Přidání nafty 7245

Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2015 20:27

Přidání nafty 7245

Příspěvekod palo99 » 28 zář 2015 20:37

Ahoj, máme zetora 7245 a nemá moc výkon a jde opravdu blbě odspoda. Asi před 5 lety se dělala GO motoru a od té doby moc nejde... Zkoušeli jsme seřizovat předvstřik a nic... jelikož moc nekouří, tak jsme říkali, že bychom zkusili přidat naftu... :)
A jak tedy na to?! :)
Viděl jsem tu návod, že se na konci čerpadla jakoby ke kabině, sundá takovej deklik a tam že budou nějaký dva šrouby... co s nima? :) a je něco na co si dát fakt pozor?
Děkuji předem za rady.

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Přidání nafty 7245

Příspěvekod tonik » 28 zář 2015 23:48

Čau, základ je to, jak je nastavené vstřikovací čerpadlo, pokud má hodnoty co májí být, tak hledej závadu jinde. Čerpadlo nastavuj jen na stolici. Skus si někde pučit čerpadlo ze 7011, pokud se to zlepší, tak nech přeštelovat čerpadlo ze 72 jako 70, má o nějakej kubík víc, možná ještě tak kubík přidat. Já to tak mám, a třeba v sekačce v kopci jedu o kvalt vejš než s origo 72.
Čerpadlo doma nerozebírej nikdy nevíš jak je nastavený a tak nevíš kolik přidat. To můžeš rovnou odpojit trubku na mazání a jezdit na čudla.
Nevím kde děláte GO, ale už jsem jednou našel v 72 čerpadlo z Desty a to opravdu nejede.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Přidání nafty 7245

Příspěvekod bold » 29 zář 2015 08:05

Já nevěděl že 72 má kouřit. Asi mám mezery ve vzdělání. Nuž pokud ti chybí kouř, tak předělej čerpadlo a dej tam ze 70. Pokud ti chybí popraskané hlavy, propálené písty tak urvi plombu z dorazu palce a přitáhni šroubek, nejlépe nadoraz. Začne kouřit jak lokomotiva a nejspíš bude mít opravdu brutální výkon když k tomu připojíš ještě flašku s kyslíkem a budeš ho upouštět do sání tak bude výkon opravdu brutální....... 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků