ojetina 200koní ?

Příspěvky: 6
Registrován: 19 úno 2008 20:12
Bydliště: Tišnovsko

ojetina 200koní ?

Příspěvekod petrs » 12 bře 2021 01:54

Dobrý den potřebuji pořídit silný ojetý traktor na podrývání a do secí kombinace přes léto ho chci využívat na sečení tudíž musí mít PVH
cena je nejlepší u same Iron200 nebo McCormic xtx200 ale u těchto značek mám obavu ze servisu a dostupnosti nd
hodně kladného slyším na řadu TG od New holland ale s pvh nejsou moc vidět ?
Deutz Fahr X720 vypadá pěkně ale nevím neznám má někdo zkušenosti ?
massey MF 6499 můj osobní favorit má ho tu někdo ?
Claas Axion 800 mají ve družstvu a jsou spokojení.
Case Puma taky možnost
takže kdo máte konkrétní zkušenosti a doporučení sypte to sem budu vděčný.
nejlepší stroj forschrit! nejlepší traktor zetor 3011

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: ojetina 200koní ?

Příspěvekod bold » 02 kvě 2021 16:22

Mám Claas ares 836. výroba 2005. necelých 7 tisíc Mh. Spokojenost. Kovadlina, takový lepší krystal ohledně oprav. pohodlí super.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 370
Registrován: 13 dub 2010 21:08

Re: ojetina 200koní ?

Příspěvekod winis » 04 kvě 2021 13:35

Maseye bych nebral ma s nim spatnou zkusenost MF 8160 r.v. 1998 a cely se to postupne po 6500 mth zacalo rozpadat. Bral bych spis nemecke znacky.

Příspěvky: 47
Registrován: 14 kvě 2013 09:24

Re: ojetina 200koní ?

Příspěvekod PetrT » 06 kvě 2021 09:16

Když zadáš na youtube:

2 x Massey Ferguson 8460 17.000 h 2 x Annaburger 29.79 Agro Měřín

vyjedou ti masseyové z agro měřín s velkým nátočtem. To ale ještě nic neznamená, když se ze všech jejich traktorů massey dva takto dožijí. Moc nečekej, že dostaneš nějaké relevantní informace. Sám jsem sháněl informace na nový traktor 130-140 koní a každý mi řekl něco jiného. Většinou všichni preferují, co sami mají.

Službař, co mi jezdil mlátit, s McCormicem spokojenej nebyl. Nakonec mu shořel na silnici i s návěsem, což ale nutně nebylo chybou traktoru. Měl ale novější typ a nižší výkon.

Často rozhoduje blízkost servisu, proto agro měřín má hodně masseyů, protože mají Stráneckou Zhoř za humny.

Soused má kombajny i traktory od new hollanda a je vcelku spokojenej, já jim úplně nefandím. Na nový claase nejde taky kdovíkolik chvály, kluk, co dělal v agrallu mu nemůže pomalu přijít na jméno. Rhea holding jede jenom na claasech. Osobně bych si přál fendta, ale cenovka katastrofa. Starší by nemusel být špatný.

U těch starších typů je to spíš o tom, na co natrefíš a jak daleko a jak seriózní budeš mít servis. Za servis můžeš dát klidně víc, jak za ten traktor samotnej.
Ať se ti kup vydaří.

Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2009 22:19

Re: ojetina 200koní ?

Příspěvekod Jarda X » 07 kvě 2021 01:30

Agro Měřín má svoji distribuci a servis Massey Ferguson, kdysi měli i nějaké prodeje, ale Zhoř je převálcovala a tak si obstarávají převážně už jen svou flotilu.
Dnes kupují MF jen nad dvě stě koní a menší jsou Zetory a větší než MF berou Xeriony.
Já letos koupil MF s 13200 mth a snad to bylo dobře. Když jsem ho odvážel ze Str. Zhoři, tak tam zrovna dávali do pořádku ten samy dotažený z Německa s polovičním nájezdem na holých gumách, všechny chladiče na výměnu, původní majitel je tak opral Wapkou, že byly úplně zmačkané a po vzhledové stránce taky nic moc. A cena o čtrvrt mega více.

Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků