Traktor Europard

Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2013 09:54

Traktor Europard

Příspěvekod vrtulejablonova » 21 kvě 2013 14:09

Scháním informace o traktoru značky Europard? Jak je kvalitní, jestli vydrží přední náprava když by byl s čelním nakladačem? Předem děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
Příspěvky: 142
Registrován: 17 srp 2011 13:00
Bydliště: Kutnohorsko, Polabí

Re: Traktor Europard

Příspěvekod Ladislav » 22 čer 2013 17:35

Použil jsem vyhledávač a narazil hlavně na anglicky psaná fóra z roku 2005. Je to Číňan, jmenoval se tady Euroleopard. Nikdo nemá pořádné zkušenosti/motohodiny s větším traktorem kolem 80koní. Jeden amík psal, že srovnával s Bělorusem a byl příjemně překvapen kvalitou interiéru. Dodával, že je to okopírovanej NewHolland. Nejbližšího dealera Zetorů mám ve Velimi u Kolína a kdyby prodával Tuhle čínskou mr..ku za mnohem lepší peníze než Zetory, tak do ní zkusím jít. Neudělal bych to ale se servisem vzdáleným 150km, aby se mi nakonec úspora neprodražila. Obzvlášť po záruce. To by chtělo uzavřít s dealerem svoji smlouvu a ne jenom podepsat to, co mi strčej. Jako jsem to třeba udělal u prověřený značky nakladače.
Ocelák a Konkor, nejlepší kámoši!

Příspěvky: 4
Registrován: 30 lis 2011 11:28

Re: Traktor Europard

Příspěvekod had68 » 25 srp 2013 17:32

Zdar opravdu je to Číńan,av číně pod označením Foton Lovol.
Jinak tuto čínskou fabriku v50 letech min.století vybavovali naši Zetoráci.
V dnešní době je tato fabrika jedna z největších výrobců zemědělských a stavebních strojů na světě.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 147
Registrován: 06 kvě 2007 21:00
Bydliště: ostrava Stará Bělá

Re: Traktor Europard

Příspěvekod fortschritt » 07 črc 2017 15:04

Pamatuji si, že ty traktory byly i na Živitelce... Tuším, že 2014?? Bohužel jsem doposud žádný neviděl prodaný, a to jezdím hodně po naši krásné zemi. Koupil si ho zde někdo?
co se plazí neuteče

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků