boldova technika

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: boldova technika

Příspěvekod bold » 24 bře 2017 13:35

kde jste byli než jsem to podepsal :-).
Má to přední tříbod, předný vývod, převodovka plusková. díval jsem se v okolí i venku. vychází to +- stejně. Premka byli za tu cenu na předku úplně holé. Nuž uvidím.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Příspěvky: 162
Registrován: 20 úno 2014 21:35

Re: boldova technika

Příspěvekod kas » 24 bře 2017 16:44

Já to taky nemůžu prodejci a servisákům zapomenout, že mi tvrdili, že v tom není žádný rozdíl. Motor jsem taky chipoval, ale pořád to není ono. Nacpal jsem do něj tolik příplatkový výbavy, že bych měl na premium, ale dneska je mi ho líto dát pryč, proto varuju každýho, koho vidím. V akci se v r. 2011 dal koupit lehce přes milion ale výbava tu cenu hodně zvedla (cca 1200 tis.) a Premium v dobrý výbavě tehdy v dobrým kurzu stálo jen 1350 tis. i s odpruženou kabiinou a rychlou AQ převodovkou.

Příspěvky: 401
Registrován: 04 led 2011 15:45

Re: boldova technika

Příspěvekod roman7711 » 24 bře 2017 21:02

Zrovna nedavno jsme se bavili s jedním majitelem 6150R, o výbavě traktoru při obědnávce. Shodli jsme se na tom, že je lepší si traktor vybyvit skoro maximální výbavou, protože když těď potřebuje dodělat jeden okruh hydrauliky, je to strašně moc peněz, to samé přední hydraulika a vývod. Říkal si, že to nebude potřebovat a těd když potřebuje víc dotížit předek, musí tam bastlit závaží, protože se mu na konzoli už víc nevejde. Navíc, vybyvený traktor se potom lépe prodává. Škoda, že čeští prodejci JD nemají k dispozici konfigurátor, jako třeba prodejci v Německu. Mají k dispozici pouze část výbavy, ktará jde na traktor objednat, což se mi zdá dost blbé v dnešní době.

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: boldova technika

Příspěvekod bold » 25 bře 2017 09:46

tak jediné co mně zklamalo je nemožnost dodělání odpružené kabiny (nechápu proč) a to, že nemám tlačítko spojky na fofrklacku a musím šlapat na spojku. Traktor na druhou stranu nenosil nic těžkého v hydraulice, spíš jezdil v sekačkách a v lisu- což u mně nehrozí :-) já to mám do dopravy, hnojení, postřiků a takových lehčích prací. Má naběháno cca 4000Mh- tudíž předpoklad dlouhé výdrže (klepu na dřevo) 8)
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Uživatelský avatar
Příspěvky: 5402
Registrován: 28 pro 2007 18:40
Bydliště: Zlínský kraj

Re: boldova technika

Příspěvekod bold » 10 čer 2017 09:54

Tohle byla hurá akce. Prostě původní majitel potřeboval silnější a tak šel do 6válce. Tohle dělalo hlavně pícniny, takže v poli moc nejeto. Zatím spokojenost, je to malý obratný traktor. Jak jsem tahal kameru k navigaci tak jsem sundal střechu, no tam by se dali pěstovat polní plodiny, takže vyfoukáno vyčištěno, vosí hnízda vyhozeny. Příští týden servis, vymění kloubky řízení, dají dohromady elektriku a vymění sedačku. Spotřebu budu měřit až v dopravě na žních, tam to bude ubývat, teď se s tím dělají takové drbky, dovoz vody,kousek pomulčovat, něco polisovat a pod. Nic většího.
Ať to skládám jak to skládám pokaždé je z toho kulomet

Předchozí

Zpět na Traktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků