Obraceč Krone, Pottinger

Obraceč Krone, Pottinger

Příspěvekod zikajay » 05 říj 2013 15:41

Dobrý den, uvažuji o koupi obracečky. Muj výběr sem už zúžil na Krone KW 6.02 nebo Pottinger 610N nebo Pottinger 690N.
Suším seno a otavy na 18ha a je pro mě důležité, aby obracečka perfektně rozprostírala seno při obracení a neřádkovala.
Zatím se mi dost zalíbil ten Pottinger 690N kvůli většímu záběru, ale nevím jak to bude obracet.
Pokud máte někdo zkušenosti s nějakým z těchto strojů budu rád když se o ně podělíte. děkuji
Případně za každou další radu budu rád.

Re: Obraceč Krone, Pottinger

Příspěvekod charvy » 23 říj 2013 13:47

zikajay píše:Dobrý den, uvažuji o koupi obracečky. Muj výběr sem už zúžil na Krone KW 6.02 nebo Pottinger 610N nebo Pottinger 690N.
Suším seno a otavy na 18ha a je pro mě důležité, aby obracečka perfektně rozprostírala seno při obracení a neřádkovala.
Zatím se mi dost zalíbil ten Pottinger 690N kvůli většímu záběru, ale nevím jak to bude obracet.
Pokud máte někdo zkušenosti s nějakým z těchto strojů budu rád když se o ně podělíte. děkuji
Případně za každou další radu budu rád.

Dobrý den. Doporučuji Krone KW 6.72. Pokud by jste chtěl poradit více, napište.

Příspěvekod bigbul » 23 říj 2013 19:16

Zdarec,letos jsem si pořídil novou obracečku Krone KW 6,72 ,po letošní sezóně oproti starému obraceči plná spokojenost ,takže doporučuji. :D

Příspěvekod Krušnohorec » 23 kvě 2019 14:04

Zdravím. Plánujeme si pořídit nový nesený obraceč pro horskou oblast (cca 105 ha). Rozhodujeme se mezi Krone KW 8.82 a Pottinger HIT 8.91. Oba obraceče jsou nesené, záběr 8,8 versus 8,6 m. Oba mají 8 rotorů, 6 ramen na rotoru, hydraulické nastavení do pracovního záběru, 6x kolo pod rotory a 1x kopírovací kolo před rotory. Může nám někdo poradit jaký si vybrat, příp. jaké doplňky přikoupit? Např. prodloužení spodních ramen a třetího bodu, kryt kola proti navíjení stébel, hydraulické ovládání hraničního obracení atd.

Zpět na Obraceče sena a píce