Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2008 18:04

Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod martjas » 03 říj 2013 07:28

Dobrý den, lze nejak pořešit přední vývodový hřídel na 8011? Chtěl bych mít vepředu zapřihlou skulovačku a v zadu lis na kulaté balíky. Při otavách by jsem chtěl zase sect vepředu čelovkou 2,6m a na boku 2,8m). Čelní zvedací klepeta mám vyřešeny, dají se standardně koupit. Ještě mě napadl hydraulický pohon té skulovačky místo mechanického vývodového hřídele. Co je podle Vás lepší varianta? máte s tím někdo zkušenosti případně odkaz, kde to někde na netu řeší? doposud jsem nic nenašel. díky moc za postřehy.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod bold » 03 říj 2013 16:03

origoš vývod byl. Nebo ne? Ale počítej že to bude ranec.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 97
Registrován: 05 bře 2007 15:49

Re: Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod svec » 03 říj 2013 18:16

origo to bylo až na 81xx a 82xx kde je orsta řízení.
Na starých to nejde právě kvůli posilovači řízení neni plac pod chladičem alespoň mi to tvrdil prodejce
jinak co jsem hledal před pár lety tak Cena za 2,8t hydrauliku 84200,-Kč a za PVH je 87 600,-Kč.
Ps:to máš asi pěkné roviny když chceš tahat lis a ještě shrnovač.

Příspěvky: 85
Registrován: 01 úno 2010 23:42

Re: Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod Pazdera » 03 říj 2013 19:20

Řekl bych ,že na traktor bez předku dávat rotačku nebo nahrnovač do předu není zrovna nic moc ať už zdůvodu tahu tak z důvodu úzkých kol na přední nápravě, které se budou při vlchčích podmínkách dost bořit .

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod bold » 03 říj 2013 19:36

a ta cenovka.... to je masakr
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Lze namontovat přední vývodový hřídel na Zetor 8011?

Příspěvekod neznalek » 03 říj 2013 21:08

martjas píše:Dobrý den, lze nejak pořešit přední vývodový hřídel na 8011? Chtěl bych mít vepředu zapřihlou skulovačku a v zadu lis na kulaté balíky. Při otavách by jsem chtěl zase sect vepředu čelovkou 2,6m a na boku 2,8m). Čelní zvedací klepeta mám vyřešeny, dají se standardně koupit. Ještě mě napadl hydraulický pohon té skulovačky místo mechanického vývodového hřídele. Co je podle Vás lepší varianta? máte s tím někdo zkušenosti případně odkaz, kde to někde na netu řeší? doposud jsem nic nenašel. díky moc za postřehy.


no pokud pominu finanční a vubec vcelku nesmyslnou investici financí, tak me napadají další uskalí....pravděpodobně potřeba středového shrnovače...na předek jen tak nějaky bez vetší uprav nedáte, pokud ano asi si na Vás smlsnou při první příležitosti příslušníci. Další věc pohon hydromotorem a vubec celkové ovládání u stroje, který má v základě 1 okruh a málo výkonnou hydrauliku, nehledě na naprostou nevhodnost pro traktor který není 4x4. A ty rotačky by byly taky dost.... Kdy to šlo/vyplatilo se, už by to tak vozil kde kdo ;)

Zpět na UŘ II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků