fendt 930 vario TMS

Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2015 18:29

fendt 930 vario TMS

Příspěvekod Dušo » 20 úno 2015 18:34

Zdravim ludia.praracujem kratko s Fendom 930 r.v. 2007 a potreboval by som poradit ako vymazem chybove hlasenia (kody) z multifunkcneho ukazovtela.za radu vam dakujem :)

Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2015 18:29

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod Dušo » 17 bře 2015 18:57

Ako chcel som len radu jak to mam vymazat ked nikto nic nenapisal tak dakujem som si myslel ze toto forum je aj koly nejakej tej rade alebo novych informaciach.to ze prispevok ma 335 zhliadnuti a ziadnu radu tak to je ubohe.nikomu by som nic nespravil len by som mu zadakoval za radu kedze este s danym traktorom som neni stotozneny uplne.je to smutne ale sklamalo ma to.dufam ze ini ludia maju stastie ze mu clovek podari kedze ja to stastie nejaku malu radu dostat nemozem.
pozdravujem a prajem pekny den

Uživatelský avatar
Příspěvky: 140
Registrován: 06 říj 2007 17:41

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod venca43 » 17 bře 2015 20:35

Jaký to je model? Motor Man nebo Deutz?

Příspěvky: 554
Registrován: 08 črc 2009 20:06

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod miki » 18 bře 2015 07:58

Dušo píše:Ako chcel som len radu jak to mam vymazat ked nikto nic nenapisal tak dakujem som si myslel ze toto forum je aj koly nejakej tej rade alebo novych informaciach.to ze prispevok ma 335 zhliadnuti a ziadnu radu tak to je ubohe.nikomu by som nic nespravil len by som mu zadakoval za radu kedze este s danym traktorom som neni stotozneny uplne.je to smutne ale sklamalo ma to.dufam ze ini ludia maju stastie ze mu clovek podari kedze ja to stastie nejaku malu radu dostat nemozem.
pozdravujem a prajem pekny den


Vážený pane, ubohé je zde někoho obviňovat. Proč si nenapíšete mail na servis? Jinak stačí hledat sám a ne to házet na druhé případně je za to ještě vinit. To je jednání manipulátora.
https://www.google.cz/search?q=fend+930+erorr+code&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=HxMJVcOJIoWuPKfUgNAC#q=fendt+930+error+code&spell=1
Překovejme meče v pluhy a naopak

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod bold » 18 bře 2015 09:17

když se vážený pane prokoušete tímto fórem, tak zjistíte že majitel či obsluha vámi zmíněného stroje zde bude minimálně či zdali vůbec. Zeptám se jinak, kolik si myslíte že je uživatelů tohoto stroje v celé ČR a SK? Pak pouhopouhou matematikou zjistíte že výše zmíněná obsluha se zde může vyskytnout avšak nebude to tentýž den, či snad hodinu. To že si vás zobrazilo tolik jedinců, značí jejich ochotu přečíst si váš dotaz a pokusit se na něj odpovědět. Bohužel nejspíš nikdo neznal odpověď a jelikož je toto fórum založeno na serioznosti tak neodpovídali. Buďte rád že vám neodpověděl "zasvěceně" nějaký školák, že máte propojit nějaké konektory či podobně.
Váš zoufalý druhý příspěvek jenom poukazuje na neschopnost vyřešit problém a agresivita příspěvku je zcela mimo mísu. Nejspíše budete v kolektivu velmi oblíben pro svou "nekonfliktní" povahu.
Osobně pokud mám podobný problém, tak kontaktuji servisního technika či dodavatele stroje. Toliko za mou osobu.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 140
Registrován: 06 říj 2007 17:41

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod venca43 » 18 bře 2015 11:59

Já tady taky nejsem pořád a nemam F900. Mohl ses připomenout nějak klidněji.

Je to asi u všech modelů stejný : šipka nahoru+dolu+esc+enter

Uživatelský avatar
Příspěvky: 208
Registrován: 24 úno 2008 21:22

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod Adam » 18 bře 2015 19:57

Keby si sa pytal na niečo ohľadom 7745 tak už tu máš 15 odpovedí :lol:
Aj traktor je len stroj....

Uživatelský avatar
Příspěvky: 140
Registrován: 06 říj 2007 17:41

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod venca43 » 18 bře 2015 20:23

Spíš 150

Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2015 18:29

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod Dušo » 18 bře 2015 21:25

venca43 píše:Já tady taky nejsem pořád a nemam F900. Mohl ses připomenout nějak klidněji.

Je to asi u všech modelů stejný : šipka nahoru+dolu+esc+enter

dakujem skusil som podarilo sa vrela vdaka za radu :)

Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2015 18:29

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod Dušo » 18 bře 2015 21:36

chcel by som podakovat za radu ktoru som dostal a podarilo sa mi to odstranit z ukazovatela.
dalej by som sa chcel ospravedlnit ak som bol nejak moc kriticky mi to prepacte lebo nechcel som koly prkotine otravovat servisakov.proste som bol v takom stave ze aj v praci som si s tym nevedel dat radi tak som skusal stastie tu.
este raz prepacte mi moje predosle kriticke slova nechcem mat nejake rozbroje tu na fore medzi "kolegami" a za poskytnutu radu velmi pekne dakujem.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 117
Registrován: 22 pro 2008 22:01
Bydliště: Plzeň-sever

Re: fendt 930 vario TMS

Příspěvekod pfernet » 21 bře 2015 18:24

Dušo jsem obsluha F 828 předtím 936 sem rád že se ti to povedlo odstranit jen nechápu proč na to tak chvátáš pokud si při obsluze udělal nějakou botu jako třeba přetočení motoru a podobně což se může stát docela lehce (uvádim příklad asi jedné z horších věcí) tak ti to stejně před servisem nepomůže traktory Fendt mají tři stupně zapisování chybných hlášení jedno odstraníš ty jak je psáno výše ,víc stim neuděláš, pak si všechny tvoje hlášení i po tvém výmazu přečtou tvoji servisáci kteří také vymažou ale třetí stupeň mohou mazat až ve fabrice právě kvůli historii těchto závažných chyb obsluhy zdůvodu uznávání reklamací apodobně oni ve fabrice dobře vědí že by ti servisák rád pomohl a že by to vymáz než by to šlo k nim na reklamaci

Zpět na Fendt

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků