potřebuji radu [kamera]

Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2012 01:13

potřebuji radu [kamera]

Příspěvekod JZDjezedak » 18 lis 2012 01:20

Čau,
Takže já už 2 roky fotím a točím na fotografu ... jako kvalita točení neni moc dobrá dá se říct špatná ... :(
a focení to je dobrý ale chtěl bych poradit jakou kameru si mám koupit na takovéhle věci na točení traktoru atd ... :)
protože fakt nevím co si mám vybrat za kameru ale aby byla tak do 7 tis. max .. :)

Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2013 01:25
Bydliště: Praha

Re: potřebuji radu [kamera]

Příspěvekod Jara JZD » 22 úno 2013 01:48

Ahoj, pane kolego. Právě jsem s registroval, takže nemám tuchy, co všechno natáčíš kol traktoru. Jako jednoduchou kameru můžu doporučit "HD kameru do auta". Krom toho, že ji máš za předním sklem, můžeš jí i vzít do ruky a na jednoduché záběry postačí. Mě stála 1.600,- Kč. Mají i s nočním viděním, byla okolo 2.500,- Kč. Problém je ale s AKU. U téhle se nedá vyměnit, je zabudovaná, a vydrží cca 1 - 2 roky, pak už jen s náhradním zdrojem nebo z autozásuvky. Kupoval jsem ji na adrese: www.bateriepc.cz
cca před 2 lety. Dnes jsem se tam zkoušel podívat, ale stránka se mi nenačetla, takže budeš muset zkusit vyhledat na Netu. S ostatníma kamerama zkušenost nemám, většinou mi stačí záběry z tlf. S pozdravem Jára JZD.

Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2013 13:55

Re: potřebuji radu [kamera]

Příspěvekod Tomas-192 » 29 pro 2013 14:23

Zdravím,tak bych rád obnovil tuhle otázku,rád bych si pořídil videokameru,videa s fotoaparátu přeci jen nejsou to pravé,rád bych se zeptal už těch zkušenějších co už něco natočili a poradili mi s výběrem. Na netu je jich dost ale nechci vybrat žádný paskvil,tak prosím ty zkušené o radu,Díky.

Zpět na Videokamery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků