Sedačka

Příspěvky: 1
Registrován: 09 zář 2015 20:27

Sedačka

Příspěvekod milan s680 » 09 zář 2015 20:39

Dobrý den
Prosím o radu pořizujeme novou osmičku a řešíme, zda aktivní sedačku nebo odpruženou kabinu.
Traktor bude z 98% v poli zbytek doprava, máte někdo zkušenost.
Děkuji za názory a odpovědi.
S přáním hezkého dne Milan

Uživatelský avatar
Příspěvky: 370
Registrován: 13 dub 2010 21:08

Re: Sedačka

Příspěvekod winis » 09 zář 2015 21:10

S aktivní sedačkou nemám zkušenost, ale pokud neni vyrazný rozdíl v ceně bych radši odpruženou kabinu. Přecijen pružení náprava+kabina+sedačka je víc než jen náprava+activeseat. Myslim si že odpružená kabina odpruží víc boční rázy než samotná sedačka, ve které to s řidičem akorát plave ze strany na stranu. Nevím jak se provádí údržba jednotlivých hybných komponentů active sedačky, ale myslim že se to ojede dřív než na kabině, a jakmile to začne drhnout tak je to k vzteku....

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: Sedačka

Příspěvekod roman7711 » 09 zář 2015 21:32

Zdravím. Nemám zkušenost s odpruženou kabinou u osmiček, ale s aktivní sedačkou jak v osmičce tak v sedmičce, jsem jezdil. Aktivní sedačka je super, chvíli trvalo než jsem si ji na sebe nastavil a zvykl si na ni, ale potom super. U osmičky zlepšuje funkci ještě nezávislé zavěšení kol přední nápravy a delší rozvor. Někdo říká, že ho z aktivní sedačky bolí záda, ale já si nemohu stěžovat. Kdybych stál před stejným problém, jestli aktivní sedačku nebo odpruženou kabinu , tak bych asi volil odpruženou kabinu. Chtělo by to vyzkoušet. Určitě má prodejce zákazníky u kterých jezdí traktory jak s odpruženou kabinou tak s aktivní sedačkou.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 81
Registrován: 21 led 2011 19:05

Re: Sedačka

Příspěvekod janles » 10 zář 2015 19:50

Určitě vem sedačku

Zpět na John Deere

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků