Mengele

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Mengele

Příspěvekod jirka » 21 led 2006 12:29

Jsou u vás v okolí nějaké řezačky této značky? A jaká je s nimi zkušenost?

Příspěvky: 679
Registrován: 18 lis 2005 19:11

Příspěvekod Miro » 21 led 2006 12:36

Min. jedna je na Liptove, nejaký "menší" typ, ešte bledomodrá. Keď to ide tak to spraví hromadu dobrej roboty, ale keď sa rozsype tak už nech to stojí za to :roll: :D Týždeň v dielni.
Možno niekto videl menšieho "mammuta" maskovaného ako Massey Ferguson. Nejaký by mal byť pri Trenčíne.

Příspěvky: 273
Registrován: 13 lis 2005 09:00

Příspěvekod Fugas » 21 led 2006 13:07

Massey maj v Agro Měřín a.s.

Příspěvky: 562
Registrován: 12 lis 2005 11:19
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jirka » 21 led 2006 13:33

To Fugas: Fakt? Já vim, že tam maj BIG X V8, ale vo tom Masseyi sem nevěděl. Díky za info.

Příspěvky: 273
Registrován: 13 lis 2005 09:00

Příspěvekod Fugas » 21 led 2006 13:39

Jo ještě před rokem tam byla. Maj tam ještě 840. On tam dělá můj bejvalej spolužák ze školy jezdí se 16245. Už jsem se na ní byl koukat. Ze začátku jsem myslel, že si dělá srandu ale když jsem jí viděl tak mi spad úsměv. Jezdila tam s tím 840 na 1 poli. A odváželi tam samé Tatry. Někde u Hlinska, myslím Hamry. Strašně malá vesnice. Je to fakt velký podnik. A o Krone Big X jsem taky slyšel.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 191
Registrován: 15 zář 2007 08:54
Bydliště: Dětřichov u Svitav

caseih MAMMUT 6300

Příspěvekod pepís » 04 říj 2007 23:30

:oops: jezdím s mengelkou je z roku 1997 jezdí na Svitavsku v ZOD Opatovec jsem s ní nadmíru spokojen a samozřejmně dnes se někdo může pousmát nad víkonem 320koní ale je to až až prostě to stačí jinak v té době to byla jednička a dnes se nenechá zahanbyt ale už dost vášní prostě je to jednoduchá spolehlyvá dělnice levné díly a suprový servis který zvládne každý doma sám jinak magryx Dubenec je super servis a pan Herbst zná mengeku od A sš po Z jinak ji můžete potkat v Písečné u žamberka tam co vím jsou také spokojeni někdy si říkám proč vlastně přestaly s její výrobou a začly barvyt ty holendy na červeno stačilo dát mengece nějaký nový desing a lepší kabynu a nic bych nemněnil jinak některé díly které vyrábý magrix jsou lepší než oryginály z německa ale chtěl bych varovat před rěmeny Tagex aaspon na krekrech nevydrží jsou to vyhozené peníze kdo máte zájem mužu písnout víc zdravím přátele mengeláky :D

Příspěvky: 19
Registrován: 13 črc 2007 10:37
Bydliště: Okres HB

Příspěvekod TomášJ. » 06 říj 2007 21:45

to Fugas,,
jsi si jistej, že u vesnice Hamry na Hlinecku??
Já totiž asi 11 km od Hamrů bydlím, a pole co tam jsou patří Zas Krucemburk,, V okolí jsou vesnice Kladno, Jeníkov, Kameničky, na druhou stranu Studnice a patří vše k zas k. a v blízkém okolí hamrů hospodaří jeden soukromý zemědělec se, kterým se shodou okolností znám a pojedu tam i fotit novou rotačku pottinger co před týdnem koupil, ale určitě se hned zejtra seberu a jedu se poptat...(Ale zdá se mi to nějaký divný, že by mi kámoš nic nehlásil..)
Ale kdyby to bylo za dvěma kopci směrem na Herálec tak už bych tomu i věřil protože to je kousek od ždáru tzn. od měřína.. A v létě jsem tam potkával i jednoho masseye traktora s rozmetadlem...
Můj příspěvěk ber spíš jako dotaz.. pole v okolí hamrů patří víc podnikům takže se můžu i plíst..

Příspěvky: 216
Registrován: 15 úno 2007 19:24

Příspěvekod zetorista » 13 led 2008 20:26

pepís: další mengelák :lol: to je dobře,že se ještě objevujou taky ji máme!!! žádnej zázrak to dneska neni ,ale nám bohatě stačí!!!píšeš ,že máš 320koní??? tak to máš určitě motor volvo ne??? my máme V8 mercedes 353koní a jak říkáš Dubenec to je mamutí sídlo :lol:

Uživatelský avatar
Příspěvky: 191
Registrován: 15 zář 2007 08:54
Bydliště: Dětřichov u Svitav

Re: Mengele

Příspěvekod pepís » 24 čer 2008 23:12

zdarec mengeláku! docela mě rozesmívají ti kteří pomlouvají mengelky ale nechme je při tom ti co sní jezdí tak ví co v nich je jak píšeš mám v ní motor penta volvo ted mě docela žerou Vendoláci "sousedi" mají 7400 ale za tu svou bych neměnil za ty roky jsme věrní přátelé a vážně bych někdy chtěl udělat porovnání provozních nákladů s jinými řezačkamy a těm posměváčkům by asi spadla brada :lol:

Příspěvky: 216
Registrován: 15 úno 2007 19:24

Re: Mengele

Příspěvekod zetorista » 09 bře 2009 20:47

zdar pepís!!! tak sem koukal na netu ,že jsi tam hodil toho tvýho červenýho dábla :D
takže sem se nenecha zahanbit a přikládám náš "modrej poklad" :)
http://www.youtube.com/watch?v=Gadl1w6bIao

Příspěvky: 77
Registrován: 17 zář 2007 21:09

Re: Mengele

Příspěvekod cibusp » 22 bře 2009 14:14

to je docela dobrej cvrkot, u nás se siláže nedělaj, naposledy tu jezdil toron na nich cca před 10 a více lety, ale oproti němu je tohle rychlost kosmická... :lol: :lol: :lol:
Když motor vrčí a kola se točí, neznamená že máša je na cajku...

Zpět na Všeobecná diskuze o kombajnech a řezačkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků