FENDT 926

Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2009 22:11

FENDT 926

Příspěvekod Ivan » 27 úno 2009 22:21

Zdravím . Potřebuji poradit , má někdo zkušenost s STK na FENDA hlavně co se týče emisí.Zatím mame takovou zkušenost že nám emise nikdo neudělá protože nam řekli že na to nemají opravnení . Proto se na vás obracím o radu jak na to :?: :?: :?: :?:

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: FENDT 926

Příspěvekod václav » 27 úno 2009 23:55

Ve velkým techničáku má technik napsáno do jaké emisní třídy to vozidlo patří a podle toho vystaví emisní průkaz. Já jsem měl při emisní kontrole problém, že technik to měřil asi 5x, nemohl nic naměřit a pak uznal, že to má prostě hodně nízký emise. Neříkej nic o funkci injektoru výfuku, nech ho vyblbnout a tvrď že MAN prostě nekouří. :D

Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2009 22:11

Re: FENDT 926

Příspěvekod Ivan » 03 bře 2009 22:30

Zdravím :!: :!: docela mě zajímá kde ti udělai emise na FENDA,také bych tam zajel a měl pokoj dík,,, :!: :!:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 516
Registrován: 29 pro 2005 17:04
Bydliště: Louny

Re: FENDT 926

Příspěvekod Polci » 04 bře 2009 09:15

Jde o to, kolego, zda máš tu průkazku na měření emisí. Pokud ano, udělají ti to všude, kde měří emise na traktory a náklaďáky. Pokud ji ještě nemáš - nemají dle čeho měřit, pak by jsi měl požádat autorizovaného dovozce o zaslání těchto údajů. Jelikož musí tento dovozce z něčeho žít a platit svoje zaměstnance a v některých případech i ostatní náklady :oops: , bude tě to něco stát. Kolik, to je u každého jiné. Sazebník na to není... Jestli se budeš dobře smát, třeba to pořídíš v řádu tisíců, ale spíše dostaneš "trest", pokud jsi si to dovezl individuálně - takže počítej spíše s řádem desetitisíců. Nebo je levnější možnost, nechat si od někoho, kdo má 926 stejného typu, půjčit tu jeho průkazku a zajet na stanici měření emisí. Většinou ti to pak udělají podle ní.

Zpět na Fendt

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků