Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvky: 9
Registrován: 30 pro 2012 19:55

Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvekod hovorca » 30 pro 2012 20:01

Pekny den , neviem sa rozhodnut medzi kompaktorom Farmet alebo SMS . Mal by to byt polonesený sirky 4 m . Rad by som sa o tom poradil , rad uvítam niejake skusenosti, navrhy . Dakujem

Příspěvky: 9
Registrován: 30 pro 2012 19:55

Re: Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvekod hovorca » 27 říj 2013 12:01

Kupily sme SMS Rokycany .... nerobte to ....

Příspěvky: 136
Registrován: 07 bře 2010 22:48
Bydliště: Znojmo

Re: Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvekod zdeni » 27 říj 2013 23:23

hovorca píše:Kupily sme SMS Rokycany .... nerobte to ....


ahoj co je za problem
když to nejde vem kladivo

Příspěvky: 873
Registrován: 29 srp 2013 17:47

Re: Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvekod skacel99 » 13 bře 2014 19:35

Máme doma Farmet (polonesený,záběr 3m) od roku 2002 a slouží bez poruchy.Dělá perfektní práci a má nízký tahový odpor. Váží něco přes 2 tuny,taháme ho bez problémů v Z 10540 i v kopcích.
U SMS bývá problém s použitým materiálem - všechno strašne masivní a proto vysoká hmotnost.
Navíc mi příjde překombinovaný.Na Farmetu máme smykovou desku,pak prutový válec,3 řady pérových radliček,další smyková deska výškově stavitelná a pak kroskill válec a bohatě to stačí.Perfektně to rovná,drobí a utužuje seťové lůžko.
Za mě bych šel do Farmetu,přece jenom je v našich končinách poměrně dost osvědčený,podle mě snad v čechách nejrozšířenější po Ostrojích.
Od SMS máme cambridge a je to zoufalost.Jak hmotnost,tak systém skládání.Všechno se příčí,kroutí,ohýbá,praská a vály se pomalu,ale jistě zavírají do sebe,takže při práci mnohem větší odpor.
koukal jsem i na secí stroje a ve 3 metrech záběru jsou o tunu těžší,než konkurence.Je to prostě o použití materiálu

Příspěvky: 9
Registrován: 30 pro 2012 19:55

Re: Kompaktor Farmet alebo SMS

Příspěvekod hovorca » 20 dub 2014 18:51

zdeni píše:
hovorca píše:Kupily sme SMS Rokycany .... nerobte to ....


ahoj co je za problem

Ten ich vlastný "croskill" , ten sa lepil aj v suchom , sa naložil tolko až sa šuchal o rám a zastavoval , furt to hrnulo , ... prišli , pozreli , vymenily za croskill jak ma veškerá konkurencia a odvtedy spokojnost , chodí jak oči , radost sním robit .

Zpět na Kompaktory a kultivátory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník