Vlek na balíky

Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2009 22:19

Vlek na balíky

Příspěvekod Jarda X » 24 led 2022 17:03

Zdravím Vás, prosím Vás nemáte někdo zkušenost s nákupem vozů od tohoto bazarového prodejce ze Slovenska?

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1473517 ... baliky.php

Děkuji za jakoukoliv odpověď, Jarda.

Příspěvky: 873
Registrován: 29 srp 2013 17:47

Re: Vlek na balíky

Příspěvekod skacel99 » 21 úno 2022 20:13

Pokud by jsi věděl o šikovným zámečníkovi,tak si kup valník BSS PV z 80. let a ty čela ti vyrobí za pár korun. Panav je ochotný vydat souhlas ke změně rozměrů a registraci jako traktorový přívěs. Stojí to si 1500 kč (řešil jsem to loni).
Nebo pokud by jsi měl zájem,vím o firmě,která ti to postaví i přetypuje,když dodáš podvozek. Ale musí to být valník,nelze přehlásit sklopku na valník a opačně. Okres Svitavy

Příspěvky: 477
Registrován: 24 dub 2015 10:30

Re: Vlek na balíky

Příspěvekod tonik » 22 úno 2022 00:54

skacel99 píše:Pokud by jsi věděl o šikovným zámečníkovi,tak si kup valník BSS PV z 80. let a ty čela ti vyrobí za pár korun. Panav je ochotný vydat souhlas ke změně rozměrů a registraci jako traktorový přívěs. Stojí to si 1500 kč (řešil jsem to loni).
Nebo pokud by jsi měl zájem,vím o firmě,která ti to postaví i přetypuje,když dodáš podvozek. Ale musí to být valník,nelze přehlásit sklopku na valník a opačně. Okres Svitavy


Panav rozměr nezmění a nevím jak s cenou, ale za pneu chtějí už 3500 kč, je to reakce na ty předělávače, co dokážou za 3500kč z čehokoliv udělat cokoliv a neřeší co to bude dělat na silnici.

Příspěvky: 873
Registrován: 29 srp 2013 17:47

Re: Vlek na balíky

Příspěvekod skacel99 » 22 úno 2022 17:15

Možná se situace změnila,ale loni jsme přestavovali korbu na BSS 16.12 na vyšší a šlo to. Na úřad k tomu šel doklad o měření. Pneu jsme neřešili,takže tam cenu nevím. Ale oproti vyjádření od Zetoru to bylo za hubičku

Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2009 22:19

Re: Vlek na balíky

Příspěvekod Jarda X » 24 úno 2022 22:27

skacel99 píše:Pokud by jsi věděl o šikovným zámečníkovi,tak si kup valník BSS PV z 80. let a ty čela ti vyrobí za pár korun. Panav je ochotný vydat souhlas ke změně rozměrů a registraci jako traktorový přívěs. Stojí to si 1500 kč (řešil jsem to loni).
Nebo pokud by jsi měl zájem,vím o firmě,která ti to postaví i přetypuje,když dodáš podvozek. Ale musí to být valník,nelze přehlásit sklopku na valník a opačně. Okres Svitavy


O šikovném zámečníkovi vím, dělá mi toho od železa opravdu hodně, spíš nemohu za zajímavou cenu najít vlek na úpravu, aby se to vyplatilo, jen podlaha by dnes v materiálu 3mm plech vycházela okolo 20000,- a kde jsou čela , práce a doladění všeho aby to bylo provozuschopné, proto jsme se zámečníkem naznali, že za ty peníze to je zajímavé. Spíše mne zajímalo, jestli s tímto člověkem a jeho upravenými vozy ze Slovenska někdo nemáte zkušenost. Prý se prodává hlavně do ČR.

Zpět na Vleky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků