslední dotaz by byl ohledně toho, zda-li je potřeba k této hale stavební povolení.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Obloukové haly

Příspěvekod farmarpetr » 22 lis 2013 14:49

A zase,

nováček, čerstvá registrace, první příspěvek a založení nového vlákna na téma, které se částečně řešilo o dva řádky níže…

Já tedy nevím, ale když chci nějakou informaci, tak nejprve hledám co o tématu bylo již napsáno. Svoje případné dodatečné a dosud nezodpovězené dotazy se snažím přidat do již existujícího vlákna a nezasírat diskusní fóra dalšími vlákny. Pak je totiž do budoucna problém se v tom při vyhledávání vyznat.

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: Obloukové haly

Příspěvekod tomous » 22 lis 2013 20:33

berrynator píše:Zdravím, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s obloukovými plachtovými halami. Do budoucna budu muset řešit uskladnění většího množství balíků sena a ponechávání sena venku, tak jak je možno někde vidět, neuznávám. Navíc jsem měl představu, že v zimě by hala sloužila na uskladnění sena a na jaře by posloužila jako závětří pro ovce při bahnění. Zajímala by mě odolnost, životnost, popřípadě na co si dát při umisťování pozor. U toho ustájení zvířat by mě taky docela zajímalo, jaké mohu očekávat vnitřní klima, protože pokud by člověk zvolil halu s uzavřenými boky, tak mám trochu obavu, aby nebylo uvnitř jako v pařníku. Poslední dotaz by byl ohledně toho, zda-li je potřeba k této hale stavební povolení.


Asi před 3 rokama jsem chtěl něco podobného taky koupit,ale upustil jsem od toho a udělal jsem boudu ze dřeva. Dole jsou 16ky účka(jako lyže) a v něm posazený trámy,takže s boudou můžu hejbat. Na staveb.úřad jsem musel a chtěli vyjádření život.prostředí. Boudu mám 6X6 a slouží pro masný dobytek. Vyšlo mě to na cca 35tis. Tom

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Obloukové haly

Příspěvekod bold » 23 lis 2013 09:49

farmarpetr píše:A zase,

nováček, čerstvá registrace, první příspěvek a založení nového vlákna na téma, které se částečně řešilo o dva řádky níže…

Já tedy nevím, ale když chci nějakou informaci, tak nejprve hledám co o tématu bylo již napsáno. Svoje případné dodatečné a dosud nezodpovězené dotazy se snažím přidat do již existujícího vlákna a nezasírat diskusní fóra dalšími vlákny. Pak je totiž do budoucna problém se v tom při vyhledávání vyznat.


A já myslel že to štve jenom mně. :lol:
Chlapi, tady je to diskuzní kroužek. Má tu výhodu, že se ukládají témata již probraná. Tudíž když prijdu, tak mám možnost bez otravného mísení se do zaběhlé diskuze, kuknout do "archivu". Stačí vzhlédnout do pravého horního rohu a použít okénko "hledat". Pokud nenajdu tak se zeptám. Ovšem otázky typu: Jaký traktor je lepší, jsou donebevolající. To jen na okraj :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Co se sem nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků