BELARUS

Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2009 15:43

Re: BELARUS

Příspěvekod Xpetas » 04 pro 2009 21:19

Panové abych to upřesnil! Na tom větším traktoru došlo k poruše při přepravě!menšího nákladu po silnici (cca 5ks dobytka)!a to ve chvíli kdy jel traktor z kopce! dle popisu obsluhy, poháněná kola šla na chvíli do smyku a následovala obrovská rána!svědčí o tom i zlomená noha dobytče na vleku!po první návštěvě servisu,který to má z Prahy cca 120km(pro zajímavost jedna cesta 1500Kč dojíždějí kolem 11:00 a ve 14:00 jsou pryč bylo zjištěno že se pravděpodobně nějakým záhadným způsobem potkaly zoubky,následovalo popraskání portálů a z převodovky byl jeden velký mixer!z boku díra na pěst samozřejmě!

abych servis jen nepomlouval nutno říci že si byl sám schopen zajistit 8t jeřáb pomocí kterého se to muselo půlit!!!

Majitel dal za traktor 1,3mil s opravami v něm dnes má něco kolem 2 mil. Kč! posuďte sami co lze za takové peníze v této výkonové třídě koupit! na případné dotazy rád odpovím! jak sem říkal měl sem možnost si dané stroje prohlédnout, svézt se a v neposlední řadě mě zajímaly asi jako každého díky ceně! Abych předešel spekulacím, rád bych zdělil že již 15 let hospodařím na 75ha! a sám jsme vlastníkem několika zemědělských strojů!

Příspěvky: 199
Registrován: 08 lis 2009 21:39
Bydliště: Hostice

Re: BELARUS

Příspěvekod JJaris » 28 pro 2009 12:20

No taky mi to nedalo se přidat, nejsem vlastníkem díky bohu žádného takového kousku. Jen bychom se měli zamyslet nad tím, jak je možné, že někdo dokáže dnes prodávat (náklady + marže) traktory za polovinu než konkurence. už z logického úsudku musí být každému jasné že materiály a součastky nemůžou být kvalitní.

Straré pořekadlo praví: Nemám tolik peněz, abych si mohl kupovat levné věci.

a pánové ruku na srdce kdo znás by šel do levnýho traktoru, který já budu používat jako hlavní stroj a trávit v něm většinu pracovního času.

a ještě k tomu jak ho používají v krmném vozu, přeci podnik pokud má jen trochu zkušeností si nekoupí traktor se suchou spojkou do krmného vozu kde hlavně používá vývoďák,

Příspěvky: 114
Registrován: 21 led 2009 21:40

Re: BELARUS

Příspěvekod premo » 28 pro 2009 21:20

tak jsem se zamyslel :v okolí tady jezdí jenom jeden traktor bělorus a to 100koňový bez problému asi 6let,já si myslím že můžou být levné i kvalitní nesmíme zapomenout že jsou z jiné země kde jsou jiné ceny za lidskou práci jiné daně atd. což je opak STROMU který už neví kolik by za JD chtěl.Já sice nejsem ze staré školy ,ale vyrostl jsem na majorech ,crystalech a kirovci ,takže pohodlí neřeším tak bych se běloruse nebál.
Ještě k té suché spojce ,pokud se správně používá vydrží taky hodně ,příkladem je nedaleký podnik kde v krmném voze jezdí ZETOR 10641 a před třemi roky po 11000mth šla do generálky a pokud se nepletu tak forterra má suchou kovokeramiku to je jenom dokazuje žejde i za málo peněz hodně muziky.

Příspěvky: 199
Registrován: 08 lis 2009 21:39
Bydliště: Hostice

Re: BELARUS

Příspěvekod JJaris » 29 pro 2009 19:23

premo píše:tak jsem se zamyslel :v okolí tady jezdí jenom jeden traktor bělorus a to 100koňový bez problému asi 6let,já si myslím že můžou být levné i kvalitní nesmíme zapomenout že jsou z jiné země kde jsou jiné ceny za lidskou práci jiné daně atd. což je opak STROMU který už neví kolik by za JD chtěl.Já sice nejsem ze staré školy ,ale vyrostl jsem na majorech ,crystalech a kirovci ,takže pohodlí neřeším tak bych se běloruse nebál.
Ještě k té suché spojce ,pokud se správně používá vydrží taky hodně ,příkladem je nedaleký podnik kde v krmném voze jezdí ZETOR 10641 a před třemi roky po 11000mth šla do generálky a pokud se nepletu tak forterra má suchou kovokeramiku to je jenom dokazuje žejde i za málo peněz hodně muziky.


No právě Forterra má suchou jednokotoučovou spojku na pojezd, na hydraulice mají vícelamelévé spojky ovládané hydraulicky v oleji. tak věřím že tam ten vývodák vydrží u proximy je to 2 kotoučová suchá kde jedna na pojezd a druhá na vývoďák
Já taky vyrostl na majorech a crystalech ale musíme si uvědomit, že ta produktivita s novými stroji je někde jinde a pohodlí a zdraví také.

Ono v příštím roce sáhnou na ceny všichni a pujdou dolů jen aby prodávali, JD taky představil ekonomické verze a co jsem se ptal prodejce tak 5070M v základní výbavě bude cca 770 tis. a to má polorám až k převodovce, takže to bude mít konkurence těžké

Příspěvky: 264
Registrován: 11 srp 2007 20:17

Re: BELARUS

Příspěvekod kordl » 29 pro 2009 21:13

Podle mě je to s belarusem kus od kusu možná malinko jiná kvalita. Taky bych řekl že je všechno dobou. Dnes je snaha na všem šetřit. Jenom náš zetor. Z vyprávění znám že v dobách starých třicítek neměl náž pokrok a kvalita konkurenci. Potom soudruzi pokrok jaksi zbrzdily,ale kvalita byla pořád dobrá tak do 90 let. Jen 69tky 72ky a podobné na ty nesliším jedinou stížnost. A stejné je to s Běloruskými stroji starý bělorus at traktorbagr nebo traktor vydrželi hodně díky masivnímu matriálu. Nebo ruský kirovez vydržel vše a kus od kusu byl jiný výkon motoru. Já bych spíše žekl že klucí běloruští používají místo posuvky pouhé oko. Když sem se před dvouma rokama rozhodoval nad koupí lisu jezdil sem po zemědělcích po okolí a ptal se. Jeden z nich si koupil nový běloruský lis. Pořád jim to nechodilo a po sléze zjistili že polovička svárů je navařená křivě a jediné co při výrobě chybělo byla přesnost. Muj názor na belaruse je ten že každý kus jiná kvalita. Takže jeho koupě je taková sázka do loterie. A jak už tu bylo řečeno nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci.

Příspěvky: 199
Registrován: 08 lis 2009 21:39
Bydliště: Hostice

Re: BELARUS

Příspěvekod JJaris » 29 pro 2009 23:19

jj plně souhlasím, je to smutné že zetor po revoluci neměl sílu nalít prachy do vývoje, bohužel si myslím že 40 let zanedbaného vývoje nedožene už nemá šanci, škoda jen že nemá ty materiály jak měl, jelikož malý zemědělci by je kupovali protože na staré nedají dopustit a z domu vím že to jsou držáci, ale nesmí být max.vytíženi

Příspěvky: 114
Registrován: 21 led 2009 21:40

Re: BELARUS

Příspěvekod premo » 29 pro 2009 23:27

je to tak ,kvalita šla určitě dolů ,jenom co si pamatuju tak na jzd s bělorusem traktorbagr ten vydržel hodně sice ráno se musela udělat rozcvička hydrauliky ale byl to držák to samé s E-303 mačkač motor bělorus spolehlivý s málou spotřebou.
Jenom jedna otázečka i když vím že to tu nepatří ta ekonomická řada 5070 snad ani nemá klimatizaci je tak nebo ne?

Příspěvky: 199
Registrován: 08 lis 2009 21:39
Bydliště: Hostice

Re: BELARUS

Příspěvekod JJaris » 29 pro 2009 23:30

Ty tak to přesně nevím ale myslím že tam je, ale samozřekmě je možné si tam doplatit i EHR atd , ale myslím že klimatizace je tam v základu. Takže v mačkačích byly Belaurusy motory, doma máme ještě E 302 a je tam origoš motor výborná spotřeba a šlape jak hodinky.
stejně bylo zajímavý proč tam nedali třeba motor od IFA nebo něčeho jiného že zrovna B ale asi šlo o to že to bylo jen 50 k ti co tam dali z crystalu tak to byl žrout nafty

Příspěvky: 114
Registrován: 21 led 2009 21:40

Re: BELARUS

Příspěvekod premo » 30 pro 2009 20:48

tady u nás je ta cena za 5070 o dost vyšší
http://www.agrotip-opava.cz/46893/akcni-nabidka/

Příspěvky: 199
Registrován: 08 lis 2009 21:39
Bydliště: Hostice

Re: BELARUS

Příspěvekod JJaris » 01 led 2010 22:37

No to vypadá že to pěkně napálili tu cenu, ale zjistím podrobněji, taky záleží v jakým kurzu je to počítáno, chce to obejít víc prodejců

Uživatelský avatar
Příspěvky: 195
Registrován: 23 lis 2009 15:03

Re: BELARUS

Příspěvekod bigbul » 01 bře 2010 20:23

Nazdar pánové,dnes můj kamarád stal majitelem tohoto povedeného stroje Belarus 952.3 s čelním nakladačem traclift 120.Můžu říci že jsme jeli 50km po ose ale kraval co dělala převodovka to nedělal ani kultivák,byli jsme utěšeni že se to 50mth zklidní a utichne tak jsem zvědavý.Řazení to je další taková vychytávka po ujeti asi 10km člověk dostane do ruky ten správný hmat.Věřím že mu bude sloužit věrně a o další zkušenosti se rád s vámi podělím.

Příspěvky: 264
Registrován: 28 lis 2006 21:47
Bydliště: českobudějovicko

Re: BELARUS

Příspěvekod václav » 01 bře 2010 23:39

Nedělej si naději, zvykneš si. :) Náš 922.3 má za dva roky v krmáku necelých 5 tisíc Mth a na vyšší kvalty ječí furt stejně. A jak si ho kluci chválí proti Krystalu. Stále a pořád se sypou lamely na vývoďáku, několikrát se rozpad chladič, praskl náboj zadního kola a kloub předního kardanu. Drobnosti jako výpadky komplet elektriky nebo někde vytočené šrouby se berou jako samozřejmost a daň nízké ceně. Je zajímavý že i když jezdí 100% po cestě tak má ještě origo gumy. :shock:

Příspěvky: 86
Registrován: 25 led 2010 21:39
Bydliště: Damětice

Re: BELARUS

Příspěvekod turi » 14 kvě 2010 13:35

Tak to je hukot tohleto.U nas jeden soukromnik ma belaruse 95koni a case 95 koni a case by nejradsi hodil do kopriv na belaruse neda dopustit v lisu a orbe s belorusem usetri az litr na motohodinu.mel sem tu cest se s nim parkrat svez pri orbe, jak s casem tak belorusem v cejsu porad radil jak vocas a v belarusovi dal kvalt a jel furt, kopec nekopec.A na ty mali servisky(olej filtry apod) si priplatili a nechali se proskolit a delaj si to sami a maj klid a ani zadnou vetsi poruchu nemeli. Takze to asi bude co kus to oryginal :lol:

Příspěvky: 16
Registrován: 29 kvě 2010 18:41

Re: BELARUS

Příspěvekod scuderia » 19 srp 2010 18:18

Pokud budete chtit něco vědět o traktorech belarus co se týka techniky , můžete se ozvat. Servis Belarus.Odpovim na všechny dotazy.

Příspěvky: 2
Registrován: 27 črc 2010 22:41

Re: BELARUS

Příspěvekod Miches » 21 srp 2010 14:42

Traktor Belarus nemám ale ve vedlejší dílně je smluvní servisák pro tyto traktory takže mám možnost sledovat jak funguje teď zrovna dva dělá. A jestli bych se měl rozhodovat podle servisu tak do toho jdu. Jenomže to je rozený mechoš který tím žije a pak znám taky servisáka pro New H. Manit. atd. který se k tomu dostal přes rodinu a to je banda kterým jde jenom o provize z předražených náhr. dílů a na drahých strojích se učí za cenu že jejich chyby a omyly zaplatí zákazník.

Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2010 21:23

Re: BELARUS

Příspěvekod peťa » 02 lis 2010 21:44

Dobrý den přátelé, když to tady tak čtu tak si připadám jako doma. Já jsem chtěl také ušetřit tak jsem si zakoupil malotraktor belarus 320 a to jsem si pěkně naběhl, mám 300 mth a už jsem měl tolik závad že se na ten traktor jenom podívám a jsem naštvaný. Takže přátelská rada, dobře zvažte než uděláte stejnou chybu!!!
Kamarád koupil AGT má ho už 3 roky a je spokojený. Pokud se obrátíte na prodejce s tím že máte nějaký problém tak se snaží ze všeho vykroutit a tvrdí že všechno je vaše vina. A ten příspěvek že čekáte na náhradní díly 2 měsíce je pravda. Na pouhý obal na portál jsem čekal 2 měsíce, dvakrát přišel jinný. Nashle

Příspěvky: 25
Registrován: 19 pro 2007 19:36

Re: BELARUS

Příspěvekod Mareko » 01 led 2011 17:53

peťa píše:Dobrý den přátelé, když to tady tak čtu tak si připadám jako doma. Já jsem chtěl také ušetřit tak jsem si zakoupil malotraktor belarus 320 a to jsem si pěkně naběhl, mám 300 mth a už jsem měl tolik závad že se na ten traktor jenom podívám a jsem naštvaný. Takže přátelská rada, dobře zvažte než uděláte stejnou chybu!!!
Kamarád koupil AGT má ho už 3 roky a je spokojený. Pokud se obrátíte na prodejce s tím že máte nějaký problém tak se snaží ze všeho vykroutit a tvrdí že všechno je vaše vina. A ten příspěvek že čekáte na náhradní díly 2 měsíce je pravda. Na pouhý obal na portál jsem čekal 2 měsíce, dvakrát přišel jinný. Nashle

co všechno děláš s tímto strojem?

Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2011 21:03

Re: BELARUS

Příspěvekod Martins » 08 srp 2011 21:10

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na zkušeností s traktorem belarus 1221.4 nebo 1523.4 a ještě na 1025.4,2022.4 děkují za odpověď :?:

Příspěvky: 13
Registrován: 25 říj 2011 23:09

Re: BELARUS

Příspěvekod lokki » 28 říj 2011 17:58

Martins píše:Dobrý den chtěl jsem se zeptat na zkušeností s traktorem belarus 1221.4 nebo 1523.4 a ještě na 1025.4,2022.4 děkují za odpověď :?:

sem z jiný planety, aspon podle předchozích příspěvků - mám 160tku s devítimetrovým sečením, vzhledem ke spokojenosti jsem předloni dokoupil 923.3ku a letos 50tku. Začnu servisem - v sezoně se snaží dorazit ještě týž den, makaj i o víkendu a ceny jsou slušný. Náhradní díly skladem, u specialit do 14dnů. Poruchovost - 160tka má cca 2000mth, 90tka 1000mth a 50tka cca 200mth - 160tka tlakování a lamely vývodového hřídele (v záruce), spojková lamela a talíře (sem si pos.. sám), magnety v přední nápravě (záruka), 90tka nic, 50tka nic. Mín závažný opravy - na devadesátce upadla koncová část vejfuku, hydraulický hadice i hadičky od nafty se různě křížej, takže se občas prodřou, těsnění čehokoliv obecně a těsnění pístnic na 160tce není úplně štastný a semtam se někde něco odšroubuje. Jinak nic. 160tka je z nich asi nejlepší - na silnici max 34, 90tka má manuální hydrauliku a víc než 25-27km/h se s ní jet nedá (motoricky by to šlo...) a padesátka má zase strašně málo místa v kabině, nejen na sezení ale i pro nohy. Abych to shrnul - JD to není, ani pohodlím ani cenou. Na druhou stranu práci zastanou a pokud to bude fugovat jako doted, tak bych neměnil...

Příspěvky: 207
Registrován: 27 dub 2010 22:53

Re: BELARUS

Příspěvekod Jarek » 29 říj 2011 19:48

lokki píše:
Martins píše:Dobrý den chtěl jsem se zeptat na zkušeností s traktorem belarus 1221.4 nebo 1523.4 a ještě na 1025.4,2022.4 děkují za odpověď :?:

sem z jiný planety, aspon podle předchozích příspěvků - mám 160tku s devítimetrovým sečením, vzhledem ke spokojenosti jsem předloni dokoupil 923.3ku a letos 50tku. Začnu servisem - v sezoně se snaží dorazit ještě týž den, makaj i o víkendu a ceny jsou slušný. Náhradní díly skladem, u specialit do 14dnů. Poruchovost - 160tka má cca 2000mth, 90tka 1000mth a 50tka cca 200mth - 160tka tlakování a lamely vývodového hřídele (v záruce), spojková lamela a talíře (sem si pos.. sám), magnety v přední nápravě (záruka), 90tka nic, 50tka nic. Mín závažný opravy - na devadesátce upadla koncová část vejfuku, hydraulický hadice i hadičky od nafty se různě křížej, takže se občas prodřou, těsnění čehokoliv obecně a těsnění pístnic na 160tce není úplně štastný a semtam se někde něco odšroubuje. Jinak nic. 160tka je z nich asi nejlepší - na silnici max 34, 90tka má manuální hydrauliku a víc než 25-27km/h se s ní jet nedá (motoricky by to šlo...) a padesátka má zase strašně málo místa v kabině, nejen na sezení ale i pro nohy. Abych to shrnul - JD to není, ani pohodlím ani cenou. Na druhou stranu práci zastanou a pokud to bude fugovat jako doted, tak bych neměnil...


Silně uvažuju že si taky přikoupím i belarusa
Chci se jen zeptat co jsi myslel tím že že se s tím nedá jet víc jak 27 km v hodině a motoricky by to šlo?
V prospektech jsem se dočet že tyto traktory mají o dost větší rozvory náprav než jiné značky takže by neměly být tak uskákané a mělý by mít dobré tahové vlastnosti-je to tak?
Jak je to v zimě se startováním?jde do těchto traktorů namontovat ohřívač kapaliny?
Budu moc rád za odpověď.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 195
Registrován: 23 lis 2009 15:03

Re: BELARUS

Příspěvekod bigbul » 30 říj 2011 22:54

Re Jarek,Tvé nadšení s koupi tohoto stroje nesdílím ,před půl rokem jsem tento skvělý stroj B 952-3 podědil po svém kámošovi a můžu konstatovat kdyby neměl čelní nakladač tak bych ho na dvoře nestrpěl ,už jenom pořád řeším kdo sním bude jezdit nikomu se do toho nechce tak musím jít příkladem :roll: věčné úniky oleje o uvolněných šroubech ani nemluvím a nedovedu si představit dát ho plného zápřahu na pole tak by se asi rozpadl úplně a to mám najeto 1240mth.No,nevím jestli bych do takového stroje šel je to jak hra na černého Petra taky ti zůstane v ruce ,toliko můj názor ,přeji hodně úspěchů.

Příspěvky: 207
Registrován: 27 dub 2010 22:53

Re: BELARUS

Příspěvekod Jarek » 31 říj 2011 20:13

bigbul píše:Re Jarek,Tvé nadšení s koupi tohoto stroje nesdílím ,před půl rokem jsem tento skvělý stroj B 952-3 podědil po svém kámošovi a můžu konstatovat kdyby neměl čelní nakladač tak bych ho na dvoře nestrpěl ,už jenom pořád řeším kdo sním bude jezdit nikomu se do toho nechce tak musím jít příkladem :roll: věčné úniky oleje o uvolněných šroubech ani nemluvím a nedovedu si představit dát ho plného zápřahu na pole tak by se asi rozpadl úplně a to mám najeto 1240mth.No,nevím jestli bych do takového stroje šel je to jak hra na černého Petra taky ti zůstane v ruce ,toliko můj názor ,přeji hodně úspěchů.


Můžeš být konkrétnější?Odkud ten olej teče a které šrouby se pořád povolujou?Jak je to se startováním v zimě?Co říkáš na motor?
Kdž jsem si koupil proximu tak mi taky někteří říkali že jsem vyhodil peníze a jsem spokojený-traktor jezdí denně.
A když jsem loni koupil forterru 125 tak mi bylo zděleno že jsem se zbláznil a nemůžu říct na traktor křivého slova.
A když jsem pře 4 lety kupoval New Hollanda bylo mi pro změnu řečene že budu potřebovat tašku čidel,že odchází jedno za druhým že budu furt stát.A nemůžu nadávat ani na tento traktor.
Proto si myslím že nové je nové a musí to jet.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 195
Registrován: 23 lis 2009 15:03

Re: BELARUS

Příspěvekod bigbul » 31 říj 2011 20:50

Nikdy jsem netvrdil co jsou nebo nejsou vyhozené peníze ,šrouby se povolují na kardanu k přední nápravě když je dotáhneš na pevno tak se ti zdá ,že se rozkočí,spoje kolem motoru ,může to být i nakladačem, olej cvrčí kolem převodovky z řízení i z přední nápravy ,začala padat hydraulika a jenom se děsím aby se nepohádaly kolečka v převodovce .Jinak co se týče studených startu chytá velmi dobře a myslím ,že i spotřeba vychází docela dobře ,ale jak jsem psal tak ho nic těžkého nenechám dělat.

Příspěvky: 92
Registrován: 24 led 2008 08:01
Bydliště: plzeňsko

Re: BELARUS

Příspěvekod Lukáš Tříska » 31 říj 2011 23:56

Ve starším vlákně jsem o těchto skvostech už něco psal.
Letos sousedovo 160tka oslavila 4 roky a tak sní kucí vyrazili na STK . Všechno proběhlo dobře až na takovou malou drobnost , že ve velkém TP je napsáno , že traktor má jedno a dvou okruhové brzdy , ale na traktoru jsou pouze dvouokruhové. Takže traktor se vrátil domů bez známky, a začala tahanice s prodejcem.Musim se zeptat jestli už se to nějak vyřešilo.
Soused má také 952 a to je opravdu pěkná volejnička.
síla sílu zmáhá

Příspěvky: 13
Registrován: 25 říj 2011 23:09

Re: BELARUS

Příspěvekod lokki » 01 lis 2011 00:00

to jarek - bez zatížení přes 25km/h devadesátka skáče jako koza, na silnici jí neudržíš. Možná je to kus od kusu. Taky z nich sem tam padaly šrouby když byly nový - v minsku se z utahováním moc neobtěžujou. Co sme to podotahovali tak je všechno v pohodě. Ořu s oběma, seče hlavně 160tka a 90tka zase jezdí v lisu. 160tka má čelnák, takže s ní ještě každej rok svozim, přeložim a rozkrmim tak 1600 velkejch balíků a nějakou tu stovku senáže. Čelňák je českej, z pejru a taky ok. Je to jako ze vším - soused si koupil novou lištu třímetr ze středovým zavěšením, naklikávacíma nožema a stavitelným přítlakem, jenže za ní dal stejně jako já za zadní šestimetr od felly a práci to udělá ve výsledku stejnou...

Příspěvky: 13
Registrován: 25 říj 2011 23:09

Re: BELARUS

Příspěvekod lokki » 01 lis 2011 00:12

jo ještě starty dobrý, ani v nejhorších mrazech žádnej problém - bez nahřejvání a traktory mi stojí venku. Ta 160tka má z devítimetrovým sečením po rovině v první seči spotřebu někde mezi 4,5-5,5l nafty na hektar...

Příspěvky: 207
Registrován: 27 dub 2010 22:53

Re: BELARUS

Příspěvekod Jarek » 01 lis 2011 23:03

lokki píše:jo ještě starty dobrý, ani v nejhorších mrazech žádnej problém - bez nahřejvání a traktory mi stojí venku. Ta 160tka má z devítimetrovým sečením po rovině v první seči spotřebu někde mezi 4,5-5,5l nafty na hektar...


A nevíš jestli tam jde namontovat ohřívač?
Od koho jsi traktory kupoval,jsi s prodejcem spokojený-myslim servis.?

Příspěvky: 13
Registrován: 25 říj 2011 23:09

Re: BELARUS

Příspěvekod lokki » 03 lis 2011 12:42

myslím že je k tomu i dělaj - ale jak píšu, zatím to nebylo třeba. Servis i prodejce je krumlovskej, TK-Agro. Zlý jazykové tvrdí, že servis je u nich drahej, nedokážu to porovnat (nejde jen o cenu, jde i o spolehlivost a rychlost) protože jsem nezkoušel nikoho jinýho. Přijedou když je třeba a v sezoně i o víkendu, takže z mý strany spokojenost...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 195
Registrován: 23 lis 2009 15:03

Re: BELARUS

Příspěvekod bigbul » 08 bře 2012 13:03

Zdarec,chtěl bych se svámi podělit o dnešní zážitek ,při nakladání vaků nám praskl na tomto skvělem stroji klínový řemen,jelikož náhradní jsme neměli,a starý se roztrhal tak ,že jsme kus nenašli, tak jsme zavolali do firmy Prodag Zlín kde byl tento stroj zakoupen a nadějí,že se dozvíme číslo řemenu,k mému zděšení :shock: :roll: mi bylo sděleno ,že toto číslo neznají ani na skladě nemají a budu muset počkat až dovezou z Běloruska ,že tyto řemeny dovážejí individuálně ,no opravdu servis jak má být,co ktomu ještě dodat........... :cry:

Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2009 23:58

Re: BELARUS

Příspěvekod rakosniklubomir » 13 bře 2012 00:25

Dobrý večer,asi jste si už poradil,ale mě se osvědčil tento postup-vezmu starý řemen náležité šířky,přeřežu ho ,vložím do řemenic jako bych tam dával nový,tam kde se mi potká konec řemene se zbytkem -tam si udělám křídou čáru a vím tak přibližný rozměr-pak navštívit obchod s řemeny a vybrat vhodný.

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků