čelní nakladač TUR

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

čelní nakladač TUR

Příspěvekod Martis » 18 lis 2012 10:57

Zdravim, po usilovném hledání jaký čelní nakladač si koupit jsem si všiml nakladače TUR4, je dost za rozumnou cenu (cca 55 tis.) a nevím abych nenaletěl , tak jestli má někdo s tímto čelním nakladačem zkušenosti. :D Dík
Samí vole, ale stádo nikde ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod neznalek » 18 lis 2012 11:03

Soused si pořídil TURa na 6911, nevimtedy jestli se jedná přímo o TUR4, ale cena by odpovídala. Hodně si to chválil, ale má to pouze na manipulaci s balíkama, nic jineho s tím nedělá. Ale osobně si myslim, že za tu cenu je to lepsí volba jen vyšeptanej prastarej humpolec...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod Martis » 18 lis 2012 14:01

Nějak jsem nepochopil tvojí poslední větu, jestli je tedy podle tebe lepší si koupit starý ČN Humpolec. Já bych ho též používal hlavně na balíky a občas na nějaké bokovky. TUR je s Polska, což mě nepřijde zrovna důvěryhodné, ale zase na druhou stranu, na ČN se toho snad moc pokazit nedá, nebo alespoň si to opravim :D
Samí vole, ale stádo nikde ...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod neznalek » 18 lis 2012 15:54

Vloudila se mi tam chybka, chtel sem říct, že nový TUR bude lepší volba nez vybehanej starší Humpolec (myslim tim řadu ND xxxx). Minimálně cena a ovladaní bude hovořit pro...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod Martis » 20 lis 2012 13:18

Asi do něj půjdu, mě se u něj líbí to uchycení konzole a pak to jednoduché připojení nářadí. Budu ho montovat na Z 6911, akorát ještě musím uzamknout přední nápravu a možná přehodit jeden plášť. Za ty prachy si snad ani nemůžu stěžovat na tento nakladač, ale až mě uvidí kámoši ze sousedního Humpoleckého závodu trac-liftu, tak mě rozškubou :lol: :lol: :lol:
Samí vole, ale stádo nikde ...

Příspěvky: 279
Registrován: 02 črc 2011 11:02
Bydliště: Damětice 3

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod frturek1 » 20 lis 2012 14:09

takly sem uz po nem pokukoval, ale nikde sem nevidel podvazani k portalum

Příspěvky: 112
Registrován: 06 bře 2008 11:54
Bydliště: Rimavská Sobota Slovensko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod Deutz-Fahr » 20 lis 2012 14:41

ahoj no ja tento nakladac mam cca 2 mesiace. na 6911. kupoval som teda len nakladac s uchytenim k traktoru bez naradia (to sme urobili doma). mam za sebou cca 40 rozmetadiel hnoja, jedneho rozobraneho byka (550kg) a jednu vytiahnutu kravu z potoka co zapadla :-). mozem povedat ze je to pomocnik na nezaplatenie. aj ked to polske spracovanie tam je vidiet. sem tam par mm nedovarenych a farba tiez katastrofa. Ale za tu cenu sa to musi prehliadnut :-). co sa funkcnosti tyka tak nie je problem maka ako ma. ma aj uchytenie na zadok traktora ale nie nejako extra silne takze treba na to mysliet a nerobit s tym hluposti. to ale neznamena za sa s tym neda riadne robit. lopatu na hnoj sme urobili taku ze do nej vojde cca 500 kg hnoja a baliky maju max 350 - 400kg. ja som maximalne spokojny na moje potreby je uplne dostacujuci okrem tych veci co som spominal vyssie mu nemam co vytykat. ja mozem zatial len doporucit. este nieco...ked nemusim, naradie zbytocne nevlacim so sebou (zapnutie a odopnutie otazka par minut) pretoze gumy dostavaju zabrat aj pod samotnym ramenom na asfalte. mozno by pomohli nejake poriadne tvrde (ruske). tolko moje postrehy z prevadzky.
Deutz-Fahr

Příspěvky: 17
Registrován: 28 čer 2010 13:32
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod soptik85 » 23 lis 2012 09:08

Prosím, o kontakt na prodejce těchto nakladačů. Nemůžu na netu nic najít. Teda krom jednoho, který je teď na Bazoši.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 317
Registrován: 19 čer 2012 10:31
Bydliště: Havlíčkobrodsko

Re: čelní nakladač TUR

Příspěvekod Martis » 23 lis 2012 14:16

No pokud jsem dobře hledal, tak je prodávají jen v Polsku nebo ve Slovensku, oba zajíšťují dopravu. Ze Slovenska kurýrní služba a z Polska asi taky.
Samí vole, ale stádo nikde ...

Zpět na Všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník