Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvky: 11
Registrován: 10 zář 2010 21:42

Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvekod mira186 » 08 dub 2012 23:21

Zdravim mam proximu 95 plus s celnim nakladacem a ma relativne velky polomer otaceni, ale pri uplnem zatoceni zbyva jeste vule blatniku od motoru, staci pouze upravit dorazy na naprave, nebo musi byt dalsi zasah? Predem diky za vsechny nazory.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 573
Registrován: 26 pro 2006 22:54
Bydliště: Komorní Lhotka (Frýdek - Místek)

Re: Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvekod Ondřej Novák » 09 dub 2012 15:29

No pokud by to šlo, asi by to udělalo už Cararo ve výrobě. Rezerva tam asi bude ale nejspíš je to omezeno aby netrpěly kříže v tahu při plném rejdu... Osobně bych do toho nešel už kvůli záruky o kterou bych určitě přišel.
Když osladit, tak Crystalem...

Příspěvky: 114
Registrován: 21 led 2009 21:40

Re: Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvekod premo » 09 dub 2012 19:44

než upravíš dorazy tak vyzkoušej jestli ty blatníky mají vůli ve všech polohách nápravy ne jenom na rovině ,ale i při maximálním naklonění. Pokud je tam místo tak klidně posuň dorazy ,pokud to jde tak můžeš ještě posunout kola na hvězdách (otočit nebo hvězdu dát dovnitř)třeba aby byla zároveň se zadním kolem venkovní stranou pak posunout držáky blatníku a pak i dorazy.Pokud by ti to nevadilo tak můžeš dát traktor i na široko to pak jde nastavit obrovský rejd :D

Příspěvky: 40
Registrován: 02 kvě 2009 11:06

Re: Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvekod BORIS-SK » 09 dub 2012 19:57

Ja som tiež otáčal predné kolesá aby boli na širšie ...teraz ich mám zarovno vonkajšieho rozmeru zadných kolies a aj blatníky som podla toho presunul na držiakoch no s dorazmi som sa bál špekulovať.....ak mám pravdu povedať tak radšej si o jeden krát naviac cúvnem aby som to vytočil než sa montovať do dorazov a niečo posrať i ked nevravím že sa to nedá ale radšej to nechať tak........

Příspěvky: 114
Registrován: 21 led 2009 21:40

Re: Proxima - velky polomer otaceni

Příspěvekod premo » 09 dub 2012 21:19

to:BORIS-SK posunutí dorazů se bát nemusíš dokonce v návodě k obsluze je tabulka z povolenýma hodnotama vzdáleností.Já sem je posunul hned jak byl traktor nový to už je víc jak 4 roky a v pohodě.Traktor mám na úzko klasický rozchod kol ,předtím to mělo menší rejd než 7745.

Zpět na UŘ III - Proxima, Forterra, Maxterra......

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník