CLAAS Axos 340 CX

Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2011 10:56

CLAAS Axos 340 CX

Příspěvekod lerak » 19 lis 2011 11:36

Dobrý den, obracím se na uživatele tohoto webu za účelem získání informací ohledně zkušeností s tímto traktorem, které především spočívají v jeho spolehlivosti, finanční náročnosti na jeho provoz v porovnání s jinými traktory stejné kategorie a spotřebě. Protože by traktor i mimo jiné činnosti byl využíván pro práce s čelním nakladačem, zajímá mě i vaše zkušenost s tímto využitím /obratnost, výhled z kabiny/. Druhým možným adeptem v našem zájmu je NEW HOLLAND T5060. Který traktor byste na základě vašich zkušeností upřednostnili. Děkuji za všechny ohlasy. :)

Uživatelský avatar
Příspěvky: 41
Registrován: 02 bře 2012 14:11
Bydliště: Příbramsko

Re: CLAAS Axos 340 CX

Příspěvekod Jenda Kortán » 20 bře 2012 10:15

Ahoj všem,

vážně tady není nikdo, kdo by měl s tím traktorem nějaké zkušenosti? Třeba i s arionama či claasama obecně z poslední doby? Rozmýšlím mezi Axosem, JD6330 a NH 5060. Objektivně rozhodnout je těžký, traktory jsou myslím parametrama dost podobný, akorát ceny se trošku lišej. Akorát že ten Claas se mi prostě nějak subjektivně zamlouvá nejvíc, jen by mě zajímaly nějaké praktické zkušenosti.

Díky Jenda

Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2012 22:28

Re: CLAAS Axos 340 CX

Příspěvekod claas 7745 » 13 dub 2012 22:42

My máme claas axos 330 cx, máme ho us 3 roky a neco pres 1000mth ale zebyto byl spatnej traktor to ne ale nadceni zrovna nejsme, hlavne kvuli spotrebe a vykonu :( Ze zacatku byly nejake problemy s hydraulickym cerpadlem ale to mnenily nazaruky myslim dokonce 2x a pak us byl klid. Kdyby tam nechaly ty motory john deere tak byto bylo asi lepsi tet je tam perkins a jeto lenoch. Po silnici tomu v kopci vytre zetor 77 :D Myslim ze arion 400 bude lepsi volba :)

Příspěvky: 136
Registrován: 07 bře 2010 22:48
Bydliště: Znojmo

Re: CLAAS Axos 340 CX

Příspěvekod zdeni » 14 dub 2012 20:49

claas 7745 píše:My máme claas axos 330 cx, máme ho us 3 roky a neco pres 1000mth ale zebyto byl spatnej traktor to ne ale nadceni zrovna nejsme, hlavne kvuli spotrebe a vykonu :( Ze zacatku byly nejake problemy s hydraulickym cerpadlem ale to mnenily nazaruky myslim dokonce 2x a pak us byl klid. Kdyby tam nechaly ty motory john deere tak byto bylo asi lepsi tet je tam perkins a jeto lenoch. Po silnici tomu v kopci vytre zetor 77 :D Myslim ze arion 400 bude lepsi volba :)


mám 4 roky claas celtis 456 to je skoro to stejny a nemůzu si stěžovat spotřeba dobrá i když pri dnesnich cenach každej moc žere :D je tam teda motor john deere tak jestly je takovej rozdil nevim mně to po silnici lita pěkne akorat ty silnice v tech dirach se neda moc rychle jezdit :?
když to nejde vem kladivo

Zpět na CLAAS (i Renault)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník