Mc Cormick - servis

Příspěvky: 2
Registrován: 17 čer 2013 14:51

Mc Cormick - servis

Příspěvekod veverka » 17 čer 2013 14:58

Zdravím všechny,jsem tady nová.Potřebuji prosím radu,kde bych našla servis s diagnostikou pro traktory Mc Cormick.Nejde mi přední sekačka,tak to vypadá na hydrauliku,ale nevím to jistě.Předem moc děkuji za každou radu.Veverka

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1662
Registrován: 11 čer 2007 23:17
Bydliště: Rokycany-Radnicko

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod neznalek » 17 čer 2013 20:32

veverka píše:Zdravím všechny,jsem tady nová.Potřebuji prosím radu,kde bych našla servis s diagnostikou pro traktory Mc Cormick.Nejde mi přední sekačka,tak to vypadá na hydrauliku,ale nevím to jistě.Předem moc děkuji za každou radu.Veverka


jedině asi Moreau agri...ale s jejich přístupem už to na první seč asi nerozchodíte :roll:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 20
Registrován: 26 dub 2009 22:08

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod Tomyh » 17 čer 2013 21:53

Jak píše Neznalek servis s diagnostikou jedině u Moreau Agri, kde ovšem doba opravy silně záleží na regionu v kterém bydlíte, některá střediska opravují poměrně slušně, jiné hůř .. také záleží na tom jaký typ McCormicku máte.

Příspěvky: 115
Registrován: 26 lis 2011 11:58

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod CaseMXU » 18 čer 2013 15:38

Mám též Mc Cormicka,konkrétně 125 MTX co já vím tak ten servis je všude bída,a já to můžu jen potvrdit. :evil:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 20
Registrován: 26 dub 2009 22:08

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod Tomyh » 18 čer 2013 20:12

Nerad bych tu rozpoutal nějakou ohnivou diskuzi, díky tátovi do toho vidím i z opačné strany a ne vždy je na vině samotný servis, často bývá problém již u výrobce a jeho (ne)dodávání náhradních dílů .. Pokud je chyba v lidech tak to už je jiná, na "blbce" se dá narazit všude. Ale to se dostáváme mimo téma.

Příspěvky: 2
Registrován: 17 čer 2013 14:51

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod veverka » 19 čer 2013 16:54

Tak servis z Moreau Agri přijel hned druhý den, jelikož šlo jen o kalibraci hřídele, kterou mi mohli nadiktovat po telefonu, byl technik za pět minut hotov. Ale překvapilo mě, že mi práci zaokrouhlili na jednu hodinu za 581,- a ještě navíc cestu 3700,-. Když jsem jim volala kvůli servisu a popsala jim problém hned věděli, co s tím, tak si myslím, že mi to mohli říct po telefonu, klidně bych jim zaplatila hodinu práce i přes telefon, ale ta cesta!!!!! Ještě mi mají opravit hydrauliku, protože jiný servis nesežene díly na McCormicky, takže mě asi finančně zruinují...
Jinak jsem z karlovarského kraje a děkuji za rady.

Příspěvky: 142
Registrován: 18 říj 2009 19:28

Re: Mc Cormick - servis

Příspěvekod bob » 23 čer 2013 12:44

Pokud v dnešní době servis nedokáže sehnat díly na jinou značku strojů ,než jaké zastupuje,tak se jedná pouze o pohodlnost :D
A nezoufej nad cenou servisu,u JD dokážou ještě lépe "pracovat" s kalkulačkou. :shock:

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků