Ernte Meister 527 STS

Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2008 19:42

Ernte Meister 527 STS

Příspěvekod Peters » 11 čer 2008 21:35

Pls najde sa tu nejaky manik co robi na takomto stroji a poradil by mi z nejakymi vecami ??? Napr. nejake nastavenia toho pocitaca co su tam ... Mam tu pred sebou aj nejaky manual ale tam je fotene z toho PC a je to po nemecky a obrazky su popisane po cesky no ale na kombajne je nahodena slovencina tak to moc neviem porovnat, teda este porovnat by sa dalo len tam nie je popisane ako nastavit tie udaje ... Sirku stola by som este vedel, aj otacky bubna, ale je tam nieco o obvode kola, ake kolo to ma byt ? A je tam aj nejaka pamat v tom PC na nastavenia obilnin ? napriklad ked si nastavim "psenicu" ulozim, a potom ked chcem mlatit napr. jacmen tak aby sa to "nestratilo" a zas pokracovat v psenici ??? Treba nastavovat aj nieco navyse okrem toho PC v kabine ked idem na inu obilninu ? A este mi nie je moc jasne to "ukladanie" automatika spustania zacieho stola (vyskoveho nastavenie) ... citam to tu v manuali len akosi tomu moc nechapem. vysvetlil by to niekto ? ked dam ten vypinac do spodnej polohy a potom kratko zaplacim spinac na spustenie "stola" nadol a ono to pusti "stol" az na klzaky a bude kopirovat zem (a ked bude nejaky velky kamen a budem chciet zodvihnut tak podrzim tlacitko na zodvihnutie "stola" a ked budem chciet dat naspat tak zase len "tuknem" do toho tlacidla na spustenie ?? ? a ked zas vypinac dam do hora tak by malo byt nejake vyskove kosenie ... ??? len stale neviem ako to ulozit alebo ako to presnejsie funguje .... Diky za vsetky rady, dufam ze sa tu najde nejaky ochotny co pomoze .... :)

Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2008 19:42

Re: Ernte Meister 527 STS

Příspěvekod Peters » 12 čer 2008 20:37

nikto nic ? :shock: pls najde sa niekto ?

Zpět na MDW Fortschritt

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků