Kloubáky řady T-9000 v Evropě

Příspěvky: 221
Registrován: 13 pro 2006 18:10

Kloubáky řady T-9000 v Evropě

Příspěvekod chomyz » 11 čer 2009 17:32

Na stránkách Agrotecu se objevila zpráva, že po letech se vrací do Evropy dovoz modrých kloubáků. Zatím do Británie, kde se jim vždy dařilo nejvíc, ale je prý jen otázka času, kdy budou i ve zbytku, to jest zřejmě i u nás? Vím, že se několikrát na FW řešilo a vysvětlovalo, proč se nevozily. I v USA je jetých modrých nesrovnatelně méně než červených, a prodávají se taky většinou za nižší ceny. Jsem velmi zvědav, zda se nějaký vzdáleně výhledově objeví i v ČR? Už jen proto, že zatímco červené nad model 435 valí takřka výhradně pásáky, tak zde jsou i u nejsilnějších modelů jen koláky. Ví někdo, jak moc se po stránce ND liší modré a červené verze? Otázka zásobování ND bývá při uváděni ne zcela běžného produktu na nový trh klíčová - v ČR by mohlo v této otázce pomoci to, že dovozci modří a červení jsou velmi úzce spříznění... :?:

Příspěvky: 221
Registrován: 13 pro 2006 18:10

Re: Kloubáky řady T-9000 v Evropě

Příspěvekod chomyz » 12 lis 2009 18:41

No tak asi to s tím uvedením na trh nebude tak horké když nebyl vystaven na Agritechnice... Že by si nechali ujít takovou příležitost?? V programu na rok 2010 sice uveden je ale jen 2 výkonové varianty, ale když jsem se ptal člověka v kvádru co se pohyboval mezi traktory s vizitkou NH (nepoznal jsem teda, zda to byl prodejce či nějaká pomocná síla :) tak se dokonce hrozně divil co to vlastně chci, že nejsilnější řada je přece 8000...?

Zpět na New Holland (i Fiat a Ford)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků