Zetor 6945

Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2016 21:34

Zetor 6945

Příspěvekod Zetoris » 07 úno 2016 22:01

Prosim vas chcel by som poradiť s Zetorom.
Ked vitočim motor na max tak zečne niečo klepkať.Musim ubrať až prestane,Ale v ťahu to nerobi.
Skontrolovana spojka,ventilove zdvihakya dokonca aj prevodovka.
Dakujem

Uživatelský avatar
Příspěvky: 636
Registrován: 24 bře 2011 12:18
Bydliště: Mrtník

Re: Zetor 6945

Příspěvekod Mr.Equable » 07 úno 2016 22:10

Nevytáčej motor na max.na prázdno. :-D Jakej to má význam?

Edit: Ještě mi napadlo. Řikáš že něco klepe..... tak něco oprav. :-) Je velice málo informací na radu.
Naposledy upravil Mr.Equable dne 08 úno 2016 22:53, celkově upraveno 1
Práce je to těžká, namáhavá a nikdy nekončící. Všichni jsme se pro ni rozhodli dobrovolně. Alespoň já jsem se rozhodl dobře. Do "fabriky" bych se nechtěl vrátit.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zetor 6945

Příspěvekod bold » 08 úno 2016 08:02

tak tahle závada se musí projevit, to znamená že máš dvě možnosti. Buď budeš jezdit dál a počkáš až to začne dělat i v nižších otáčkách, nebo to podržíš v těch max otáčkách až se něco rozpadne a budeš vědět co to dělalo. Omlouvám se všem za tuhle radu, ale nějak nemůžu najít vhodnější odpověď.
P.S. Nechápu.... každopádně identifikovat odkud to klepe je první věc, nechápu tedy kontrolu motoru, spojky a převodovky. Předpokládám kontrolu typu "mrknu a vidím" tudíž kontrola "zvedáků" (tento termín na zetoru nějak nemůžu najít, ale nejspíše to budou vahadla) probíhala sundáním víček a omrknutí co by to mohlo být, u převodovky se asi sundávalo jenom horní víko a možná to bylo rozpůlené (nebo kontrola spojky proběhla okýnkem)
Původem klepání může být neskutečné množství defektů. Jelikož jsi nespecifikoval odkud se klepání ozývá, jakou má podobu tak ti nejde ani dost dobře poradit.....
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na UŘ I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků