rada

Příspěvky: 18
Registrován: 21 bře 2016 19:34

rada

Příspěvekod Zradylko85 » 16 kvě 2016 17:10

omlouvám se ale poradíte mi kolik je to kw traktoru kdy to má 33 hp a 48 Hp a porovnáni k nějakému stroji děkuji moc

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: rada

Příspěvekod bold » 16 kvě 2016 18:07

Aniž bych tě chtěl jakkoliv urážet...... Nechceš si napřed prohledat internet, trochu se vzdělat. Máš zde skoro všechny příspěvky jako takřka extrémní dotazy. Podobně se dotazoval můj syn, neustálý přehršel otázek a když dostal odpověď tak ho vlastně vůbec nazajímala a hned následovala další otázka podobného ražení, jen na jinou věc ( farmtrac,ursus,zoomlion,romselmaš,giant) prostě jen vyžadoval trochu pozornosti......bohužel vždy v nevhodnou dobu.
Každopádně odpověď na tvou otázku najdeš tady:http://www.jednotky.cz/vykon/kilowatt-na-kun-prevod/
Dále navštiv stránky výrobců a porovnávej výkon. Tolika ti můžu poradit. 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 18
Registrován: 21 bře 2016 19:34

Re: rada

Příspěvekod Zradylko85 » 16 kvě 2016 19:07

hledám a divám se po netu se da dneska zehnat a za jaký peníze budu se časem stěhovat do domku k tomu je 2000m zahrady zatím sad a nějaký louky tak se divám jaký stroje pořídit a věnovat se tomu pořídit asi 4 koně a nějakou ovečku . když seču sad křovinákem celej den tak dva dny se nemužu pohnout . nikdo s rodiny nikdy nehospodařil tak o tom nic nevim pořád ně [color=#000000][/color
divám se po novejch věcech inzeráty samo překupník s pak samo starosti už jsem se vyléčil jak u auta tak u tery s mulčovačem

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: rada

Příspěvekod bold » 17 kvě 2016 07:54

Pokud ti můžu radit tak kup "modrého" zetora, nebo našetři víc a pořiď červeného. (myslím tím 6911 nebo 70..)Sic cena hrozná ale spokojenost k nezaplacení. Popřípadě zjisti, kdo v okolí hospodaří a nech si to dělat službou. Při ceně 150tis za traktor máš tak na 10 let služeb.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků