test spotřeby traktoru II

Příspěvky: 30
Registrován: 29 led 2007 14:15
Bydliště: Mladejov na Morave 117

Příspěvekod pedros » 06 pro 2007 22:47

maclos tak mi ti dame uz teda prostor aby ses mohl k necemu jinymu vyjadrovat ale jsem hrozne zvedavej k cemu a jaky tema to bude.uz se tesim cus

Příspěvky: 33
Registrován: 12 lis 2007 18:18
Bydliště: koclirov 223

Příspěvekod david drdla » 08 pro 2007 10:58

Pedros nechje byt nas okres si otom pokeca a kdo se nchce otom bavit tak at mezi nas neleze :evil:

Příspěvky: 33
Registrován: 12 lis 2007 18:18
Bydliště: koclirov 223

Příspěvekod david drdla » 12 pro 2007 11:05

zdar chci se zeptat chlapu se zichlinku co je natom za pravdu ze zrusili nakup fendtu :?:

Příspěvky: 18
Registrován: 26 lis 2007 18:25

Příspěvekod čaryfuk » 12 pro 2007 12:19

Nákup Fendtu zarazila revizní komise protože J.D. vychází levněji .Bohužel v komisi sedí lidi kteří traktorum vubec nerozumí .Prodejce Fendtu poslal novou nabídku s novými cenami tak čekáme jak ta komedie dopadne .

Příspěvky: 18
Registrován: 26 lis 2007 18:25

Příspěvekod čaryfuk » 12 pro 2007 12:38

maclos píše:
pedros píše:hele jirko cetl jsem par tech tvych prispevku a mas jich tam taky dost formou soukrome zpravy tak toho nech zase se tolik nedeje.a pokud je co rozebyrat tak proc si o tom nepokecat takhle aze jsme tady zrovna ted vsichni z okoli za to nikdo nemuze.


Ale kto ti zakazuje kecať o normálnych veciach, ktoré sa týkajú názvu témy.....lenže to čo vy plácate do vetra nikoho nezaujíma....ak sa chcete rozprávať kto je na ktorom traktore lepší, tak to sa rozprávajte u vás v podniku.....tu sa riešia veci, do ktorých majú tú česť čo to povedať aj iný :evil: :!:
Maclos sory ale zase plácáme do vetra a je nám líto že nemáš tu čest čo to povedat .Bohužel nejsme z jednoho podniku a proto probíhá výměna názoru no tomto foru .Jsem zvědavý o jakých normálních věcech budeš debatovat .

Příspěvky: 33
Registrován: 12 lis 2007 18:18
Bydliště: koclirov 223

Příspěvekod david drdla » 12 pro 2007 15:54

zdar to me mrzi jezdim na fendtu 924 a uz jsem myslel ze tady budu myt konkurenci hlavne by me zajimala ta 936 to musi byt poradny delo

Příspěvky: 694
Registrován: 20 led 2007 09:54
Bydliště: SLOWAKIA

Příspěvekod maclos » 13 pro 2007 11:39

čaryfuk píše:
maclos píše:
pedros píše:hele jirko cetl jsem par tech tvych prispevku a mas jich tam taky dost formou soukrome zpravy tak toho nech zase se tolik nedeje.a pokud je co rozebyrat tak proc si o tom nepokecat takhle aze jsme tady zrovna ted vsichni z okoli za to nikdo nemuze.


Ale kto ti zakazuje kecať o normálnych veciach, ktoré sa týkajú názvu témy.....lenže to čo vy plácate do vetra nikoho nezaujíma....ak sa chcete rozprávať kto je na ktorom traktore lepší, tak to sa rozprávajte u vás v podniku.....tu sa riešia veci, do ktorých majú tú česť čo to povedať aj iný :evil: :!:
Maclos sory ale zase plácáme do vetra a je nám líto že nemáš tu čest čo to povedat .Bohužel nejsme z jednoho podniku a proto probíhá výměna názoru no tomto foru .Jsem zvědavý o jakých normálních věcech budeš debatovat .


Prosím ťa pekne, vráť sa o stranu dve naspäť a zistíš čo ste tam za osobné blbosti riešili......lebo asi máš krátkodobú pamäť RAM a už ta ti to vymazalo 8)
Ja si myslím, že tu každého zaujíma len to ako to dopadne s tým obchodom.....tak isto to zaujíma aj mňa :shock:

Příspěvky: 9
Registrován: 14 lis 2007 18:44
Bydliště: Damnikov

Příspěvekod Klubrt » 13 pro 2007 19:20

Zdravim 18.12. se snad rozhodne.Hned dam vědět.Rozdil v ceně asi jako poprve cca200 000Kč. 8) ve prospěch JD .Při celkove ceně okolo 8mega nic neznamena.To by nemělo byt při rozhodovani až tak duležite :!: při skoro stejne konfiguraci :!: :!: a pro takovy podnik.

Příspěvky: 67
Registrován: 09 srp 2006 22:13
Bydliště: pardubicko

Příspěvekod schejbic » 13 pro 2007 20:58

Klubrt píše:Zdravim 18.12. se snad rozhodne.Hned dam vědět.Rozdil v ceně asi jako poprve cca200 000Kč. 8) ve prospěch JD .Při celkove ceně okolo 8mega nic neznamena.To by nemělo byt při rozhodovani až tak duležite :!: při skoro stejne konfiguraci :!: :!: a pro takovy podnik.



Fendtfans: "JD nabízel ještě v ceně GPS navigaci prý v hodnotě 450.000,-."

Copak FENDT dodal satelitní navigaci? Protože pokud ne, pak se nelze bavit o stejné konfiguraci!!!!

Příspěvky: 38
Registrován: 24 lis 2007 08:06
Bydliště: žichlínsko

Příspěvekod Fendtfans » 13 pro 2007 22:56

co teda musím bohužel říct tak v létě u nás jezdil Marek s STSi HM, parkrát jsem se chvíli svezl a vono jim to fakt funguje ten Autotrak parádně a je to jednoduchý na ovládání a nastavení, jezdili mu na to jeho prodejci- teoretici a docela jim to šlo, nevím přesně co nám za systém na Fendika nabízí ale snad to bude šlapat

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 14 pro 2007 00:07

Nechci nikomu brát iluze, ale pokud tam dává Fendt Autoguide, tak to moc fungovat nebude. Nebo budete platit signál jak mourovatí, aby jste se dostali na přesnost Autotracku zadarmo...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 14 pro 2007 00:15

Ještě k těm 200 000 rozdílu... Na jakém rozdílu jste začínali? Nepřipadá vám nefér, že někdo neustále zlevňuje, že vás chtěl defacto zpočátku okrást? Že se pak přidá jen tak navigaci třeba za 400 000. Proč s tím nezačali hned odpočátku...Takoví prodejci u mě opravdu neoplývají důvěrou...

Příspěvky: 9
Registrován: 14 lis 2007 18:44
Bydliště: Damnikov

Příspěvekod Klubrt » 14 pro 2007 07:14

Fendt je samozřejmě taky s navigaci.Rozdil v nakupni ceně nikdy nebyl větší než 250 000Kč !! :!: a ne nějakych 400 000-600 000Kč jak tu někdo neustale udava nepravdu

Příspěvky: 67
Registrován: 09 srp 2006 22:13
Bydliště: pardubicko

Příspěvekod schejbic » 14 pro 2007 12:05

Fendtfans píše:co teda musím bohužel říct tak v létě u nás jezdil Marek s STSi HM, parkrát jsem se chvíli svezl a vono jim to fakt funguje ten Autotrak parádně a je to jednoduchý na ovládání a nastavení, jezdili mu na to jeho prodejci- teoretici a docela jim to šlo, nevím přesně co nám za systém na Fendika nabízí ale snad to bude šlapat


Nevím jestli je znáš osobně? Já jednoho znám - shodou okolností je to můj otec. A o tom teoretikovi by se dalo mluvit v porovnání s ním jen v tvém případě. Než začal dělat u MARKA tak dělalv zem. podniku praxe skoro 25 let = pokud chtěl aby práce byla odvedená dobře a chtěl si odpočinout od papírování tak jezdil s řezačkou - JD 6710 od senáží do kukuřic, když nebyli lidi jezdil s traktorem JD 8300 a nebo sekal s kombajnem CLAAS Mega 218 a Lexion 460.

Příspěvky: 30
Registrován: 29 led 2007 14:15
Bydliště: Mladejov na Morave 117

Příspěvekod pedros » 14 pro 2007 14:06

zdravim chlapy,mel jsem taky zkusenost s tou STSi Hilmaster sekl u nas jedno pole 50ha jako predvadeci akce abylo to naplanovany ze to zmlasknou za jeden den takze se nachystala kavalerie odvozcu protoze se to vozilo 30km daleko ale jako na potvoru se kombajnu nechtelo a nechtelo makat.ten den se to sralo jedno za druhym jenom teda takovy drobnosti ale porad se stalo takze se za ten den poseklo neco pres 25ha.takze se ta predvadeci akce moc nevivedla byli jsme trosku zklamani. ale chci rict to ze ta obsluha(prodejci od Marka) si pocinali pri tech opravach velice dobre a vubec jim nedelalo problem se trochu uspinit a vedeli kam sahnout alespon u nas to tak bylo takze davam za pravdu schejbicovy ze otec tomu asi trochu rozumi ze tam praxe urcite je nevim jakou praxi ma Ditrych ale poprali se s tim dobre oba dva.

Příspěvky: 57
Registrován: 20 led 2006 15:30
Bydliště: Moravská Třebová

TEST

Příspěvekod Zdenek Krones » 14 pro 2007 22:59

TO Fendtfands když si jezdil stou STS tak ses měl na vše vyptávát popřípadě vyskoušet určitě by ti vyhověli a netvrdit o někom že je teoretik já sem měl možnost při předávání traktorů na vyskoušení 7820 nebo 8530 a již zminěné STS která nám sekla ve službě se osobně setkat z panem Shejbalem a můžu jen potvrdit že technice rozumí a má přehled a je vidět ta praxe není mu za těžko odpovídat na otázky a stále zkoumat co v té technice je a dál to tlumočit.Ještě jedna otázka mě k tomu testu napadla kdyby se teda potvrdilo to čistě teoreticky že JD ten tendr vyhraje jestli ty traktoristi co protěžovali Fendta sedli a jezdili na Johanu nebo to bude koho chleba jíš toho písen zpívej?

Příspěvky: 1427
Registrován: 17 lis 2005 18:03
Bydliště: okolí Vyškova

Re: TEST

Příspěvekod Jan Sedlák » 14 pro 2007 23:48

Zdenek Krones píše: Ještě jedna otázka mě k tomu testu napadla kdyby se teda potvrdilo to čistě teoreticky že JD ten tendr vyhraje jestli ty traktoristi co protěžovali Fendta sedli a jezdili na Johanu nebo to bude koho chleba jíš toho písen zpívej?


Sedli a jezdili, nadávaly, byly by nespokojeni protože mají něco, k čemu mají averzi a nechtěly to. Neházím všechny do jednoho pytle ale je hodně případů kdy koupily řidiči něco co se mu nelíbilo a pak to tak dopadalo. Buď se staral, ale nadával a nebo ukázal že je to špatnej stroj. Myslím si když chtějí traktoristi Fendta předseda je vyslyšel, prosazoval je tak by jim ho měly koupit protože to tak bude i lepší.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 191
Registrován: 15 zář 2007 08:54
Bydliště: Dětřichov u Svitav

Příspěvekod pepís » 15 pro 2007 10:01

ahoj chlapci tak jsem to pročítal a možná trošku odbočím od spotřeby chci jen říct že ať je to firma a prodejce jaké koli značky je jedno které tak většina těch chlapů jsou nějak spjati se zemědělstvím a teoretici být musí jinak by to ani nešlo ale kdo myslí že nemají skušenosti z praxe je přinejmenším bláhový co myslíte že ti chlapy dělaly neš se staly prodejci ? v kanclu jistě neseděli ale kdo jiný než oni měl možnost vyskoušet tolik technyky my co jezdíme v podnicích většinou ani nemáme čas na to se jít s něčím svést a porovnat a opravdu pár prodejcu a servisáků znám a fakt ti chlapy ví a umí a nikdo znás není mystr světa a poznat stroj třeba za rok a bezchybně ho ovládat a poraditsi s nástrahamy nelze a kdo tvrdí opak tak lže to jen na obhajobu ale teď z jiného souudku a to jen za sebe a nikoho se tím nechci dotknout ale fakt vám příjde fér že nekdo něco prodá a pak dokáže čarovat s cenou a výbavou a já nevím s čím vším proč s tím nepřišly ještě před výběrovím řízením myslím že i serioznost představitelů žichlínku není na dobré urovni jednou se rozhodly a tak proč ještě licitují přeci nejsme někde na trhu prodejce který nedokáže přijít z jasnou a ferovou nabídkou by se měl otočit v bráně a jít někam jinam ale věřím že může být ponik který jen čeká na to co s toho kápne a prodejci ať se tlučou

Příspěvky: 38
Registrován: 24 lis 2007 08:06
Bydliště: žichlínsko

Příspěvekod Fendtfans » 16 pro 2007 22:52

Pepis, promiň za předešlé příspěvky vůči tobě, teď se tit to povedlo, máš pravdu a Magnuma jsi nechal snad né na příště.

Příspěvky: 38
Registrován: 24 lis 2007 08:06
Bydliště: žichlínsko

Příspěvekod Fendtfans » 21 pro 2007 21:46

Zdar lidičky co víte aktuální vánoční zprávy ze Žichlínka, jeden zdroj mi říkal, že snad potvrdili Fendty, druhej, že novým hlasováním prošel Johan. ?

Příspěvky: 18
Registrován: 26 lis 2007 18:25

Příspěvekod čaryfuk » 22 pro 2007 12:25

V Žichlínku budou na sto procent J.D 8530 a 7930

Příspěvky: 30
Registrován: 29 led 2007 14:15
Bydliště: Mladejov na Morave 117

Příspěvekod pedros » 22 pro 2007 18:22

zdravim caryfuka tak je to tutovka tyto dva kousky budou v zichlinku? ta 7930 to je hodne dobry masinka a do ceho ji budou mit na to letadlo?

Příspěvky: 11
Registrován: 09 lis 2007 10:16

Příspěvekod luxusak » 22 pro 2007 20:35

To udelali dobre,jsem jen zvedavej kde vemou traktoristy ,kdyz chteli jezdit jenom z Fendty????

Příspěvky: 18
Registrován: 26 lis 2007 18:25

Příspěvekod čaryfuk » 23 pro 2007 10:53

Zdravím ,co jsem slyšel tak 7930 bude tahat motýlka a sečku J.D. 740 záběr 9 metru . Nemyslím si že by měli problém s obsazením nových traktoru protože vybrat si K 700 nebo 8530 nebude problém

Příspěvky: 33
Registrován: 12 lis 2007 18:18
Bydliště: koclirov 223

Příspěvekod david drdla » 23 pro 2007 13:09

je vydet ze u JD jsou kouzelnici

Příspěvky: 38
Registrován: 24 lis 2007 08:06
Bydliště: žichlínsko

Příspěvekod Fendtfans » 23 pro 2007 15:04

To Davide, nevím jestli kouzelníci, ? ale co jsem slyšel od chlapů co maj info z první ruky, tak Marek prej nějak přehnaně netlačil když pozastavili to první rozhodnutí jednou přijel zopakoval jejich přednosti o tý skutečný spotřebě, servisu, dílech a čekal, bral to prej sportovně.
Ale chlapy z naší strany to malinko podcenili a mysleli, když je předseda s pár chlapama a něma proti Markoj, že maj vyhraný, ale ne. Většina stř. techniků i ved. stř. šli prej s Markem.
No tak uvidíme od léta jak jim johani pošlapou, však se nevzdáme takovej podnik bude kupovat dál ale tohodle je škoda měli jsem to pěkně rozehraný.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 612
Registrován: 15 led 2007 09:04
Bydliště: Opava

Příspěvekod VonVagel » 23 pro 2007 17:15

Pokud traktoristi nechcou JD...tak je to spatny. Pokud nekdo nechce tak to potom proste nejede...A tak to i dopadne:)

Příspěvky: 33
Registrován: 12 lis 2007 18:18
Bydliště: koclirov 223

Příspěvekod david drdla » 23 pro 2007 17:46

Tak Johan neni spatnej traktor ja vym ze kdyz se neco libi a nenito tak to mrzi ale praci to taky udela :shock:

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků