Kurz fotografování

DSLR a objektivy, EVF a kompakty
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2014 10:08

Kurz fotografování

Příspěvekod MagdalenaS » 23 lis 2014 13:06

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi někdo můžete doporučit nějaký dobrý a ne moc drahý kurz fotografování pro začátečníky v okolí Prahy. Potřebovala bych poradit s výběrem fotoaparátu a nejlépe si vše hned vyzkoušet. K focení mě tlačí nutnost dělaní fotek na můj e-shop. Chtěla bych, aby vypadaly reprezentativně, ale s mým současným vybavením a dovednostmi je většina fotek nepublikovatelných. :? Zatím jsem našla třeba tento: http://www.oxyshop.cz/zaklady-prace-s-d ... py/skoleni, ale nevím, zda mi bude stačit jen jeden den. Co myslíte? A máte někdo také e-shop? Jak se vám v podnikání daří? Já zatím docela válčím a ocením rady zkušenějších. :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Kurz fotografování

Příspěvekod Mr.Equable » 23 lis 2014 13:44

Nejsnažší, máte fotit, fotit, fotit. S výběrem fotoaparátu poradí ve většině specializovaných prodejen a většinou si tam i vyzkoušet. S focením na e-shop moc neporadím, ale určitě to nebude nijak složité.
Edit: Podle fotografii co jsem viděl na přiložené stránce je jediný rozdíl, že byli více nasvětlené a focené na stole s papírovím pozadím. Ale rozdíl ve fotkách je znatelný. Myslím, že informace o tomto by se dali načíst na internetu.
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2014 10:08

Re: Kurz fotografování

Příspěvekod MagdalenaS » 23 lis 2014 15:13

Asi máte pravdu. Zkusím zajít do nějakého obchodu a nechat si poradit. Něco si o tom načtu a třeba to půjde. Když ne, tak potom budu o tom kurzu uvažovat. :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Kurz fotografování

Příspěvekod Mr.Equable » 23 lis 2014 15:33

Kdybyste chtěla případně s něčím poradit, neváhejte a pište. Nejsem žádnej profesionál, ale už mam něco nafoceno a rád poradím. :-)
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Zpět na Digitální fotoaparáty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků