Posilovač řízení

Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2015 19:52

Posilovač řízení

Příspěvekod Mlynář » 18 dub 2015 20:03

Zdravím chlapi,
potřebuju poradit na podzim jsem odstavil traktor do kůlny, z jara jsem ho chtěl vytáhnout. Nastartoval jsem, ale ejhle nešlo mi otočit koly, zkusil jsem odpojit hadice od posilovače obě, zvedl jsem nápravu a zkoušel. Doprava mi to šlo na celý rejd a zpátky mi to šlo jen do té polohy ve které jsem to na podzim odstavil. Pokud někdo může poradit budu hodně vdědčný. :shock:

Příspěvky: 1109
Registrován: 14 lis 2009 15:49

Re: Posilovač řízení

Příspěvekod slava » 18 dub 2015 21:33

tak to bude nekde zarezle je zapotřebí odpojit jednotlive dily zacal bych s prevodkou rizeni protože ta je ještě před posilovacem za posilovacem by to asi hydraulika překonala mělo by to byt poznat i bez rozpojeni kde to narazi tvrde při pohybu volantem

Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2015 19:52

Re: Posilovač řízení

Příspěvekod Mlynář » 18 dub 2015 23:32

Přijde mi to že se nechce pohnout pístnice, protože jak to nastartuju, tak tlak oleje tam jde ,ale nechce to propustit dál. A zase je mi divné, že když jsem odpojíl hadice, tak jsem pohnul s kolama doprava, ale doleva jen částečně. Jak to funguje v té kostce posilovače - nemůže být problém tam ?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Posilovač řízení

Příspěvekod bold » 19 dub 2015 08:12

- Co je to za traktor?
-Jaký posilovač to má? (orsta- pístnice)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2015 19:52

Re: Posilovač řízení

Příspěvekod Mlynář » 19 dub 2015 18:44

Klasický posilovač( pístnice) , zetor 7711

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Posilovač řízení

Příspěvekod bold » 20 dub 2015 07:20

zvednout přední nápravu tak aby se kola nedotýkala země, zkusit zatočit na jednu a druhou stranu- pokud půjde tak je problém v posilovači kontrola táhla od volantu jestli se pohybuje ovládací segment (na posilovači ze strany od motoru jde do něj páka řízení a čep) Není mně jasné že to začalo dělat z ničehož nic, popátrat co tomu mohlo předcházet (jestli někdo neměnil třeba manžetu na pístnici- některé posilovače ji mají- a nezbastil nastavení mezipolohy, jestli to mohlo zatuhnout - prach, sůl, hnojivo.)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník