Nové řady traktorů Fendt

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Nové řady traktorů Fendt

Příspěvekod jirka » 03 zář 2006 16:43

Právě jsem na ofic sránkách Fendtu http://www.fendt.com/index.php?l=2 četl informace o nové uucelené řadě 900. Potvrdilo to tedy mé dohady o tom, že bude v jednotném disajnu (samozřejmě nejen disajnu) podle 936. mrkněte např na http://www.lu-netz.de/trecker/06_002/mi ... f_set.html kde je nová 926. Pokud do toho někdo vidíte trošku víc, řekněte mi, to už ten disajn současné řady 900 se nebude dělat? Stránky Agromexu zatím mlčí (což vzhledem k tomu, že kvalitní aktualizované stránky má jen pár prodejců v čechách a já si jich vážím, není nic divného. Holt spousta lidí ještě nepovažuje bohužel internet za význačný prostor k prezentaci, ale to sme odbočil). Na Mistrovství v Kaldrubech by se měly předvést nové produkty Fendt, takže, jelikož se tam díky tomu, že je to vevšední den nedostanu, mohl bymi tu někdo zjistit a napsat jak to je?

A jinak celkově, jak vidíte novou nabídku firmy Fendt?

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 04 zář 2006 08:29

Fendt bude do konce roku dělat staré řady a počátkem příštího roku najede tyto nové. Nejdříve samozřejmě pro Helmuty a pak pro zbytek světa.
Internetové stránky Agromexu... :lol: :lol: :lol: Tam si budeme muset nějakou dobu na informace počkat. Když nejsou schopni ani pořádně překládat prospekty :)

Příspěvky: 147
Registrován: 23 lis 2005 13:23
Bydliště: Vých.čechy

Příspěvekod xslayer » 12 zář 2006 17:17

Tak ty co jsem viděl v kladrubech vipadali velice dobře ta 927 je fakt povedená řekl bych že je to zatím nejpovedenější design traktoru na světě

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 13 zář 2006 14:20

xslayer píše:Tak ty co jsem viděl v kladrubech vipadali velice dobře ta 927 je fakt povedená řekl bych že je to zatím nejpovedenější design traktoru na světě
no to bych neřek ale s tím kulatým blatníkem už se na ty fendy dá konečně dívat :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 365
Registrován: 04 dub 2006 21:24
Bydliště: Ostrov (Karlovarsko)

Příspěvekod Martin x » 13 zář 2006 16:39

Taky design 924 je velmi pěkný

Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2007 14:19

Příspěvekod Pavel Kadlec » 30 črc 2007 15:20

Pro Polciho jako reakce na mail ze září 06: Prý dříve dělal v Agromexu stránky nějaký Polcar...Zdá se mi to nebo je podobnost jména čistě náhodná??? Na tyhle se nechá aspoň koukat a info tam taky je...:D :D :wink:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 03 srp 2007 16:15

to Pavel Kadlec: To koukám, jaký fanda se tu objevil a reaguje s velikou rychlostí :lol: Jistě přesně ví, jak vypadaly tyto stránky v září 2006... A určitě ví na jakém programu bylo nutno dělat staré internetové stránky předchozí a tudíž v jaké úpravě se to asi dalo zvládnout... Pokud se to zadá, zaplatí a udělají to profíci vypadá to vždy jinak. Nějaký Polcar tam mimo tyto stránky dělal i mnoho dalších věcí.

Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2007 14:19

Příspěvekod Pavel Kadlec » 06 srp 2007 11:56

Ja stránky vypadaly si trochu pamatuju, protože to bylo kolem MČR v orbě a tam se představovaly nový traktory...Na jakém programu se dělaly stránky staré a teď ty nové nevím, protože tomu nerozumím. Já jen, že teď to k něčemu vypadá...A to je pro mě jako pro zákazníka rozhodující. A kdo tam co dělal, asi víš líp než já. Jen mi přijde trochu podivné, že pokud jsi v té firmě pracoval, pak je teď tak trochu pomlouváš...Mě se stránky docela líbí. Pravda je, že by je mohli aktualizovat častěji....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 07 srp 2007 07:10

to Pavel Kadlec: Takže určitě na těch stránkách v té době byly představeny nové řady Fendtů... Určitě to nemělo několik měsícůzpoždění a třeba někteří nedočkavci si nemuseli překládat údaje z fendt.com...
Podivné je na světě mnoho věcí... V některé firmě to funguje dobře v některé hůře a to, že někdo někde pracoval ještě nemusí znamenat že je vše v té firmě v pořádku. Jen tyto reakce mi zavánějí trochu jiným úmyslem než nadšením velmi spokojeného zákazníka, který je ve fázi objednání nového traktoru :idea: Takže ad1) poud je to opravdu reakce zákazníka, věřím, že za tu snahu zlepšit image byla alespoň nějaká slevička ad2) pokud je to reakce zaměstnance či spolupracovníka tak přeji mnoho pracovních úspěchů...(pak jistě ví i o kydání špíny na bývalé zaměstnance)
Jsem rád, že ty stránky konečně dosahují úrovně oficiálního dovozce strojů Fendt.
P.S. Pokud projedeš toto diskusní fórum, jistě najdeš i reakce od jiných přispivatelů... Pokud by bylo nutno v této záležitosti ještě něco řešit, existuje tu kolonka SZ tak tam mi může kdokoliv (zákazník či zaměstnanec) sdělit vše ohledně jakéhokoliv mého působení kdekoliv. Pokud se někdo obuje do někoho, že něco dělal špatně, měl by o tom nejdříve něco vědět.

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 07 srp 2007 08:57

Popravdě nevím nic o stránkách RCG před těmito, ale ZNOVU tu říkám, že stránky velké části velkých prodejců v ČR (at už je to RCG nebo Agrall) jsou tristní. Pravda, nejsem zákazník (avšak pokud něco chci zjistit, překládám si to z fendt.com nebo claas.com), ale několikaměsíční pauzy bez aktualizací (a nebudeme si nalhávat,že by nebylo co tam dát - už jen třeba nějaké postřehy zákazníků, když už se tak vesele prodává a podobně). Takže v tomto směru by se dalo vyzvednout pouze AgriCS a CRS Marketing či Liva. Jasné, prodejce je od toho, aby prodával (i když hlavně by měl být schopen zajistit servis-prodat dovede každej), ALE je nutné si uvědomit, že internet je médium, které oslovuje stále více lidí. Vezměte v potaz třeba jen fakt, že na FW chodí kolem 1500 Čechů (a´t už současných, nebo potenciálních zemědělců) denně. Takže shrnuto - o příspěvcích Pavla si myslím svoje. Nic proti RCG, jen reaguji na zde přednesený fakt, že internetové stránky obsahují vše, co by moderní prezentace oficiálního dovozce měla obsahovat.

Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2007 14:19

Příspěvekod Pavel Kadlec » 09 srp 2007 07:36

Já neříkám, že obsahují vše co by měly obsahovat. Pod tím si taky může každý představit cokoliv. A už nejsem ve fázi přemýšlení o novém traktoru. Už ho mám objednaný. A jestli byla sleva nebo ne, o tom se takhle asi mluvit nemusí. Ale byla. Nevím, ale já měl nabídku ještě od MF a ti mi byli ochotni slevit až 200 000, což mi přijde trochu na hlavu, protože se pak musím ptát proč mě o ně nejdřív chtěli oškubat. Ale to je věc jiná. Nikoho se nezastávám, ale taky nemám ve z¨vyku někoho pomlouvat. Je fakt, že AGRI CS má stránky super, stejně jako NH. Ale každý je prostě nějaký. Já si jen myslím, že od toho co bylo se stránky zlepšily a najít se tam taky něco nechá. Pravdu má Jirka, že internet je médium, které využívá hodně lidí, ale podle internetu si traktor nikdo nekoupí. Nebo tedy aspoň já ne. Faktem je, že by se mi třeba líbil internetový obchod s věcmi. Prostě fanda je fanda :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Příspěvekod Polci » 13 led 2008 11:12

Tak fanda značky Fendt pod nickem Pavel Kadlec se zřejmě ujezdil ve svém novém Fendtu... Jen tak jsem čekal, zda sem napíše i nějaké poznatky z provozu stroje a třeba i zkušenosti s dodávkou a případně servisem... škoda, že se jen vynořil a pak zase zanořil...Dost z nás by jeho praktické zkušenosti jistě zajímaly.

Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2007 14:19

Příspěvekod Pavel Kadlec » 16 led 2008 14:08

Zdar lidi.Já se nevynořil ani nezanořil,ale skoro ujezdil.Kromě fendta byl ještě jeden přírůstek,ale zajímavější, takže proto ta absence. Jak jsem psal Polcimu zkušenosti celkem zatím pozitivní. jen zaškolení obsluhy bych si představoval jinak.To co se čloběk dozví mus tačí tak na dojetí domů.Prý ale bude nějaký školení obsluh ve větším.každej traktor má mouchy a tady se měnila viskospojka,ale od tý doby chodl v pohodě. Teď je klid, tak spravujem starý keply.

Zpět na Fendt

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků