Náhonová spojka u 7245

Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2011 23:01

Náhonová spojka u 7245

Příspěvekod sep » 21 bře 2015 19:07

Dobrý den, viděl jsem někde fotku, úpravy náhonové spojky a to že mněl pán přivařený brzdový válec na lesním traktoru na vaně proti táhlu spojky . chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo s tímto zkušenosti případně čeho bych se mněl vyvarovat . Mám na tom svým naviják tun40 a nechce mi vypínat ten vzduchový válec a nejde to už vyštelovat na spojce ,když tahám za ruční náhonovou spojku tak to maká, ale to musím pořád lézt do traktoru a při probírkách je to fakt vopruz.

Příspěvky: 1
Registrován: 27 bře 2015 14:45

Re: Náhonová spojka u 7245

Příspěvekod codza » 27 bře 2015 14:54

Tento problém je několikrát řešen na foru Našetraktory, Sám mám 72 s tunem, originál ovládání náhonové spojky a za pomoci vysílačky jsem už k traktoru přitáhl tisíce a tisíce kubíků.
Chce to projít všechno od vzduchového válce po seřízení pacek . Když ruční páka vypíná, bývá to špatně seřízené packy, nebo už vyklochtané díry a čepíky na páčce kterou vzduchový válec ovládá štelovací táhlo.

Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2011 23:01

Re: Náhonová spojka u 7245

Příspěvekod sep » 01 dub 2015 21:08

codza píše:Tento problém je několikrát řešen na foru Našetraktory, Sám mám 72 s tunem, originál ovládání náhonové spojky a za pomoci vysílačky jsem už k traktoru přitáhl tisíce a tisíce kubíků.
Chce to projít všechno od vzduchového válce po seřízení pacek . Když ruční páka vypíná, bývá to špatně seřízené packy, nebo už vyklochtané díry a čepíky na páčce kterou vzduchový válec ovládá štelovací táhlo.


Díky za odpověď do toho vzduchového válce jsem dal slabší péro přitáhnul jsem přepouštěcí ventil a už to maká .Ještě jsem se chtěl zeptat jakou vysílačku máte ? Taky bych si jí rád v budoucnu pořídil.

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků