ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvky: 71
Registrován: 24 bře 2013 15:48

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod michal7745 » 07 lis 2013 19:03

poláček píše:
michal7745 píše:hned ako prve som nasiel toto ktore na oko vyzera dobre
http://stroje.bazos.sk/inzerat/27511247/Predam-alebo-Vymenim-ZTS-16245-SUPER.php
hladal som aj na ceskom bazosi nic take podobne som nenasiel ak chces vylepsenu verziu, vylepsena sa volala super a obycajna turbo, hlavny rozdiel su kolesa niekto si uz dal aj na turbo vascie kolesa, predne zavazia su ine, na turbo sa mechanicky zapina zadna uzavierka a super elektronicky a take blbosti :)

Ale hlavní rozíl mezi SUPER a klasikou je v zadním mostu. Super má slovenský zadní most ZM 120 konstrukčně stejný jako v zts 18345 + silnou hydrauliku. pokud bych hledal 16245 tak jedině SUPER . To je asi nejlepší verze, která se v Martině dělala. Svědčí o tom i to že poslední jsou cca z roku 2005. a nebýt těch nezkutečných tunelů tak věřím že se dělají ještě dnes i s vícestupňovou převodovkou se 4 stupňovým násobičem, která byla připravená do výroby.


no to ano tak isto ma aj ramena silnejsie sak na nasom vydrzalo hydraulicke cerpadlo uzasnych 11 000 mth a aj ide len slabsie tak sme dali nove :) uz ma takmer 12 000mth a ide dalej do prevodovky nikto nesahol :)

Příspěvky: 462
Registrován: 19 kvě 2013 07:21

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod Rolník74 » 09 lis 2013 08:51

Chlapi,mám možnost jít do dražby na 16245.Je rok výroby 1990,píšou funkční,značně opotřebený.Vyvolávací cena 130tis.vč.dph.Fotku nemám k dispozici,ani se na něj nepojedu podívat,protože je to přes půl republiky.Prostě pokud vyhraju,tak se zajedu podívat a buď vemu nebo odstoupím.Jde mě o to,kolik mám napsat do obálky aby byla šance ho získat,ale zároveň neuletět s cenou.Kámoš koupil 16145 za 120tis.Na netu ty 16245 moc nejsou,tak nemám představu.Dík.

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod tomous » 09 lis 2013 20:56

To máš těžký. Co je značně opotřebený? Jestli je zralej na kompletní go,tak to bude ranec,ale na druhou stranu ho budeš mít spravenej-jenže náhradní díly jsou kvalitou na posrání. Tak si vyber,je to na tobě. Já bych takovej traktor nechtěl-to radši 10540 i když je to z bláta do louže. Tom

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 09 lis 2013 22:12

díly jsou většinou made in poland. kolem 200 se dá investovat do funkčního stroje, Nevím jak je to ovšem s tím opotřebováním pokud je to na kompletní GO tak investice bude asi značná. 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 108
Registrován: 22 pro 2009 23:05
Bydliště: Podkrkonoší

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod farmarpetr » 10 lis 2013 09:32

Nevím jak pro koho, ale pro mě je 130 tis Kč dost na to abych vzat auto a jel se na traktor podívat. Cena nafty projeté cestou je vůči investici do traktoru skoro zanedbatelná. Nedávno jsem takhle obálkovou metodou vydražil 7211. A to jsem se na ni jel taky nejdřív podívat 160 km a 160 km zpět. Mohl jsem si traktor prohlídnout, projet se v něm a vše vyzkoušet. Bez osobní prohlídky bych do toho nikdy nešel.

Příspěvky: 48
Registrován: 16 srp 2012 02:20
Bydliště: Břeclav

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod Jarek.V » 11 lis 2013 00:09

Přesně tak, nešel bych do toho, dokud bych si to pořádné neprohlédl.

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 11 lis 2013 18:12

bold píše:díly jsou většinou made in poland. kolem 200 se dá investovat do funkčního stroje, Nevím jak je to ovšem s tím opotřebováním pokud je to na kompletní GO tak investice bude asi značná. 8)

No to, že jsou díly made in Poland To bych netvrdil!!!!!! záleží na tom co si kamaráde vybereš. Pokud volíš sám made in Poland tak tě upřimě lituju :D Provozuju 2 18345 a mužu říct, že pokud chci tak si seženu origo díly!! stejně tak na UŘ II. A můžu říct, že potom co jsem měl v létě půjčenou Pumu 165 tak si hodně rozmyslím jestli má vůbec cenu nověj traktor kupovat... Spotřebu nemá cenu ani komentovat

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 11 lis 2013 18:29

kde se tedy dělají ND na UŘ-II? Firma ZTS ještě funguje? :shock:
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 11 lis 2013 18:34

bold píše:kde se tedy dělají ND na UŘ-II? Firma ZTS ještě funguje? :shock:

jasně že zts není...... co takhle DS Martin motory a.s., Hriňovské strojírny a.s., ale hlavně nemluvím o skladových zásobách, MD Pwk s.r.o. těch firem je více :D

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 11 lis 2013 18:37

těch firem, které mají výrobní dokumentaci a vyrábějí díly je víc ale Know how na výrobu traktoru zts vlastní Martimex a.s. (dcera LKT s.r.o.)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 11 lis 2013 19:01

mám za to, že se výroba přesunula do polska a nyní jest vyráběn ursus. Motory asi fungují ale určitě se všechny díly na slovensko nevyrábí.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 11 lis 2013 19:15

bold píše:mám za to, že se výroba přesunula do polska a nyní jest vyráběn ursus. Motory asi fungují ale určitě se všechny díly na slovensko nevyrábí.

to se pleteš kamaráde výroba bohužel skončila v roce 2005 serií traktoru vyrobených v LKT s.r.o. mám poslední vyrobený traktor zts 18345. Ursus opravdu funguje ale z původní produkce už navyrábí žádný model traktoru.(používá motory perkins a iveca, přeovodvky zf nebo caroro stejně tak přední nápravy). Motory Martin Diesel UŘ IV a II jsou vyráběny čistě na slonesku(bohužel taky málo) dnes nejvíce UŘ II a UŘ IV ve verzi M3a (např 8604.030) pro důlní lokomotivy a pak individuál odběr. Díly do převodovek UŘ iV si jedna firma nechává vyrábět převážně v Hriňové!!! . : pokud vím tak převodovky pro UŘ IV si zts tees Martin připravival sám prostřednictvím Vývoj Martin. Převodovky pro UŘ II se vyráběly v Povážských strojárnách a pokud nevíŠ tak i jejich část stále funguje http://www.vved.sk/key1094.xhtml . takže záleží pouze na tom co si vybereš :D :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 11 lis 2013 20:25

Tak to jsi mně potěšil. Bohužel jsem doposud nesháněl nic na UŘ-II kromě blbin, tudíž jsem ještě neměl tu čest. Ovšem z doslechu vím že je problém sehnat nepolský díl. Osobně polsko neberu. :?
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 11 lis 2013 22:16

bold píše:Tak to jsi mně potěšil. Bohužel jsem doposud nesháněl nic na UŘ-II kromě blbin, tudíž jsem ještě neměl tu čest. Ovšem z doslechu vím že je problém sehnat nepolský díl. Osobně polsko neberu. :?

Bohužel ti musím dárt za pravdu, že tady to každej říká..... že jsou jen na uř II polský šmejdy ale když se těch lidí zeptáš co kupujou tak většinou koukaj jen na cenu. Osobně mám v Martině borce, kterej dělal na vývoji převodovek a třeba na UŘ IV je asi jedinej, kterej tomu fakt rozumí a umí to dát do kupy. A i oni, si některý věci nechávaj k mé nelibosti dělat v polsku !ALE! potom je ještě na Slovensku nechávaj tepelně opracovávat a věř, že co mi říkal,tak je to docela alchimie. Musím říct že co mi dělal nebo co řekl že mám udělat tak je to na 100 % .
A už asi 2 roky koukám po něčem jiným, ale pokaždý když si v létě něco pujčím tak jsem z toho rychle vyléčenej a vracím se nohama na zem(naposledy zmíněná puma 165 (beru - pohodlí nesrovnatelný ALE náklady na provoz totálně v prdeli!!! a nebýt ten traktor pojištěnej tak zkrachuješ nebo dosmrti děláš na splátky a servis prostě nesmyslný ceny .

Příspěvky: 462
Registrován: 19 kvě 2013 07:21

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod Rolník74 » 12 lis 2013 09:58

Hmm,nechci!Pokud máte někdo zájem tady kontakt http://www.vls.cz/nakup-prodej/prodej-m ... ac-traktor
jinak je v horní planý ještě 7745!

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod tomous » 12 lis 2013 11:12

poláček píše:
bold píše:Tak to jsi mně potěšil. Bohužel jsem doposud nesháněl nic na UŘ-II kromě blbin, tudíž jsem ještě neměl tu čest. Ovšem z doslechu vím že je problém sehnat nepolský díl. Osobně polsko neberu. :?

Bohužel ti musím dárt za pravdu, že tady to každej říká..... že jsou jen na uř II polský šmejdy ale když se těch lidí zeptáš co kupujou tak většinou koukaj jen na cenu. Osobně mám v Martině borce, kterej dělal na vývoji převodovek a třeba na UŘ IV je asi jedinej, kterej tomu fakt rozumí a umí to dát do kupy. A i oni, si některý věci nechávaj k mé nelibosti dělat v polsku !ALE! potom je ještě na Slovensku nechávaj tepelně opracovávat a věř, že co mi říkal,tak je to docela alchimie. Musím říct že co mi dělal nebo co řekl že mám udělat tak je to na 100 % .
A už asi 2 roky koukám po něčem jiným, ale pokaždý když si v létě něco pujčím tak jsem z toho rychle vyléčenej a vracím se nohama na zem(naposledy zmíněná puma 165 (beru - pohodlí nesrovnatelný ALE náklady na provoz totálně v prdeli!!! a nebýt ten traktor pojištěnej tak zkrachuješ nebo dosmrti děláš na splátky a servis prostě nesmyslný ceny .


To mi chceš tvrdit,že puma žrala víc jak 183ka? Já mám možnost porovnat zetora 101 a 121 s mxu 100 a to je teda pravej opak.

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 12 lis 2013 12:57

tomous píše:
poláček píše:
bold píše:Tak to jsi mně potěšil. Bohužel jsem doposud nesháněl nic na UŘ-II kromě blbin, tudíž jsem ještě neměl tu čest. Ovšem z doslechu vím že je problém sehnat nepolský díl. Osobně polsko neberu. :?

Bohužel ti musím dárt za pravdu, že tady to každej říká..... že jsou jen na uř II polský šmejdy ale když se těch lidí zeptáš co kupujou tak většinou koukaj jen na cenu. Osobně mám v Martině borce, kterej dělal na vývoji převodovek a třeba na UŘ IV je asi jedinej, kterej tomu fakt rozumí a umí to dát do kupy. A i oni, si některý věci nechávaj k mé nelibosti dělat v polsku !ALE! potom je ještě na Slovensku nechávaj tepelně opracovávat a věř, že co mi říkal,tak je to docela alchimie. Musím říct že co mi dělal nebo co řekl že mám udělat tak je to na 100 % .
A už asi 2 roky koukám po něčem jiným, ale pokaždý když si v létě něco pujčím tak jsem z toho rychle vyléčenej a vracím se nohama na zem(naposledy zmíněná puma 165 (beru - pohodlí nesrovnatelný ALE náklady na provoz totálně v prdeli!!! a nebýt ten traktor pojištěnej tak zkrachuješ nebo dosmrti děláš na splátky a servis prostě nesmyslný ceny .


To mi chceš tvrdit,že puma žrala víc jak 183ka? Já mám možnost porovnat zetora 101 a 121 s mxu 100 a to je teda pravej opak.


To netvrdím to je holej fakt!!!! Puma 165 + krone Big Pack 1270xc, nebo Puma 225 cvx + KBP 1270 xc proti 18345 s motorem 8604.042 (M2a) nebo 8604.020 s KBP 1270xc dení rozdíl spotřeby 70-95l prac doba cca 9-10hod - 23-24 hod(prac doba cca 14 hodin v kuse protože se střídáme 2). s fekálem Zunhammer 17000l takovej rozdíl není tam je při směně cca 14 hodin rozdíl cca 25-35l
Ale při lisování je to nářez spočítej si to při sezoně cca 30-35 prac dní (cca 16000balíků) docala ranec kaček kamaráde!

Příspěvky: 555
Registrován: 20 zář 2011 12:06

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod tomous » 12 lis 2013 21:14

Vše je možné. Nevím co žerou velký case ani co 183ka, to nemám možnost porovnat. Tak nezbejvá nic jinnýho než vytahat crystale s kopřiv a hurá do polí. Zdar.

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 12 lis 2013 21:48

tomous píše:Vše je možné. Nevím co žerou velký case ani co 183ka, to nemám možnost porovnat. Tak nezbejvá nic jinnýho než vytahat crystale s kopřiv a hurá do polí. Zdar.

žeby ironie??, :( napsal jsem pouze moji zkušenost..... . Pokud někdo je spokojenej s case, fendem, a jinou značkou tak mu to samozdřejmě neberu. JÁ JSEM SPOKOJENEJ SE zts a stojím si za tim :D a pokud mě někdy bude nutit výkonová hranice pořídit jinej traktor tak jediný co vím jistě, že to NIKDY nebude JD, značka, kterou fakt nesnáším :D :D :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 13 lis 2013 17:59

proč?
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 70
Registrován: 01 pro 2012 23:53

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod MartinT » 13 lis 2013 18:11

bold píše:proč?


Pokud se ptáte proč nesnáši JD,taky by mě to zajimalo

Příspěvky: 85
Registrován: 01 úno 2010 23:42

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod Pazdera » 13 lis 2013 19:02

Na tuto otázku je podle mně jednoduchá odpověď prostě každému se líbí něco jiného a něco jiného nesnáší. :wink: Je to stejné jako s jídlem někdo se třeba může po koprovce utlouct a já jí přímo nesnáším. :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 13 lis 2013 19:22

koprovku nesnášíš protože ti nejspíše nechutná :lol: Tento důvod jest mně jasný. Ovšem důvod nesnášení JD mně jasný není. Mně je úplně šumák kdo má co rád a co nesnáší, ovšem zajímají mne důvody, pokud se o ně chce někdo podělit.
P.S. Nepatřím mezi skalní příznivce té či oné značky. Uznávám traktor který mně vyhovuje a traktor který mně nevyhovuje.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 13 lis 2013 20:17

bold píše:koprovku nesnášíš protože ti nejspíše nechutná :lol: Tento důvod jest mně jasný. Ovšem důvod nesnášení JD mně jasný není. Mně je úplně šumák kdo má co rád a co nesnáší, ovšem zajímají mne důvody, pokud se o ně chce někdo podělit.
P.S. Nepatřím mezi skalní příznivce té či oné značky. Uznávám traktor který mně vyhovuje a traktor který mně nevyhovuje.

Hale mám stejný názor jako ty! Každý má značku, která mu vyhovuje. A JD nesnáším z jednoho důvodu a to je, že konkrétně tady u nás je většina zelenejch do větších podniku nacpaná jen díky úplatkům a někdy tak nevybíravým způsobem že je to až trapný. Pak uplně potlačujou normální přirozenou konkurenci. :( :( :( A jako starostu mě nasrali když sem přijel jeden šašek nabízet komunál JD a choval by se jako by jiná značka nebyla. TAKŽE JSEM MU ŘEKL, ŽE DOKUD BUDU STAROSTA TAK NA OBEcNÍM ÚŘADĚ NEBUDE ZELENÝ ANI KOLEČKO NA LISTÍ :D :D :D myslím, že ten chudák ješitnej dodneška nepochopil co jsem mu řekl. :D :D :D

Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2011 20:41
Bydliště: KE - okolie

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod ejo » 14 lis 2013 12:57

to poláček, ako je na tom so spoľahlivosťou 18345 (myslím tvoj starší model)? aká je v tom prevodovka? čítal som niekde na fóre príspevok (myslím od teba) ohľadom princípu fungovania násobiča, na 18345 funguje naopak ako URII (myslím zajac je základ?)? aká je tam životnosť násobiča?

Osobne s 18345 nemám žiadné skúsenosti, ale vzhľadom na ich ceny, by som asi neváhal

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod bold » 14 lis 2013 19:26

poláček píše:
bold píše:koprovku nesnášíš protože ti nejspíše nechutná :lol: Tento důvod jest mně jasný. Ovšem důvod nesnášení JD mně jasný není. Mně je úplně šumák kdo má co rád a co nesnáší, ovšem zajímají mne důvody, pokud se o ně chce někdo podělit.
P.S. Nepatřím mezi skalní příznivce té či oné značky. Uznávám traktor který mně vyhovuje a traktor který mně nevyhovuje.

Hale mám stejný názor jako ty! Každý má značku, která mu vyhovuje. A JD nesnáším z jednoho důvodu a to je, že konkrétně tady u nás je většina zelenejch do větších podniku nacpaná jen díky úplatkům a někdy tak nevybíravým způsobem že je to až trapný. Pak uplně potlačujou normální přirozenou konkurenci. :( :( :( A jako starostu mě nasrali když sem přijel jeden šašek nabízet komunál JD a choval by se jako by jiná značka nebyla. TAKŽE JSEM MU ŘEKL, ŽE DOKUD BUDU STAROSTA TAK NA OBEcNÍM ÚŘADĚ NEBUDE ZELENÝ ANI KOLEČKO NA LISTÍ :D :D :D myslím, že ten chudák ješitnej dodneška nepochopil co jsem mu řekl. :D :D :D

Super. Aspoň někdo, kdo se za svůj názor nestydí. Měl jsem podobnou zkušenost s prodejci. (není to záležitost pouze JD) Prodejci ostatní značky haní- což mně odrazuje od obchodu právě s nimi. Ovšem když tady byl prodejce právě toho JD, tak mně seznámil s taktikou ostatních prodejců, bohužel všechny nepřátelské argumenty mně odcitoval sám a také neřešil vlastnosti jiných strojů, tímto přístupem si mně naklonil. Ostatní mně pouze přesvědčili že mám shánět informace úplně jinde.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 14 lis 2013 20:41

bold píše:
poláček píše:
bold píše:koprovku nesnášíš protože ti nejspíše nechutná :lol: Tento důvod jest mně jasný. Ovšem důvod nesnášení JD mně jasný není. Mně je úplně šumák kdo má co rád a co nesnáší, ovšem zajímají mne důvody, pokud se o ně chce někdo podělit.
P.S. Nepatřím mezi skalní příznivce té či oné značky. Uznávám traktor který mně vyhovuje a traktor který mně nevyhovuje.

Hale mám stejný názor jako ty! Každý má značku, která mu vyhovuje. A JD nesnáším z jednoho důvodu a to je, že konkrétně tady u nás je většina zelenejch do větších podniku nacpaná jen díky úplatkům a někdy tak nevybíravým způsobem že je to až trapný. Pak uplně potlačujou normální přirozenou konkurenci. :( :( :( A jako starostu mě nasrali když sem přijel jeden šašek nabízet komunál JD a choval by se jako by jiná značka nebyla. TAKŽE JSEM MU ŘEKL, ŽE DOKUD BUDU STAROSTA TAK NA OBEcNÍM ÚŘADĚ NEBUDE ZELENÝ ANI KOLEČKO NA LISTÍ :D :D :D myslím, že ten chudák ješitnej dodneška nepochopil co jsem mu řekl. :D :D :D

Super. Aspoň někdo, kdo se za svůj názor nestydí. Měl jsem podobnou zkušenost s prodejci. (není to záležitost pouze JD) Prodejci ostatní značky haní- což mně odrazuje od obchodu právě s nimi. Ovšem když tady byl prodejce právě toho JD, tak mně seznámil s taktikou ostatních prodejců, bohužel všechny nepřátelské argumenty mně odcitoval sám a také neřešil vlastnosti jiných strojů, tímto přístupem si mně naklonil. Ostatní mně pouze přesvědčili že mám shánět informace úplně jinde.[/quo
Hale Myslím, že v podstatě máme upně stejný názor a pokud by se tu JD choval jak ty popisuješ tak je to pro mne TOP značka ale takhle bohužel..... Nicméně si nedělám iluze že by to byl jen JD. Vážím si lidí, kteří uměj svoji značku pochválit ALE uměj říct i slabší stránky např v porovnání s konkurencí. Bohužel tady se chovaj jako by JD byl jedinej a nejlepší výrobce na světě.

Příspěvky: 42
Registrován: 20 zář 2008 20:41

Re: ZTS 16245 - na co si dát pozor

Příspěvekod poláček » 14 lis 2013 20:48

ejo píše:to poláček, ako je na tom so spoľahlivosťou 18345 (myslím tvoj starší model)? aká je v tom prevodovka? čítal som niekde na fóre príspevok (myslím od teba) ohľadom princípu fungovania násobiča, na 18345 funguje naopak ako URII (myslím zajac je základ?)? aká je tam životnosť násobiča?

Osobne s 18345 nemám žiadné skúsenosti, ale vzhľadom na ich ceny, by som asi neváhal

No myslim že líp než ta poslední :) protože je ten traktor ještě z fabriky zts tees. Ta novější už je montovaná v Trstené a taky to na ní bylo vidět(bohužel) navíc proto aby si spočítal ty , které mám já by ti stačila jedna ruka a ještě ne se všema prstama :) ale trochu lásky a je z ní fešanda. Převodovku mám v obou dvouch 16x8 mechanika + násobič mt. jak jsem psal funguje to obráceně než u UŘ II a je podobný jako náhonovka(spínáš lamely v oleji takže myslím že doobrý. Já jsem spokojenej. Ještě vím o traktoru, který má 4x2 + 4stupňový násobič a wauuu to je brko to mi ještě chybí :( tak doufám že se to změní :D

Předchozí

Zpět na UŘ II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků