Steyr Kompakt

Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2007 22:16

Steyr Kompakt

Příspěvekod ZdenekS » 19 bře 2007 12:40

Chtěl bych se zeptat jestli někdo náhodou neví jesli tyto traktory jezdí na Klatovsku nebo na Šumavě. Chtěl bych si ho koupit a potřebuji nějaké informace. Díky.

Příspěvky: 8
Registrován: 11 lis 2006 23:32
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Pavel 2 » 02 kvě 2007 22:04

O KOMPAKTECH na Šumavě nevím,ale na Severní Moravě vím o třech.Napiš co by tě zajímalo.

Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2007 22:16

Příspěvekod ZdenekS » 05 kvě 2007 11:19

Chtěl jsem vědět jaká je spolehlivost a jak se chová s čelní sekačkou.
Zatím jsem mluvil se dvěma uživateli těchto traktorů a měli úplně opačný názor, musím podotknout že to byli němci, tak možná proto.
Na začátku příštího roku bych chtěl koupit traktor KOMPAKT 495 a k tomu čelní lištu od Pottingera Navacat 306 F Alpha Motion ED.
Máme Zetora 7745 který toho má už moc za sebou, každou chvíli s ním něco je, do oprav se dá hodně peněz.
Rád bych se na moravu přijel podívat, ale mám to přes celou republiku a navíc dělám v německu. Když se dostanu do rapubliky tak vždy pomáhám tátovi se zemědělstvím. Od příštího roku to od něj přebírám, tak proto ta nová technika.
Rád bych sehnal nějaké fotky KOMPAKTU, na stránkách STEYRU není skoro nic a na internetu je většina v malým rozlišení.

Příspěvky: 8
Registrován: 11 lis 2006 23:32
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Pavel 2 » 05 kvě 2007 21:51

Nebudu ti nic zastirat jsem mechanik u jedné firmy která prodává CASE a STEYR takže mi mužeš a nemusíš věřit.S těmi to traktory jsme zatím během dosavadních 4 let kdy u nás jezdí neměli zatím žadné větší problémy,občas nějáké čidýlko nebo nějáká drobnost.Dohromady i s traktory CASE JXC mi tu jezdí 5 kusů.Jeden jezdí v lesní fréze a dostane pořádně na frak .Jeden jezdí na Obecním úřadě se sněhovou radlicí, mulčovačem a čelním nakladačem.Dva jezdí u malých soukromníků a jezdí s leda čím.Poslední který prodala konkurenční firma ,myslím má čelní lištu takže až s tím zákazníkem budu mluvit tak se ti poptám na chování s čelní lištou.Vyhodou těchto traktorů je ,že jsou velice univerzální nemají skoro žádnou elektroniku a dají se vybavit doslova podle přání zákazníka.(několik typů převodovek,čelní PTO+přední tříbodový závěs,hydraulika EHR nebo mechahika,klima.,čelní nakladač,dotížení závaží do kol nebo čelní,volba pneu,agrohák a tak dále.Prospekty mám ,ale hlavně v němčině a fotky ti klidně pošlu když budu vědět na který mail.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 710
Registrován: 21 pro 2005 21:16
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod david » 05 kvě 2007 22:35

no já jezdím s newhollandem TN75DA je to vlastně ten samej traktor akorá tv jiné barvě http://www.eagrotec.cz/modely/?model=229 a u nás ho právě za 7745 nahradily mám natočených 2100mth a jak psal Pavel 2 žádné větší opravy až na ty čidla no ty už mám každý mněněný 2x :shock: (na přední náhon a na tlak v převodovce)no a jinak 7745 to plně nahradí akorát byl nezvyk že je v kabině mín místa na ruzný věci že ani vercajk není pomalu kam dát a mužu ti říc že co ten traktor dokáže oproti své velikosti to tě mile překvapí tak že bych se toho nebál a klydně bych do něho šel 8)

Příspěvky: 3
Registrován: 18 bře 2007 22:16

Příspěvekod ZdenekS » 06 kvě 2007 09:19

Díky za odpovědi. Každý z Vás má s těmito traktory zkušenosti a jak uživatelské tak potom servis. Nedávo jsem měl tu možnost mluvit s pšedsedou jednoho družstva na jihu Čech a ty mají několik traktorů od STEYRU řady 9000 a PROFI. DOcela si je chválil, málo poruchoví ale prej jim často praskaj lanka na plyn, ještě to prý taky chce měnit dvakrát za rok filtry, jinak je vše v pořádku.
U toho traktoru co chci koupit chci přední PTO a TBZ, ale přední TBZ bych chtěl ten od Steyra co je přidělaný na přední nápravě, jinak určitě klimu, závaží a možná ještě něco. Pavle 2 byl bych moc rád kdybys mi poslal jak prospekty tak i fotky, můj mail je: avalley@seznam.cz , mockrát ti díky.

Příspěvky: 91
Registrován: 25 úno 2007 20:21

Příspěvekod skype » 23 srp 2007 18:41

já mam nh tn70da s čelnim nakladačem je to dost lehkej traktor tak sem dal na prdel závaží a šlape to dobře,je teprve zajetej 300mth

Příspěvky: 79
Registrován: 10 dub 2006 10:38
Bydliště: HK

Příspěvekod radek » 24 srp 2007 11:00

Náhodou jsem narazil na kompakt 375 jestli ti to trochu pomůže http://www.teropsmirice.cz/bazar/Steyr%20875.pdf

Příspěvky: 11
Registrován: 02 úno 2008 21:29

Příspěvekod Jarin » 04 úno 2008 10:20

Mě se Steyry líbí moc. Využití Kompakta vidím na dvoře farmy a v zapřáhnutý v krmném voze.
Žlutá střela? Fatrac 3220!!!

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník