Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2011 12:36

Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod Růža » 15 črc 2011 12:41

Dobrý den
nedávno jsem si koupil udaný kombajn rok výroby 1965 a schází mi řetěz na rozhrnování obilí po bunkru , neporadil by mi někde kde ho sehnat nebo aspoň kdyby jste někdo mohl mi ho oměřit . Bihožel jsem si objednal (B16tuším ) , který jsem si mysle že tam půjde ale bohužel
Děkuji za Radu

Příspěvky: 1
Registrován: 15 čer 2012 08:30

Re: Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod lukasoo » 15 čer 2012 08:39

ahoj ja sháněl řetěz na Fergusona v obchodě z ložiskama kde sem si ho vyskoušel na zuby...Naštěstí jsem neměl tvůj problem..Já řeším problem s plochym řemenem co žene mlaceni...nevím jak má byt doopravdy široky ,protože ho mam dost hodně opotřebovaný...Jinak stroj vynikající už ho máme asi 20roku bez važných poruch..

Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2011 12:36

Re: Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod Růža » 15 čer 2012 09:05

Ahoj
tak já tam mám asi ještě origo .
Taky jsem scháněl řemen , tak jsem si napsal sem : jana.sicova@servismf.cz , ta paní mi poslala obrazky kombajnu z obou stran s umístěním řemenů a s popisem a označením . A do tří dnů jsem ho měl doma .
Hledal jsem ty obrázky , ale někam jsem je zašil , tak si jí napiš . byla docela ochotná .
Růža
Kdyby to neklaplo tak ti dám číslo a oměřím ti ho

Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2011 12:36

Re: Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod Růža » 15 čer 2012 09:23

na řetěz jsem nakonec nechal udělá nový kola aby tam pasoval standartní českej .
ještě dotaz ,mám tam balíkovač nemáš tušení jak se tam namotává provázek aby to fachalo ?

Příspěvky: 120
Registrován: 12 zář 2011 13:49
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod konicek » 06 bře 2013 08:45

Co to je za typ? Já mám 86. Jeden čas jsem byl na vážkách že ho prodám, ale je v celkem pěkným stavu. Nechám si ho jako historickou ukázku. Za den se dním dají udělat 2,5 - 3 ha :D .
Viděli jste ho jasně? Prohlédli ste si jeho tvář? Zahlédli ste ho v průvodu? Neřekl bych. Mohl jsem být kýmkoli.

Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2011 12:36

Re: Masey Ferguson - prosba o radu a pomoc

Příspěvekod Růža » 06 bře 2013 09:11

typ člověče už nevím , rok 1965 1,7 lišta jestli se nepletu , je super jen to balíkování , ale už jsem na to asi přišel jen to není na čem ted vyzkoušet , mám ho v garáži , řekl byhc že je na něm 99 origo , motor ww , taky není problém na to něco sehnat , jemn trošku papá , ale na ty moje 3ha to stačí . mám ho třetí rok tak se tím furt učím

Zpět na Massey Ferguson

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník