Renault?

Příspěvky: 8
Registrován: 10 led 2008 15:58
Bydliště: Poděbrady

Renault?

Příspěvekod Vlastik » 11 led 2008 19:07

Jaké máte zkušenosti s traktorem Renault? děkuji vlastik
Vlastik Br.

Příspěvky: 94
Registrován: 10 lis 2007 11:57
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvekod Pavel3545 » 11 led 2008 19:19

O těchto traktorech se asi moc nedozvíš protože se jich moc neprodalo ale pod značkou Class už začínají být vidět.

Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2007 21:42
Bydliště: Chrudimsko

Re: Renault?

Příspěvekod RADIM » 12 pro 2010 23:07

Vlastik píše:Jaké máte zkušenosti s traktorem Renault? děkuji vlastik


Čau chlapi, mám podobnou otázku co Vlasta, spíše trochu konkretní. Vážně o koupi traktoru této značky uvažuji, mám vyhlédnutý typ 120.14, s klimou a PVH, v celkem slušném stavu, stál by to, co u nás stojí průměrná 12045, to je ten důvod, ALE....:

1) samozřejmě vím, že Renault převzal Class, ale jak to u nás funguje na tyto traktory se servisem a náhradními díly? Případně nějaký prodejce či servis
v Pardubickém kraji, nebo v okolních krajích?

2) jak je to se spolehlivostí těchto strojů, časté závady, případně na co si dát při koupi pozor....( když Renault s jejich výrobou skončil, o provozní
spolehlivosti by se asi nechalo pochybovat, na druhou stranu v Německu, Polsku, Francii jich jezdí stále mrtě....) V ČR jich moc není, (otázkou je proč,
zda-li jsou to opravdu šroty, který víc stojí před dílnou než jezdí, nebo jen prodejci málo mazali do těch správných kapes) to je mi jasný, ale přece se tu a
tam v nějaké té galerii na FW objeví, tak předpokládám, že by tu mohl být někdo, kdo o nich něco bližšího ví ...

Předem díky za odpovědi, jen mi prosím nepište, kup si JD, Case a podobně, protože jsou lepší.....To předpokládám taky, jen v této cenové relaci jsou asi stejně starý jak já.... :D

Uživatelský avatar
Příspěvky: 81
Registrován: 21 led 2011 19:05

Re: Renault?

Příspěvekod janles » 05 úno 2013 20:56

Zdravim.Chlapi nemáte někdo traktory renault 150-54 nebo podobný nebo někdo komu ještě jezdí?Dík

Zpět na CLAAS (i Renault)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků