Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvky: 16
Registrován: 23 pro 2012 17:14

Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod kubota gl 240 » 30 pro 2012 13:41

co rikate na japonske malotraktory?????? :?:
Zajimaji me vase nazory zkusenosti opravy atd. proste vse co se tyka japonskych malotraktoru :D

Příspěvky: 16
Registrován: 23 pro 2012 17:14

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod kubota gl 240 » 30 pro 2012 14:26

Mate nekdo tento traktor jak jste spokojeni :?:

Příspěvky: 16
Registrován: 23 pro 2012 17:14

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod kubota gl 240 » 30 pro 2012 15:26

Ja mam kubotu gl240 grandel ma 24 koni Razeni bez spojky a pod zatizenim a reverzor. Mam v tom 5 rychlosti nahonu 1 je reverzni posilovac rizeni a asistenci zataceni to znamena ze traktor se toci kolem kola a predni kola se toceji o 30%rychleji nez normalne. Jsem stim naprosto spokojen taham sni v lese a mam za nim navijak :)

Příspěvky: 3
Registrován: 28 bře 2013 22:48

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod mt1801d » 29 bře 2013 19:50

Trochu se zpoždĕním...taky mám Japonce,Mitsubishi,výborný stroj.
Nejvĕtší problém je příslušenství,cokoliv chci pořídit tak skoro vždycky musím nĕco na stroji nebo závĕsu traktoru upravit.
Druhá vĕc jsou díly,prodejců a překupníčků je tu spousta,ale ucelenĕjší sortiment dílů nemá nikdo.Vĕtšinou mi řeknou: to nĕčím nahradíme,nĕco upravíme a bude to.Takový to čecháčkovský kutiství.A cosi hrajou na servisáky ...

Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2013 07:55

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod cambiz » 09 srp 2013 18:36

Vážený,tomu čemu říkáš čecháčkovský kutilství,šetříme vám majitelům japonců peníze,origo díly není problém objednat,ale až ti řeknu cenu,tak se ti protočí panenky.Proč dávat např.na vývodový hřídel gufero-originál za 1200Kč,když tady koupíš to samý za 85 korun,a tak je to se vším,Včíl mudruj.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod bold » 09 srp 2013 19:57

no a tady je problém, nikdy nešetřit, koupit origoš díl a majiteli namontovat. Taky jsem to dělal, víte pane já nemám moc peněz, nedalo by se to nějak udělat, že bychom tam dali o něco větší gumičku a nemuseli měnit hřídel a vložkovat převodovku. Povídám, no ono to chvilku vydrží ale je to jen na chvilku, borec na to, tak jo, já se pak stavím a vyvložkujem to (neřešil jsem opětovnou demontáž a montáž) opraveno dle přání, a po půlroce jsem se dozvěděl že jsem pěkný zmrd páč jsem dělal převodovku a ona po půlroce teče (říkal jsem mu že to vydrží tak 3 měsíce provozu), nyní jsem vyléčen, neřeším, nelze jinak takže origoš díl a hotovo. Popřípadě ať si seženou díly a já provedu montáž s tím že případný defekt dodaného dílu není předmětem případné reklamace. fertik zameteno. 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2012 14:50
Bydliště: Rakvice

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod riko.639 » 13 kvě 2016 22:32

Svatá pravda, když jde objednat díl je to vždycky lepší. Horší je když se ti Japonci vyjádří že požadovaný díl už neexistuje. Což na nektere trakturky začátku 90.let už je realita.

Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2016 23:30

Re: Japonske malotraktory Kubota,Iseki,Yanmar,Mitsubishi

Příspěvekod kema83 » 16 črc 2020 14:40

Zdravím,
Chtěl bych požádat o radu. Přemýšlím o koupi malotraktoru Kubota, ale nevím jaký výkon zvolit. S traktorem bych chtěl mulčovat travnatý sad o výměře cca 2 hektary a dále bych chtěl mít připojenou výkyvnou sekci na údržbu prikmenneho pásu. Myslíte, že by 19 hp na to stačilo? Pozemek je skoro rovina.

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník