Sekačka KUHN GMD 3111 cena v Německu a u nás...

Uživatelský avatar
Příspěvky: 103
Registrován: 28 črc 2007 20:17
Bydliště: Rychnovsko

Sekačka KUHN GMD 3111 cena v Německu a u nás...

Příspěvekod jurysek » 24 lis 2016 16:54

Zdravím,

koupili jsme novou sekačku KUHN, středově nesenou GMD 3111 FF...nevím proč až teď mě napadlo trochu prolustrovat internet a kouknout na ceny jinde v EU...samozřejmě v Německu cena cca o 20 procent níž než u nás přes Agrotec pana Babiše.. Tak to jen pro vaši informaci.

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Sekačka KUHN GMD 3111 cena v Německu a u nás...

Příspěvekod tonik » 24 lis 2016 18:06

Čau, napiš za kolik jsi ji koupil a pak můžem věrohodně porovnat Agroteckou cenu . Kdo tě nutil kupovat od Babiše? Vloni jsem řeši 3metrovou sekačku s kondíkem a ceny se pohybovaly v rozmezí 80 000 kč ( u stejné značky), Co třeba paní Smažíková?

Dneska jsou lidi ochotni jet pro rohlík v akci přes půl města tak proč se nejedou podívat než něco koupí třeba do Něnecka

Uživatelský avatar
Příspěvky: 103
Registrován: 28 črc 2007 20:17
Bydliště: Rychnovsko

Re: Sekačka KUHN GMD 3111 cena v Německu a u nás...

Příspěvekod jurysek » 12 pro 2016 22:32

Stála podezřele rovných 299 tis. Nenutil mě nikdo, prodejce sehnal dotaci... Ale kupovat to od nova čistě za své, tak asi sháním i v zahraničí. Takže paní Smažíková je známá nízkými cenami?

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Sekačka KUHN GMD 3111 cena v Německu a u nás...

Příspěvekod tonik » 13 pro 2016 00:21

Sám jsi si odpověděl, Pokud si necháš od někoho udělat projekt na doteci, transparentní výběrové řízení atd. a sedíš doma na gauči tak je jasné že tě prodejce udělá cenu podle jeho představ, a vzhedem k tomu že jsi pro to nic neudělal tak nemáš páku jak tlačit na cenu.
za 299 tisíc mohla bejt 3metrovka i s kondíkem.

Jsem přesvedčen že 20% těchto dotací zůstává za prsty podniků, kteří řeší jak dotace, výběrka tak prode strojů a peníze neskončí ani u zemědělců ani u prodejců.
A co je nejhorší kolikrát zemědělec koupí stroj, kterej by jinak nekoupil a nebo né za ty prachy.

A kolik jsi za sekačku opravdu zaplatil ?

Zpět na Žací lišty, řezací a sběrací adaptéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků