FUJIFILM FINEPIX

DSLR a objektivy, EVF a kompakty
Uživatelský avatar
Příspěvky: 235
Registrován: 05 kvě 2007 14:49
Bydliště: SLOVAKIA-RADOšINA

FUJIFILM FINEPIX

Příspěvekod deutz215 » 05 črc 2008 12:40

čo poviete na tento foťák. Mne sa zdá celkom slušný ale potrebujem poradiť aj od Vás tu odborníkov. Samozrejme našiel som ho za lepšiu cenu ako je tu na odkaze ale tu je dobre o ňom rozpísané
http://www.hej.sk/digitalne-foto/obchod ... x-s1000fd/
ked stroje tak jedine Deutz-Fahr a Fendt

Příspěvky: 29
Registrován: 03 bře 2007 12:07

Re: FUJIFILM FINEPIX

Příspěvekod Hamánek » 06 črc 2008 12:35

No já jsem si ho už obědnal tak příští týden by měl přit ale myslým si že je to dobrá volba.
Jsem kutil mám malou dílnu a nic jiného mě nezajímá.

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Re: FUJIFILM FINEPIX

Příspěvekod jirka » 09 črc 2008 23:02

Fuji má velké problémy se šumem a nebude to nic jiného ani u tohoto modelu. Také pozor na stabilizaci, nebo´t donedávna Fuji mělo "stabilizaci" pouze tím, že výšilo ISO, což vede ke katastrofálním výsledkům. Nevím jak tento, nemám chuť ho studovat, ale pokud nemá opravdu OPTICKOU stabilizaci, tedy že se v objektivu hýbe sklo, pak nebrat. Spíš bych se koukal po Panasonicu, páč má rozhodně lepší skal a a voblasti EVF má jedny z nejlepších skel. Toť mj názor.

Příspěvky: 62
Registrován: 01 bře 2009 10:39

Re: FUJIFILM FINEPIX

Příspěvekod Matúš.V » 01 bře 2009 11:19

jirka píše:Fuji má velké problémy se šumem a nebude to nic jiného ani u tohoto modelu. Také pozor na stabilizaci, nebo´t donedávna Fuji mělo "stabilizaci" pouze tím, že výšilo ISO, což vede ke katastrofálním výsledkům. Nevím jak tento, nemám chuť ho studovat, ale pokud nemá opravdu OPTICKOU stabilizaci, tedy že se v objektivu hýbe sklo, pak nebrat. Spíš bych se koukal po Panasonicu, páč má rozhodně lepší skal a a voblasti EVF má jedny z nejlepších skel. Toť mj názor.

jirka model fuji fine pix 9600 má problémi zo šumom ako každý kompakt nad iso 200. takže na iso 100 sú kompakty ok všeobecne. čo sa týka tohoto modelu vyhral skoro všetky testy a pri porovnaní mu nestačil nikto. ja osobne som ho mal celú sezónu 2008 a môžem povedať že keby mal možnosť výmeny objektívov tak si ho nechám keďže predsádky sú nekvalitné.
Fórum je názor nás všetkých...

Zpět na Digitální fotoaparáty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků