Fórum

Paměťové karty, akumulátory, nabíječky, optické konvertory, filtry apod.
Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Fórum

Příspěvekod cocik007 » 01 pro 2013 11:46

V rámci "Revitalizace" celého FarmWeb Fóra, bych velice rád poprosil všechny uživatele o trpělivost v případě jakýchkoliv problémů zde.
Veškeré Vaše návrhy na zlepšení, úpravy, či opravy "našich chyb" velmi rádi uvítáme.
V průběhu měsíce Prosince se můžete těšit na nový vzhled tohoto Fóra a několik dalších úprav.....
Předem děkujeme za návrhy a spolupráci......
Za FW Team Jirka D, alias cocik007

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Fórum

Příspěvekod bold » 01 pro 2013 13:57

chlapi, je to vaše fórum. Diskuze zde vedené jsou většinou na úrovni. Na "mladické" otázky je zde odpovězeno většinou bez urážek. Každé vybočení z pravidel je zašlapáno do země samotnými návštěvníky. Je to jedno z nejslušnějších fór. Pokud chcete vylepšovat tak směle do toho, avšak decentně. Každopádně přeji mnoho zdaru a více zodpovědných a slušných návštěvníků.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Fórum

Příspěvekod sandy » 22 pro 2013 08:29

Tak jsem zde a jdu konečně na tomto foru vstřebat změny a pod., bylo to fakt dlouhé přerušení. Jo předem děkuji za gratulace jako prvnímu diskutérovi po technickém přerušení fora. Přeji všem štastné vánoce !
... Po prvních pár minutách brouzdání na tomto foru musím konstatovat, že to může být moc dobré - tedy úprava fora šla k lepšímu , zvykneme si na rychlé zpřehlednění.. a j. Doufám, že tam někde najdu rozdělení traktorů - zetorů do jednotlivých skupin UŘ, tak jak jsme navrhovali s boldem, zatím za ten velmi krátký čas jsem to nepostřehl. Díky adminové ! :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Fórum

Příspěvekod cocik007 » 22 pro 2013 11:22

to sandy: Díky napadení FW hackerem trvalo zprovoznění fóra déle, než jsme všichni čekali. Všechny úpravy zatím ještě neproběhly, ale máme v plánu do konce roku všechno dodělat do závěrečného stavu.
Takže návrhy stále přijímáme......
Předem díky....

Příspěvky: 187
Registrován: 24 led 2012 20:10

Re: Fórum

Příspěvekod citrusek » 22 pro 2013 18:00

Jsem rád, že forum zase jede, sledoval jsem každý den jestli už jde. Nový vzhled je super, ale u nově přidaných příspěvků by mohla být ta barva výraznější. Takhle to nejde moc vidět.

Příspěvky: 2021
Registrován: 06 říj 2007 12:21
Bydliště: Suchodol

Re: Fórum

Příspěvekod tele » 22 pro 2013 23:00

Klobouk dolů pánové :idea:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Fórum

Příspěvekod bold » 23 pro 2013 10:33

Vážený týme FW. Vzhled jest nový ale hlavně funkční. Bohužel útoky na podobné fóra jsou vedeny často velmi brutálně. Přeji vám mnoho sil, pro zachování vaší trpělivosti a práce kterou máte s tímto fórem. Každopádně veselé svátky a vše nejlepší do nového roku. BOLD
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: Fórum

Příspěvekod miki » 23 pro 2013 16:51

Děkuji správcům a přeji hezké Vánoce a vše nejlepší do Nového roku
Překovejme meče v pluhy a naopak

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Fórum

Příspěvekod neznalek » 23 pro 2013 16:56

Děkuji správcům za obnovení provozu, dobrá práce. I ten vzhled se mi líbí, jen ty nové příspěvky by mohly být lépe "vidět". Taky bych uvítal nějakou zprávu na FW o tom ,že je forum již v provozu.Po prvním týdnu jsem to již přestal forum zkoušet a přišel na to až nyní náhodou... Hezké svátky všem učastníkům :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Fórum

Příspěvekod cocik007 » 24 pro 2013 12:22

to neznalek: Stále dolaďujeme nějaké detaily, které zjišťujeme v průběhu chodu.
P.S.: Fórum se rozběhlo předevčírem kolem poledne a tudíž nebylo třeba nic ohlašovat....

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Fórum

Příspěvekod sandy » 26 pro 2013 20:35

Cociku, co ty tvoje otazníky ? No, ale já jim rozumím, divíš se , zrovna tak jako já, kam se poděli ti všichni členové, kteří se tady v minulosti šli přetrhnout v diskusi a teď jsou buď nemocní, což jim musíme popřát rychlé uzdravení, nebo odešli ke konkurenci a zapoměli na cestu zpátky, nebo jsou uražení, že nebyli vyrozuměni o znovunaběhnutí fora, nebo snad kombinace všeho. No, zatím mám takový nepříjemný pocit. Že by to byli zběhové ? No hlavně, aby to nebyli záškodníci.. ! Taky jsem se trochu podíval do mého policejního vyhledavače a zjistil jsem, že např. za období od 1. 12. 2013 přibylo pouze asi 7 členů, přitom za poslední týden v listopadu jich přibylo například 8, za stejné období ( od 1. 12. ubylo ( do archivu asi ..) 4120 příspěvků a témat ubylo celkem 35. Když se dívám, kdo je přítomen, tak většinou registruji pouze ty slavné roboty a pak pár čumilů, málokdo se tady přihlásí, to už musí "bejt". Moje častá resp,.nejčastější návštěvnost byla v sekci d í l n a, jenže, tam už 2 dny není ani ťuk , jak to vidíš Ty? Tuším, že se to trošku časem asi zlepší ,ale stejně ... ? Doufám že neplatí, kdo se ptá, nic se nedozví...,

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Fórum

Příspěvekod bold » 26 pro 2013 20:48

Borci, šlo by odstranit ze spodní části lištičku "přejít na" když po ní přejedu tak se mně rozbalí celá lišta přes celou obrazovku, což ve mně rozvášní adrenalin a než se zorientuji kudy ven, tak rozšlapu myš. Nechal bych to pouze nahoře, popřípadě změnil na lištu "jít nahoru". Dík
P.S. Ale klidně mně pošlete do zádele 8) :lol:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 172
Registrován: 10 pro 2006 19:52
Bydliště: Dolní Dunajovice

Re: Fórum

Příspěvekod Metalica » 26 pro 2013 22:22

Otazníky tam byly a jsou pouze jako "testovací" příspěvek.. témata mizely pouze ty naprosto o ničem a stará nezodpovězená témata a inzeráty.. Místo kritiky navrhni prosím změnu, co by mohlo pomoci zvednout návštěvnost!!! zde se už řeší víceméně "drobnosti" o nákupech a opravách. vše ostatní je na FW. 2 dny v dílně není ani ťuk asi proto, že se na opravování přes vánoce každej vy***e a krom toho je tam už tolik různých oprav, že jednou se to prostě vyčerpat musí:-D

Bold - mám stejný problém, s oběma tlačítky, nahoře i dole:-D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Fórum

Příspěvekod cocik007 » 26 pro 2013 22:33

sandy píše:Cociku, co ty tvoje otazníky ? No, ale já jim rozumím, divíš se , zrovna tak jako já, kam se poděli ti všichni členové, kteří se tady v minulosti šli přetrhnout v diskusi a teď jsou buď nemocní, což jim musíme popřát rychlé uzdravení, nebo odešli ke konkurenci a zapoměli na cestu zpátky, nebo jsou uražení, že nebyli vyrozuměni o znovunaběhnutí fora, nebo snad kombinace všeho. No, zatím mám takový nepříjemný pocit. Že by to byli zběhové ? No hlavně, aby to nebyli záškodníci.. ! Taky jsem se trochu podíval do mého policejního vyhledavače a zjistil jsem, že např. za období od 1. 12. 2013 přibylo pouze asi 7 členů, přitom za poslední týden v listopadu jich přibylo například 8, za stejné období ( od 1. 12. ubylo ( do archivu asi ..) 4120 příspěvků a témat ubylo celkem 35. Když se dívám, kdo je přítomen, tak většinou registruji pouze ty slavné roboty a pak pár čumilů, málokdo se tady přihlásí, to už musí "bejt". Moje častá resp,.nejčastější návštěvnost byla v sekci d í l n a, jenže, tam už 2 dny není ani ťuk , jak to vidíš Ty? Tuším, že se to trošku časem asi zlepší ,ale stejně ... ? Doufám že neplatí, kdo se ptá, nic se nedozví...,


Milý sandy: Návštěvnost tohoto Fóra není moje věc, ale uživatelů!!!! Je jsem jen "Správce", který má na starosti právě údržbu.
To, že jsme odstranili neaktivní uživatele a promazali fórum je vcelku běžná věc, alespoň, co se týče údržby Fóra - server není bezedná studna.
Ano, jak píše Metallica, ty otazníky, to byl jen testovací přízpěvek, pro dolaďování pár detailů tady na fóru.....
Jsi spokojen s tím, co jsi se dozvěděl?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Fórum

Příspěvekod cocik007 » 26 pro 2013 22:34

to bold: S tím tlačítkem mám stejný problém. Bohužel je součástí SKINu a tudíž jej nemůžeme odstranit.

Příspěvky: 94
Registrován: 25 bře 2008 21:34

Re: Fórum

Příspěvekod sandy » 26 pro 2013 23:26

ale, jo, spokojenej jsem, že jste mi odpověděli... Jinak já si nestěžuju, já pouze konstatuju, pro dobro věci a přehled.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Fórum

Příspěvekod bold » 27 pro 2013 10:27

"Skalní" chodí do dílny i přes vánoce :-). I když to drahé polovičky nesou s nelibostí. Já osobně dělám převodovku na 7211 páč se rozesralo jehličkové ložisko mezi hnanou a hnací hřídelí, a s tím to rozhodilo i ostatní horní ložiska. Takže měním.. ovšem crcám se s tím už dost dlouho páč jsou vánoce a tudíž nejsou takové hodinové výkony. Jinak návštěvnost bych moc neřešil, pauza byla dost dlouhá a tudíž mnozí otupěli a jednak našli i jiné komunikační kanály, a jednak to prostě nezkouší každý den. Kladem tohoto fóra je opravdu "korektní" jednání, eliminace idiocie a podobně. Chce to čas, uživatelé se vrátí. 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník