Zivocisna vyroba

Příspěvky: 38
Registrován: 08 pro 2009 15:59

Zivocisna vyroba

Příspěvekod PEKU » 20 dub 2010 18:02

Dobry den.Chcel by som sa opytat ci na tomto fore bude aj nieco o chove hospodarskych zvierat alebo nieco podobne..Dakujem

Uživatelský avatar
Příspěvky: 172
Registrován: 10 pro 2006 19:52
Bydliště: Dolní Dunajovice

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod Metalica » 20 dub 2010 18:52

Ne, toto je fórum pouze o zemědělské technice a plodinách, jak lze přečíst v podtitulku této stránky v levém horním rohu.

Příspěvky: 38
Registrován: 08 pro 2009 15:59

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod PEKU » 27 dub 2010 16:24

Aha jasne to vidim ale kedze je to FARMWEB tak si myslim ze by to k tomu malo patrit...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 75
Registrován: 26 úno 2008 20:59

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod cocik007 » 02 kvě 2010 09:48

to PEKU: Jak již psal kolega. Živočišnou oblastí se FARMWEB nezabýval, nezabývá, a ani zabývat nebude. Je pravdou, že název "FARMWEB" trošku zavání i živočišnou oblůastí, ale věnuje se pouze technice.

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod Lnena » 18 zář 2011 07:46

Technika a plodiny. Taky jsem poněkud mrzutý, že se farmweb nehodlá zabývat tím, co k farmě odjakživa patřilo. Živočišná výroba taky potřebuje spoustu techniky. No a debata o zvířatech, to je navíc. Když uvážím, že jsou tu inzeráty všeho druhu, počítačové hry, fotoaparáty, kamery, počítačové programy, ale admin se tvrdošíjně odmítá bavit o celé živočišné výrobě, nebo alespoň umožnit všem, kteří po tom touží, aby se o tom bavili, příjde mi to jako škoda. Ta sekce by určitě nebyla tak obsáhlá, jako technika v rostlinné výrobě. Takhle je to tak trošku jako když jde člověk na zábavu a není tam jedinná ženská. Ne, že by nebylo mrak takových i velmi zdařilých posezení, ale jakmile je zábava větší, už tam pak zkrátka něco chybí.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Příspěvky: 237
Registrován: 19 srp 2007 14:12

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod Lnena » 18 zář 2011 07:51

Odpovídat mi adminové nemusíte. O čem je tento web jsem již četl a je to jen vaše práce a vy si se svým webem můžete dělat co chcete. Jako já se svojí farmou.
Kupec, řezník a sedlák v jedné osobě

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod bold » 05 říj 2011 12:03

Tady bych se postavil na stranu admina. Pár nadšenců a příznivců zamědělské techniky si založilo internetové stránky s problematikou která je zajímala. Toto fórum financují a udržují ze svých zdrojů. Zvolili si název a zavedli diskuzi. Předpokládám že tenhle web byl hlavně o fotografiích a diskuzi o strojích. Postupně se rozšiřoval. Jelikož nemají zájem o "živočichy" tak tu diskuze na toto téma není, je to jejich rozhodnutí a je třeba ho respektovat. Jsme na tomto fóru pouze hosty a máme možnost vytvořit si své webové stránky s libovolnou tématikou. Toliko můj názor.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod farmarpetr » 14 bře 2012 09:24

Jenom se připojuji k názoru, že absence živočišné výroby v jinak skvělém foru je podle mě škoda a osobně bych tuto sekci uvítal.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod neznalek » 14 bře 2012 11:06

Osobně mi to tady taky chybí, ale na druhou stranu forum někomu patří, takže pokud to tu nechtějí mít je to jejich věc a naše škoda :wink: Myslim, že by to nikomu neuškodilo mít tady i živočišku, byt povolenou pouze v jednom k tomu určeném vlákně (cela kategorie je myslim vcelku zbytečná), vlákna o modelech jsou tady taky a nikdo nebrečí 8)

Příspěvky: 412
Registrován: 19 lis 2006 22:13

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod medulin » 15 bře 2012 20:48

Taky mám takové přání jako Neználek. Třeba Diskuze k fotografiim na Farmwebu když se nechá psát prímo u fotek mi příde přežitá.

Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2013 20:49

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod jelinekpavel » 07 říj 2013 21:57

cocik007 píše:to PEKU: Jak již psal kolega. Živočišnou oblastí se FARMWEB nezabýval, nezabývá, a ani zabývat nebude. Je pravdou, že název "FARMWEB" trošku zavání i živočišnou oblůastí, ale věnuje se pouze technice.



zdravím a nebylo by aspon možné vlákno o technice pro živočišnou výrobu?? to si myslím že sem patří právem.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod bold » 11 říj 2013 13:39

Opět bych podotkl že si někdo pořídil stránky s názvem famweb, jasně nastavil pravidla a funguje. Nemá smysl lamentovat, přesvědčovat či dokonce nadávat na absenci nějakého druhu "zboží". Bylo by to to samé, jako lamentovat nad tím že baumax neprodává třeba traktory byť u mnohých na zahrádce pracují. Možná by admin mohl přistoupit k placené "inzerci" a komerčně nabídnout i vlákno o živočišné výrobě. Takže se vás ptám, kolik jste ochotni přispět na chod tohoto fóra když se rozšíří o téma vámi požadované vlákno? Popřípadě proč nezaložíte svůj web zabírající se živočišnou výrobou? Uznávám že bych sem tam nějakou radu ohledně živočišné uvítal, ale vím že to zde na fóru není a tudíž to neřeším. (taky nenadávám když v masně nemají mléko) 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 262
Registrován: 05 úno 2008 19:29

Re: Zivocisna vyroba

Příspěvekod K10 » 11 říj 2013 15:26

bold píše:Opět bych podotkl že si někdo pořídil stránky s názvem famweb, jasně nastavil pravidla a funguje. Nemá smysl lamentovat, přesvědčovat či dokonce nadávat na absenci nějakého druhu "zboží". Bylo by to to samé, jako lamentovat nad tím že baumax neprodává třeba traktory byť u mnohých na zahrádce pracují. Možná by admin mohl přistoupit k placené "inzerci" a komerčně nabídnout i vlákno o živočišné výrobě. Takže se vás ptám, kolik jste ochotni přispět na chod tohoto fóra když se rozšíří o téma vámi požadované vlákno? Popřípadě proč nezaložíte svůj web zabírající se živočišnou výrobou? Uznávám že bych sem tam nějakou radu ohledně živočišné uvítal, ale vím že to zde na fóru není a tudíž to neřeším. (taky nenadávám když v masně nemají mléko) 8)


Amen....

Zpět na Přání a stížnosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků